LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čestitke vodstvu leda, ugodno iznenađenje!

p.s. samo neka današnji izvještaj o američkom GDP-u bude dobar i idemo gore snažno:-) [thumbsup]

Novac je kisik burze!


Čestitke vodstvu leda, ugodno iznenađenje!

p.s. samo neka današnji izvještaj o američkom GDP-u bude dobar i idemo gore snažno:-) [thumbsup]

kolega, uz svo dužno poštovanje, ovaj izvještaj nije nikakvo iznenađenje. Ledo je po pitanju izvještaja i poslovnih rezultata već 5 godina za redom poprilično dosadna kompanija, ako me razumijete…

što se tiće američkog GDP-a, ja ne znam da li to utječe na lizanje, ne bih reko, ali da vam budem iskren, baš bih volio da bude taj GDP negativan da mogu dokupiti za još jeftinije dionica ove dosadno dobre firme.

kolegai pogledajte kretanje kapitala i rezervi unazad 5 godina ( i to sve iz redovnog poslovanja) i sve će vam biti jasno. Ovo je agresivna firma u defanzivnom sektoru. bolja kombinacija ne postoji. nema je.

pozdrav i svako dobro

I'LL BE BACK

Kad dioničar Perković proda dionice nadajte se skoku.. [thumbsup]

koji perkovic?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Meni sjela lovica od dividende,dal je to ubrzano radi novog zakona [proud]

Bravo uprava,tako se igra [thumbsup]

ZABA-sjela dividenda

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


ZABA-sjela dividenda

Baron je mila majka za tebe, pa meni nije jasno što ti hvališ ledo tako kad kupilo se, najgori druker si na forumu.

Sačuvaj te Bože tebe i tvojih analiza

Ne kuzim recenicu.
Molim pravopisno tocno napisati.

ledo tako kad kupilo se?

Fale ti neki veznici, ne kuzim

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep



ZABA-sjela dividenda

Baron je mila majka za tebe, pa meni nije jasno što ti hvališ ledo tako kad kupilo se, najgori druker si na forumu.

Sačuvaj te Bože tebe i tvojih analiza
[/quote]

Blumen je korektan tip, malo je pretjero s ingrom, al kaj se tice znanja nema mu se kaj za prigovorit…a ko si ti ???

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.




ZABA-sjela dividenda

Baron je mila majka za tebe, pa meni nije jasno što ti hvališ ledo tako kad kupilo se, najgori druker si na forumu.

Sačuvaj te Bože tebe i tvojih analiza
[/quote]

Blumen je korektan tip, malo je pretjero s ingrom, al kaj se tice znanja nema mu se kaj za prigovorit…a ko si ti ???
[/quote]
Glavni aduti su mu bili INGRA i VARTEKS, ja bar šutim, i to je bolje već pričati gluposti u svakom slučaju.

da blueman ima znanje to je ziher u to ni ja cak ne sumnjam a njegov sam najveci kriticar, ali slazem se dobio je dosta kriticara kod INGR-e mene naprimjer

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Malo preskroman rast s obzirom na izvješće?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close