LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




jbg dečki firma je firma….sad brzo po asku [lol] [lol]

Samo ask je nešto jako šupalj, a biti će i još šuplji
[/quote]
ma bu to palo [lol] [lol] [lol]
[/quote]

A građevinci će rasti… [lol]

Zašto moraš zagledati naokolo ako svoj svjet nosiš u sebi?

Ledo: Rezanje rashoda zaslužno za rast neto dobiti od 20,6%

ZAGREB – "Zbog otežanih uvjeta poslovanja u okruženju, usporena je i naplata potraživanja, i podmirivanje obveza." A sad u kupnju dok još ima.


Ledo: Rezanje rashoda zaslužno za rast neto dobiti od 20,6%

ZAGREB – "Zbog otežanih uvjeta poslovanja u okruženju, usporena je i naplata potraživanja, i podmirivanje obveza." A sad u kupnju dok još ima.

Zašto nisi napisao i nastavak istog članka:
"…Unatoč navedenim poteškoćama, niti ove godine nije bilo značajnih problema oko likvidnosti, te su sve obveze koje bi mogle utjecati na redovno odvijanje poslovanja bile uredno podmirene. Drugo tromjesečje pokazuje dobre rezultate poslovanja u odnosu na isto razdoblje prethodne godine,te ukazuje na dobar trend i u trećem tromjesečju, vjeruju u Upravi Leda."

Zašto moraš zagledati naokolo ako svoj svjet nosiš u sebi?

svaka čast, trebali bi uvijek ovako srezati rashode!
Uz atgr i kodt, najbolja tvrtka na zse!

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

SAMO LEDO!! SVE, ALI BAŠ SVE OSTALO JE DRUGA LIGA!!!!

di su mi oni kvazi majstori od Lopine itd… kakve su gluposti trubili na 1Q, kao povečanje gubitka ovo ono, a kad sam im ja objašnjavao da ledo taj gubitak anulira u jednoj malo sunčanijoj suboti na bundeku. Pa jel šetate vi bundekom? škrinja je na svakih 50 metara!! Ledo gubitak prvog kvartala svake godine riješi samo sa bundekom, a di je makarska rivijera? o čem mi pričamo ovdje?? ALO?

rekao sam vam, manite se čorava posla i samo ližite! kaj vi mislite da bu se u recesiji manje lizalo? pa tek se sad liže, ljudima niš drugo ni ne preostaje nego mlatarat jezicima.

I'LL BE BACK


SAMO LEDO!! SVE, ALI BAŠ SVE OSTALO JE DRUGA LIGA!!!!

di su mi oni kvazi majstori od Lopine itd… kakve su gluposti trubili na 1Q, kao povečanje gubitka ovo ono, a kad sam im ja objašnjavao da ledo taj gubitak anulira u jednoj malo sunčanijoj suboti na bundeku. Pa jel šetate vi bundekom? škrinja je na svakih 50 metara!! Ledo gubitak prvog kvartala svake godine riješi samo sa bundekom, a di je makarska rivijera? o čem mi pričamo ovdje?? ALO?

rekao sam vam, manite se čorava posla i samo ližite! kaj vi mislite da bu se u recesiji manje lizalo? pa tek se sad liže, ljudima niš drugo ni ne preostaje nego mlatarat jezicima.


a studentice i dalje rade
[thumbsup]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


svaka čast, trebali bi uvijek ovako srezati rashode!
Uz atgr i kodt, najbolja tvrtka na zse!

Imam 2 od 3. Ovu zadnju sam ostavio Vipy-u.
Ikao ledo tu ima najlosiji corporate governance a to me zivcira.
Di je konsolidirano!!!!
Sta se u bosni ne lize???

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep



svaka čast, trebali bi uvijek ovako srezati rashode!
Uz atgr i kodt, najbolja tvrtka na zse!

Imam 2 od 3. Ovu zadnju sam ostavio Vipy-u.
Ikao ledo tu ima najlosiji corporate governance a to me zivcira.
Di je konsolidirano!!!!
Sta se u bosni ne lize???

