LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nedavno kad je cijena leda bila 5500kn ja se mislim,kad bi tržište bilo još jedanput suludo i bacilo Ledo ponovo na 3300kn kao što je bilo u prosincu ja bi ga odmah uzeo,barem 10 komada.U međuvremenu cijena se približava mom targetu i ja mislim ajde pustiti ću ja to još malo.Cijena počinje padati ispod 3000kn a ja ne reagiram.Da podsjetim,želja mi je bila 3300kn za ulaz.
Kad je počela padati ispod 3000 ja odlučim stavit ću nalog 20 kom na 2500kn i odlično,ali ne ja i dalje ne ulazim jer se nadam da će ići još dolje,to je čista pohlepa i glupo razmišljanje…..sad je čekam na 2250kn,hoću li dočekati???Vrijeme će pokazati!!!

Kad je dobar vjetar i purani lete!


…..sad je čekam na 2250kn,hoću li dočekati???Vrijeme će pokazati!!!

nema ni jednog naloga na toj cijeni

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

nema ni jednog naloga na toj cijeni
[/quote]

Mislim da nema još potrebe da ga stavljam…..sebi sam "u glavi stavio" psiholški nalog od 2250kn!

Kad je dobar vjetar i purani lete!

evo stavio sam ja umjesto njega na tu cijenu!(2250)


Nedavno kad je cijena leda bila 5500kn ja se mislim,kad bi tržište bilo još jedanput suludo i bacilo Ledo ponovo na 3300kn kao što je bilo u prosincu ja bi ga odmah uzeo,barem 10 komada.U međuvremenu cijena se približava mom targetu i ja mislim ajde pustiti ću ja to još malo.Cijena počinje padati ispod 3000kn a ja ne reagiram.Da podsjetim,želja mi je bila 3300kn za ulaz.
Kad je počela padati ispod 3000 ja odlučim stavit ću nalog 20 kom na 2500kn i odlično,ali ne ja i dalje ne ulazim jer se nadam da će ići još dolje,to je čista pohlepa i glupo razmišljanje…..sad je čekam na 2250kn,hoću li dočekati???Vrijeme će pokazati!!!

Kolega, ako ste ga stavili, povucite ga odmah. Meni je takva taktika spasila hrpe novca. Kad odlučiš staviti nalog, odmah ga povuci i čekaj niže. Jer uvijek ide niže

Hell is Empty and all the Devils are Here

patak imam slično razmišljanje kao i ti. Ja sam mislio uletiti na 3000 kn tako što rasprodam sav ht i uletim u ledo i nešto sitno u tisak i viro. I kontam da bi više zaradio u godinu dana na ledu već na ht-u. ali gle danas bi već bio u minusu 450 kn po dionici a na ht-u na toj vrijednosti nekih 70-80 kn. E sada trebam li uletiti sada ili ne pitanje je veliko. Mislim da na 2400 uljećem

Btw kada je financijsko izvješće za ledo?

Kad je počela padati ispod 3000 ja odlučim stavit ću nalog 20 kom na 2500kn i odlično,ali ne ja i dalje ne ulazim jer se nadam da će ići još dolje,to je čista pohlepa i glupo razmišljanje…..sad je čekam na 2250kn,hoću li dočekati???Vrijeme će pokazati!!!


ma cemu loviti najnize cijene i pokusavati pogoditi dno ,kako budd kaze povuci ga, osim ako trgujes dnevno sa malim kolicinam .
ja cu ga radje platiti skuplje samo kada trziste pokaze znakove oporavka ,ove cijene bas nisu normalne , i mogu jos lako dole .

najvrednije stvari u životu su besplatne

Ja dokupio još po 2500.
Meni je ovo super cijena za ulaz pa neka roka dole slobodno.A ako i bude mišljenja sam da neće puno.
Poštujem mišljenja kolega da čekaju zeleno i da plate i skuplje ali za mene je ovo točka u kojoj upucavam 50% ostatka casha u ledo pa kud puklo.Ipak je ledo ledo i bez konkurencije na ovim prostorima.
Pozdrav svima i sretno ovima kako u čeki tako i ovima u dionicama. [thumbsup]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Ja dokupio još po 2500.
Meni je ovo super cijena za ulaz pa neka roka dole slobodno. [thumbsup]

Prijatelju,ne možeš ovake rečenice pisati jer su krajnje ne realne!

Kad je dobar vjetar i purani lete!



Ja dokupio još po 2500.
Meni je ovo super cijena za ulaz pa neka roka dole slobodno. [thumbsup]

Prijatelju,ne možeš ovake rečenice pisati jer su krajnje ne realne!
[/quote]
Točno treba rokati gore potopili su Ledo preko svih mijera. Novinarka da krivu izjavu koja sruši ledo oko 8 % i nitko ne odgovara jer Samadol prima plaću bezrazložno .Ako ničemu ne služi ukinuti to radno mijesto i država će uštedijeti na proračunu. Što se tiče dionice Leda vrijedi daleko više.



Ja dokupio još po 2500.
Meni je ovo super cijena za ulaz pa neka roka dole slobodno. [thumbsup]

Prijatelju,ne možeš ovake rečenice pisati jer su krajnje ne realne!
[/quote]
Pa to je već subjektivna stvar jeli realno ili nerealno.
Htjedoh reći da me baš briga ako će padat ali isto tako može i rast.
Pa ako bude rasla vidjet ćemo koliko je to bilo realno ili nerealno.
U svakom slučaju pozdrav.
Ja sa ledom završio što se dokupa tiče i sada sam u čeki kao i vi kolega samo moja čeka je drugačija.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Točno treba rokati gore potopili su Ledo preko svih mijera. Novinarka da krivu izjavu koja sruši ledo oko 8 % i nitko ne odgovara jer Samadol prima plaću bezrazložno .Ako ničemu ne služi ukinuti to radno mijesto i država će uštedijeti na proračunu. Što se tiče dionice Leda vrijedi daleko više.

U redu je Šefe. Pa kaj ti ne kužiš da ovdje igra igru Zaba skrb na 6.mjestu? Prije 2 mjeseca je kupio 150 komada tokom tri tjedna i napucao ga sa 3800 na 5200. Sada taj isti skrbnjak prodaje ispod 3000 jer je opet kombinacija, ovaj puta s nekim ispod top 10 ili možda opet mirovinac uleti ko zadnji put kad je rušio Investico za mirovinca pa ovaj pobro 700 komada.. Ti ko da si s marsa pao. I još nešto… ako želiš da Ledo raste onda nemoj drukati na IGH ili negdje drugdje da će propast jer ti se neće dogoditi da tvoje dionice rastu, a tuđe padaju. Taj film ne buš gledo jer su to sve dobre firme. Nemoj biti ko Techman.

I'LL BE BACK

New Report

Close