LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Može K/P

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Do stagnacije je Na zalost moralo doci jer jer su neki kupili
u pon. da bi danas prodali i sad imaju za Twice ili King 🙂
Ja ne dam svoj Ledo , cekam da Toda shvati kako Ledo vrijedi puno više !!
BTW.
Jel zna netko zasto vise nema LedoLine ???

ČOVJEČE PAZI DA NE IDEŠ MALEN ISPOD CROBEXA

Ajmo malo lupat po asku, di ste lizaći.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO




. te ako ne zatvore financijski Lapad onda ovo… a ako bude dokap onda ono…ako BDI ovo, onda bi moglo biti ono…iako je čudno da FFA ovo, a brodari ono… onda bi moglo biti ovo…onda bi moglo biti ono…

kako im se da zajebavat sa svim tim glupostima. A ja samo ližem uz ROE od 17+% i BOLI ME KITA. i tako u narednih 100 godina [thumbsup]

Ne znam, kako se tebi dalo i jos da s tim glupostima opterecivati? Te ATPL, te JDPL, te sada ULPL potcjenjen?
[smiley]
[/quote]

pa moram ti priznat da mi se sve manje da…i sam znaš koliko napora iziskuju brodari. a ovdje samo fino ližeš i boli te đon.
[/quote]
pa zašto danas ne kupuješ kad je tako jeftina i dobra ta dionica i skakat će puta 2,3….?

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!





. te ako ne zatvore financijski Lapad onda ovo… a ako bude dokap onda ono…ako BDI ovo, onda bi moglo biti ono…iako je čudno da FFA ovo, a brodari ono… onda bi moglo biti ovo…onda bi moglo biti ono…

kako im se da zajebavat sa svim tim glupostima. A ja samo ližem uz ROE od 17+% i BOLI ME KITA. i tako u narednih 100 godina [thumbsup]

Ne znam, kako se tebi dalo i jos da s tim glupostima opterecivati? Te ATPL, te JDPL, te sada ULPL potcjenjen?
[smiley]
[/quote]

pa moram ti priznat da mi se sve manje da…i sam znaš koliko napora iziskuju brodari. a ovdje samo fino ližeš i boli te đon.
[/quote]
pa zašto danas ne kupuješ kad je tako jeftina i dobra ta dionica i skakat će puta 2,3….?

[/quote]

kolega, bih kupovao ali nemam novca. sve sam novce stuko na ledo po 3000 pa sada nemam novca, ali da imam rado bih kupio sada… nadam se da me razumijete… [cry]

i ne znam zašto mislite da nekog nagovaram na kupnju? upravo suprotno. Prodajte Ledo! šta će vam to!!

I'LL BE BACK

pa prodaš druge dionice…vidim ima vas kolega svuda,a ovdje je tako dobra i sigura zarada…šteta je to pustiti…za to se i kredit isplati dići…e…..100 posto zarada..pa 10 posto kamate je prava sitnica za tako brutalan profit

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

kolega, pa nemam samo Ledo u portfelju, njega doduše imam najviše. nikad nisam rekao da je ovdje dobra i sigurna zarada, rekao sam samo da je Ledo najbolja frma u RH. uopće ne pišem o cjeni dionice, niti da će rasti, niti padati…

I'LL BE BACK

Cestitke Igh na sklopljenom poslu u Donjecku !!
Jos kad bi i našem Ledu uspio izvoz – recimo u Kinu…
Zamisli da svaki Kinez kupi samo po jedan sladoled ,
[cool]
uveli bi i 3. smjenu a i brodare bi usput zaposlili !!

ČOVJEČE PAZI DA NE IDEŠ MALEN ISPOD CROBEXA

Iz koncerna poručuju kako je za naplatu kredita dogovoreno refinanciranje, te da nema razloga za brigu. No, zabrinjavajući je podatak da je 2008. godine u Agrokoru bila založena imovina od 1,4 milijarde kuna za kredite vrijedne pet milijardi kuna, a pod hipoteku su stavljene dionice najvećih Agrokorovih dragulja, poput Jamnice, Leda, Konzuma i Zvijezde.

http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2009/09/07/0062006.html?pos=n0

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


No, zabrinjavajući je podatak da je 2008. godine u Agrokoru bila založena imovina od 1,4 milijarde kuna za kredite vrijedne pet milijardi kuna, a pod hipoteku su stavljene dionice najvećih Agrokorovih dragulja, poput Jamnice, Leda, Konzuma i Zvijezde.

Za koga zabrinjavajućI? U svakom slučaju, ispada da je Todorić pametniji od tih banaka, zalog 1,4 mlrd za kredite od 5 mlrd…

samo je pitanje vremena kad bu ledo na bubanj ali mislim da bu on prvi od svih…a to ispod 8 somića ne išlo a i pogađate kome…možda ipak nisu bezveze bili u ZGu [lol] [lol] [lol] ajmo sad opet pljuvat po ledu – sakai lopina il kak se već zovete nemojte me sad iznevjerit – ajmo dugi postovi o sladoledu u lidu, lošim sastojcima, malo o bilanci il rdg ne sjećam se više(to mi bilo presmješno) i ostalim inteligentnim poluargumentima koji idu nauštrb ledu [lol] [lol] [thumbsup]

Bolk 390 komada po 3950. jel odjebo ovaj na petaku karijeru?

I'LL BE BACK

New Report

Close