[/quote]

Imam sve tri , makar KODT jako malo…
Po nekim mojim "procjenama" konsolidirani prihodi leda su oko 2,5 milijardi kn, dobit je oko 10% veća nego ledo hrvatska, a book skace izmedju 4,5k – 5 k

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Ledo povećao dobit
Business.hr/Hina
31.07.2009 10:47
Proizvođač sladoleda i smrznute hrane, tvrtka Ledo, u prvom je polugodištu ove godine zabilježila povećanje dobiti prije oporezivanja za 22 posto u odnosu na isto razdoblje prošle godine ili na 68,5 milijuna kuna, dok je neto dobit od 61,7 milijuna kuna porasla za 20,7 posto, pokazuje financijsko izvješće te tvrtke na Zagrebačkoj burzi.
Vezane vijesti

ZSE uživo: Crobex preskočio 1860 bodova

Na rast dobiti prije oporezivanja za 22 posto utjecao je brži pad rashoda od pada prihoda, objašnjavaju iz Leda u komentaru izvješća.

Naime, ukupni su prihodi Leda u prvih šest mjeseci ove godine u iznosu od 580,7 milijuna kuna zabilježili pad za 3 posto u odnosu na isto razdoblje lani, a što iz Leda objašnjavaju otežanim uvjetima poslovanja u čitavom okruženju.

Veće je smanjenje, za 6 posto, zabilježeno kod ukupnih rashoda koji su u prvom polugodištu ove godine iznosili 512,2 milijuna kuna.

Iz Leda u komentaru ističu da je zbog otežanih uvjeta poslovanja u okruženju usporena i naplata potraživanja te podmirivanje obveza.

Unatoč tim poteškoćama, kako navode, niti ove godine nije bilo značajnih problema oko likvidnosti, te su sve obveze koje bi mogle utjecati na redovno odvijanje poslovanja bile uredno podmirene.

Napominju i da je poslovanje u prvom ovogodišnjeg polugodištu potvrdilo stabilnu poziciju Leda na tržištu.

Iz Leda ističu i kako drugo tromjesečje pokazuje dobre rezultate poslovanja u odnosu na isto razdoblje prethodne godine te ukazuje na dobar trend i u trećem tromjesečju.

hehe, prihodi pali za 3%. ma zamisli. u jebote al ih je pogodila recesija, haha, smijeh. pola 6.mjeseca je padala kiša, ja sam mislio da će im past za više od tih 3%. mene recesija ne jebe za ledo, to su gluposti, vidjet ćete kad izađe 3Q. mene više strah kiše jer kad je kiša onda ove ljnečine ne izvlače škrinje na plaže. a i manje se liže po kiši. kad je kiša onda treba forsat Grandissimo i Quatrro na TV pa da si ekipa ponese doma pa nek jedu žlicom.

Imamo i novih 30 milja na book jer su revaorizirali neko zemljište.

da da, konsolidirano daje oko 2,5 milijardi prihoda a BV nije ispod 4, nema šanse.

liže se u bosni i više, da vidiš šta rade tamo. a studentice umači na traci. nema dalje. skino sam si još par komada.

I'LL BE BACK


SAMO LEDO!! SVE, ALI BAŠ SVE OSTALO JE DRUGA LIGA!!!!

di su mi oni kvazi majstori od Lopine itd… kakve su gluposti trubili na 1Q, kao povečanje gubitka ovo ono, a kad sam im ja objašnjavao da ledo taj gubitak anulira u jednoj malo sunčanijoj suboti na bundeku. Pa jel šetate vi bundekom? škrinja je na svakih 50 metara!! Ledo gubitak prvog kvartala svake godine riješi samo sa bundekom, a di je makarska rivijera? o čem mi pričamo ovdje?? ALO?

rekao sam vam, manite se čorava posla i samo ližite! kaj vi mislite da bu se u recesiji manje lizalo? pa tek se sad liže, ljudima niš drugo ni ne preostaje nego mlatarat jezicima.

Stvarno si kralj. Živio.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

Ovdje upišite svoj komentar…

Anonimno, 31.07.2009. u 12:08
rekao sam vam, manite se čorava posla i samo ližite! kaj vi mislite da bu se u recesiji manje lizalo? pa tek se sad liže, ljudima niš drugo ni ne preostaje nego mlatarat jezicima. [lol] [lol] [lol] [lol] ajme…..do zuza se nasmijao [thumbsup] [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close