LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala Bogu da sam neki dan odoljela iskušenju da kapitaliziram zaradu. LEDO nije dionica za prodavanje.



Ipak je izgleda istina.

Hebiga.

Bit cu krcat cashom./


kaj je istina?
[/quote]

prodaja Leda ili završni krug navlačenja

zadnji pola sata bu napeto ….

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


zadnji pola sata bu napeto ….

Vrlo napeto.
Ja svoje ne diram jos.
Tipujem na jedan iznos u zadnjih 10 minuta

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

pa iskerno nemre vise od 7351,18

tak da ak bus danas prodaval tesko da bu vise

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

lijepo sam ja govorio kad ledo odradi svoje vračam se u jednu dionicu (neću reć koju da ne bi ispalo drukanje, kom se da tražit nek traži) pa su me svi optužili da drukam i moderatore tražili da me se briše, ne znam šta još sve…
Jedini problem je što ja još uopće ne mislim da je dionica odradila svoje 🙂

Ledo bi odavno bio na 7K još na proljeće da nije bilo onih raznih Novoselaka i još kojekakvog polusvjeta koji ne raspolažu svojim dionicama nego tuđim. Zamisli… kupovat Ingru po 400kn za tuđe pare (starih 60 000) a prodavat tuđi Ledo po 5K. To je za istragu.

I'LL BE BACK

29.824,31 kn moja je dosadašnja zarada od Leda (ostalo 9 komada u portfelju). Da nisam eksperimentirao s nekim drugim dionicama, sada bi bilo (25 x 2.900 ulaz = 72500, danas 25 x 7.200 = 180 000, razlika 107.500 kuna) Izgubljeno 77.000 kuna (na ovoj dionici). Stvarno se nisam nadao ovome, ipak…zadovoljan sam.

…LEDOVCI-ČESTITAM… nekada sam i ja bio Ledovac ali sam izašao prerano, ipak onima koji su ostali ne zavidim već čestitam…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Neznam ko je prisutan na brodarima ali bio sam predmet sprdnje na topicima JDPL i ATPL vezano za Ledo. Istina je da sam prve dionice kupio po danasnjih nezamislivih 13000 kuna. Vjerujuci u Ledov potencial bio san vrijedan kolekcionar (Governor svjedok) i danas sam sa Ledom u golemu plusu. Bogami ni Tisak mi se ne drzi lose. Izlazni target? Bumo videli.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

ZSE EQUITY PREVIEW
Zagrebačka burza: Spekulacije o prodaji podižu Agrokorova izdanja
Autor/izvor: Siniša Malus – sinisa.malus@seebiz.e
ZAGREB – Zagrebačka burza jučer poslijepodne konačno je pružila sliku nešto zanimljivije trgovine.
Građevinari i dalje ostaje pretežak uteg CROBEX-u pomalo se prelazi u druge dionice iz građevinara . Dok su sjajne serije nastavili Janaf (ZSE:JNAF-R-A), Ledo (ZSE:LEDO-R-A) i Tisak (ZSE:TISK-R-A).
Najveći dobitnici burze u listopadu, s iznimkom Janafa, zapravo su izdanja iz sastava koncerna Agrokor. Razlog su tome obnovljene spekulacije o tome da bi se neke od članica koncerna mogle naći na prodaji zbog Agrokorova problema s financiranjem, ali i činjenice da analitičari ususret sezoni poslovnih rezultata od ovih kompanija ipak očekuju dobre rezultate, svakako bolje od prosjeka koji, opravdano se pretpostavlja, baš i neće biti sjajan. U sveopćem padu maloprodaje građani se ipak najteže odriču hrane (i telefoniranja, naravno), a tu je Agrokorova pozicija u Hrvatskoj dominantna pa bi slijedom toga i rezultati njegovih kompanija trebali biti solidni. K tome, obzirom na navike turista u slabašnoj vanpansionskoj potrošnji ove godine, vjerojatno je trgovački dio koncerna pokupio najveće vrhnje od smanjenog prometa u kafićima i restoranima.
Najveći winner među njima nesumnjivo je Ledo koji je jučerašnjim uzletom od 8,5 posto stigao do 7.315 kuna, vrlo blizu najviše dnevne razine. Od početka listopada tržišna kapitalizacije Leda uzletjela je fantastičnih 34 posto. Posljednjih dana na meti kupaca su i dionice Tiska koji je jučer uzletio 9,6 posto, na 353,85 kuna, najviše cijene u devet mjeseci. Od početka mjeseca cijena je porasla 26,4 posto.
Sjajnu je izvedbu jučer imalo i Belje (ZSE:BLJE-R-A) koje je uzletjelo 6,6 posto i opet se sasvim približilo razini od 100 kuna (96 kuna), a u listopadu je cijena porasla 13,6 posto. Zvijezda (ZSE:ZVZD-R-A) je samo dvaput tijekom listopada imala ozbiljniju dnevnu trgovinu, ali i to je bilo dovoljno za dolazak na najvišu razinu u trinaest mjeseci (5.700 kuna), te za rast u listopadu od 25,3 posto. Jedini koji je u listopadu bio ispod prosjeka tržišta bio je Konzum (ZSE:KNZM-R-A) čije su dionice već tri dana u sjeni. Cijena od 155 kuna bila je dovoljna za rast od početka mjeseca od samo 4,7 posto čime je ostala daleko ispod prethodno spomenutih kompanija, a i ispod prosjeka tržišta oslikanog u CROBEX-u.
Optimizam na europskim tržištima jutros su pothranili rezultati Deutsche Banka bolji od očekivanja. Najveća je njemačka banka ostvarila nerto dobit u trećm kvartalu od 1,4 milijarde eura, gotovo dvostruko više od procjene analitičara koji su predviđali dobit od 811 milijuna eura. Europski su indeksi nakon toga reagirali odbijanjem u plus, obzirom da je jutarnja trgovina započela u crvenom. Poslijepodne će donijeti objavu rezultata Morgan Stanleya i Boeinga koji će sigurno imati presudan utjecaj na sentiment investitora.
Duže vrijeme Vam govorim kupujte podcjenjene dionice Leda, Zvijezde, Slatinske banke itd . Još vam nije kasno sad konačno glasine o preuzimanju postaju stvarnost iza njih stoje novinari znači tvrdi se odgovorno . Samo dokup ovih dionica.


Neznam ko je prisutan na brodarima ali bio sam predmet sprdnje na topicima JDPL i ATPL vezano za Ledo. Istina je da sam prve dionice kupio po danasnjih nezamislivih 13000 kuna. Vjerujuci u Ledov potencial bio san vrijedan kolekcionar (Governor svjedok) i danas sam sa Ledom u golemu plusu. Bogami ni Tisak mi se ne drzi lose. Izlazni target? Bumo videli.

Istina, čiča je sakupljao Ledo ko hrčak skupa samnom oko trice, pa i niže kad ga nitko nije htio. Ali dalo se i na brodarima puno zaraditi. na proljeće i puno više nego na Ledu. Na kraju je Ledo ipak pobjednik, kao i uvijek.

I'LL BE BACK

New Report

Close