LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ma za koji dan smo na 1000 EURA

35% up. Sad si nam otkrio kako se mozemo obogatiti za koji dan.
[/quote]
ovisi o tečaju za koji dan [lol]
[/quote]

Da, kako je krenulo s tecajem, mozda bude trebalo i manje. Ali cisto sumnjam.

tko malo trazi, malo i dobije

SEEbiz.eu
Zagrebačka burza: Investitori vjeruju u Petrokemiju i Ledo

ZAGREB – CROBEX je pao u tri od posljednje četiri trgovine a ništa dramatično zapravo nije se dogodilo.

Naslov u sebizu nam dovoljno govori koje su dionice na meti investitora , znači što treba kupovati.

Taj Seebiz je obično navlakačko piskaralo i inače piše pizdarije ali ovaj put je rekao istinu


SEEbiz.eu
Zagrebačka burza: Investitori vjeruju u Petrokemiju i Ledo

ZAGREB – CROBEX je pao u tri od posljednje četiri trgovine a ništa dramatično zapravo nije se dogodilo.

Naslov u sebizu nam dovoljno govori koje su dionice na meti investitora , znači što treba kupovati.

Nema kod nas još pravih investitora, utisak mi je da obično lupaju ask tamo gdje su najveći gubici [wink]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Taj Seebiz je obično navlakačko piskaralo i inače piše pizdarije ali ovaj put je rekao istinu

[lol] [lol] [thumbsup]


Taj Seebiz je obično navlakačko piskaralo i inače piše pizdarije ali ovaj put je rekao istinu

odmah sam vidio da ste dobar covek cim su Vas roditelji nazvali badman
pofuk
p.s. ako je to prezime onda ste tek dobar covjek jer treba se znati nositi sa tkvim prezimenom

smo ližite [thumbsup]

I'LL BE BACK

ledo je dobar sladoled,al je pre skup za kolicinu šećera koju dobijem u jednom sladoledu,ali kolicina leda je uredu

sve su to "zlatni dečki" iscenirali


ledo je dobar sladoled,al je pre skup za kolicinu šećera koju dobijem u jednom sladoledu,ali kolicina leda je uredu

neznam da li je preskup ili ne sad me to manje briga
vise me zabrinjava sto su u ovom trenutku azijati u takvome minusu da sam se ja smrznuo a mojih 5 dionica je leda se polako sutra pocinju ne odmrzavati nego topiti imam dojam
pofuk
laka Vam noc



ledo je dobar sladoled,al je pre skup za kolicinu šećera koju dobijem u jednom sladoledu,ali kolicina leda je uredu

neznam da li je preskup ili ne sad me to manje briga
vise me zabrinjava sto su u ovom trenutku azijati u takvome minusu da sam se ja smrznuo a mojih 5 dionica je leda se polako sutra pocinju ne odmrzavati nego topiti imam dojam
pofuk
laka Vam noc
[/quote]
moraš brzo prodati na otvaranju. udri po bidu

Nitko ne komentira LEDO na 5700.
Kako bi uvaženi kolega Governor rekao "Samo ližite" [thumbsup]

Nema se tu šta komentirati. To je prošlost.
Budućnost je vjerojatno da zvzda ide barem na 5000.
Ako ćemo gledati prošlost.
Znači manite se Leda, dolazi doba prženja.

New Report

Close