LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko bi rekao da su ta očekivanja već bila ugrađena u cijenu?

Meni danas stigla dividenda .. u PBZ…

smanjuje se minus.......

Sjela dividenda premda je nisam ocekivao ovaj nego tek iduci tjedan [thumbsup]


Netko bi rekao da su ta očekivanja već bila ugrađena u cijenu?

pa u ovu cijenu je i sljedeća godina uračunata zato ti jeboljeu građevinare upucat jer njih bum očekuje



Netko bi rekao da su ta očekivanja već bila ugrađena u cijenu?

pa u ovu cijenu je i sljedeća godina uračunata zato ti jeboljeu građevinare upucat jer njih bum očekuje
[/quote]
Misliš bum kad tresnu kao Tehnika – 70 % ?




Netko bi rekao da su ta očekivanja već bila ugrađena u cijenu?

pa u ovu cijenu je i sljedeća godina uračunata zato ti jeboljeu građevinare upucat jer njih bum očekuje
[/quote]
Misliš bum kad tresnu kao Tehnika – 70 % ?
[/quote]

Bum tres Tehnika biće urnebes

JEST ĆU JA I ŽIREVA AKO TREBA


Netko bi rekao da su ta očekivanja već bila ugrađena u cijenu?

da, u tržištu leminga [wink]

I'LL BE BACK



Netko bi rekao da su ta očekivanja već bila ugrađena u cijenu?

da, u tržištu leminga [wink]
[/quote]
lemLinga.
ovaj Ledo je sad jači monopolista od HT, ne pada mi napamet šta bi ga moglo uzdrmat,
za bilo kakvu konkurenciju je kasno, a imaju dovoljan izbor i kvalitetu za svakog ponešto.




Netko bi rekao da su ta očekivanja već bila ugrađena u cijenu?

da, u tržištu leminga [wink]
[/quote]
lemLinga.
ovaj Ledo je sad jači monopolista od HT, ne pada mi napamet šta bi ga moglo uzdrmat,
za bilo kakvu konkurenciju je kasno, a imaju dovoljan izbor i kvalitetu za svakog ponešto.
[/quote]

Kad će se to odraziti na cijenu dionice??

idući tjedan će bit bolje...





Netko bi rekao da su ta očekivanja već bila ugrađena u cijenu?

da, u tržištu leminga [wink]
[/quote]
lemLinga.
ovaj Ledo je sad jači monopolista od HT, ne pada mi napamet šta bi ga moglo uzdrmat,
za bilo kakvu konkurenciju je kasno, a imaju dovoljan izbor i kvalitetu za svakog ponešto.
[/quote]
Kad će se to odraziti na cijenu dionice??
[/quote]
reci ti meni!!
imaju 100 zaposlenih (1419) više nego prošle godine ovaj kvartal.

Da netko iziđe s ovakvim izvješćem u US. narasao bi 20% u jednom danu. Al zbog loše likvidnosti to je kod nas nemoguće.
Tako da bi moj odgovor na pitanje kad će se to odraziti na burzu bio: kad se u igru ukljući netko tko je spreman utrošiti koji miliončić u ovu dionicu.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Da netko iziđe s ovakvim izvješćem u US. narasao bi 20% u jednom danu. Al zbog loše likvidnosti to je kod nas nemoguće.
Tako da bi moj odgovor na pitanje kad će se to odraziti na burzu bio: kad se u igru ukljući netko tko je spreman utrošiti koji miliončić u ovu dionicu.


ja sam možda malo laik na burzi,ali možeš li mi objasniti zašto bi svi hrlili zbog dobrog izvještaja kupovati dionice Leda? Oni isplaćuju vrlo malu dividentu,oko 2 posto od vrijednosti dionice,a s obzirom da je Agrokor većinski vlasnik,koji vrlo vjerovatno nikada neće prodavati većinski paket dionicajer im da firma treba za popunu asortimana u Konzumu,ne vidim razlog zašto bi netko imao dionice Leda,a kad ih već netko ima ne vidim razlog zašto bi ih netko skuplje kupovao.
Dionice se kupuju ili zbog dobre dividente kao što su ATPL I HT,ili zbog veće cijene koja može nastati kod preuzimanja,kao što smo imali slučaj kod Ine i Plive.Pa mi objasni šta je tu ludilo za male dioničare da mogu nekom prodati dionicu 20 skuplje u par dana?
Mislim da ovdje cijena skaće isključivo pod utjecajem krda i mešetarenja,a nekao mi se čini da isto vrijedi i za Zvijezdu

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

New Report

Close