LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Može K/P

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

krivo radiš….trebaš pljuvat po dionici jer rulja već zna da kad se ti i još par tuceta dotičnih pojavi kenjat na nekoj dionici da ona ide gore i obrnuto….počni hvalit dionice ak si na bidu pa ti možda neš kapne [thumbsup]

evo

SAM PROTIV SVIH

@GERONIMO
Kakav je to softver?

Gucci

Nije nam dugo trajao ledo na 5700. Jel to bio novi vrh. Pa sad neko kraće hlađenje?
Inaće za mene će ledo biti na 5700 kad kupnja bude na tim vrijednostima. Ovo što je netko pokupio s prodaje,ne vrijedi jer je u pola sata bilo već 20naloga ispod te vrijednosti

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Ledo na 5300, mljac…može li niže? [undecid] [shocked]
Do nedavno bio ementaler do 20k, zanimljivo, kad god čujemo tu riječ, ementaler, pljusnemo ko svinje…


Ledo na 5300, mljac…može li niže? [undecid] [shocked]
Do nedavno bio ementaler do 20k, zanimljivo, kad god čujemo tu riječ, ementaler, pljusnemo ko svinje…

ide ledo na 3500 zato brzo prodaj da ne izgubiš previše

Nije nam dugo trajao ledo na 5700. Jel to bio novi vrh. Pa sad neko kraće hlađenje?
Inaće za mene će ledo biti na 5700 kad kupnja bude na tim vrijednostima. Ovo što je netko pokupio s prodaje,ne vrijedi jer je u pola sata bilo već 20naloga ispod te vrijednosti


potpuno se slažem i ponavljam ledo će tak roknut da budu to čuda zato se brzo svi istresite da ne izgubite novce



Ledo na 5300, mljac…može li niže? [undecid] [shocked]
Do nedavno bio ementaler do 20k, zanimljivo, kad god čujemo tu riječ, ementaler, pljusnemo ko svinje…

ide ledo na 3500 zato brzo prodaj da ne izgubiš previše

Nije nam dugo trajao ledo na 5700. Jel to bio novi vrh. Pa sad neko kraće hlađenje?
Inaće za mene će ledo biti na 5700 kad kupnja bude na tim vrijednostima. Ovo što je netko pokupio s prodaje,ne vrijedi jer je u pola sata bilo već 20naloga ispod te vrijednosti


potpuno se slažem i ponavljam ledo će tak roknut da budu to čuda zato se brzo svi istresite da ne izgubite novce
[/quote]

Ja nemam ledo, al mi je zanimljivo kak kad rastemo na 2 komada onda je to superiška, al kad padamo, onda je istresite se i idemo gore.
Ne prika, ti, tj. Vi dosta pobrstite sa 5700-6000 pa ćeš vidjet pada do 5k i niže, ajde samo brstite, što više i brže brstite, to možemo "popuniti" gap i zdravo rasti…

MatLalic2

Ja nemam ledo, al mi je zanimljivo kak kad rastemo na 2 komada onda je to superiška, al kad padamo, onda je istresite se i idemo gore.
Ne prika, ti, tj. Vi dosta pobrstite sa 5700-6000 pa ćeš vidjet pada do 5k i niže, ajde samo brstite, što više i brže brstite, to možemo "popuniti" gap i zdravo rasti…

Hm……veliš da nemaš ledo?……..pada do 5k i niže……onda misliš ući? Pametno [thumbsup]……..i ja bi tako sinko, al ne iđe [embarass]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


MatLalic2

Ja nemam ledo, al mi je zanimljivo kak kad rastemo na 2 komada onda je to superiška, al kad padamo, onda je istresite se i idemo gore.
Ne prika, ti, tj. Vi dosta pobrstite sa 5700-6000 pa ćeš vidjet pada do 5k i niže, ajde samo brstite, što više i brže brstite, to možemo "popuniti" gap i zdravo rasti…

Hm……veliš da nemaš ledo?……..pada do 5k i niže……onda misliš ući? Pametno [thumbsup]……..i ja bi tako sinko, al ne iđe [embarass]

Alabama dragi, ne bi ja u ledo ušel, ja bi u zvjezdu, al dok ledo ne počne padati nebu ni zvjezda, tak da treba mi pad, ili rast, pa pad ili pad pa rast pa pad, uglavnom cika caka [smiley]

Zanimljivo je da kolega napise ja nemam LEDO a sljedeca recenica je kad RASTEMO ???????

New Report

Close