LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Patka:

Kardum demantira: Todorić nije tražio delisting dionica
Business.hr
08.03.2009 13:29

"Službeni zahtjev za delistiranjem Agrokorovih tvrtaka iz kotacija Zagrebačke burze nismo zaprimili“, poručio je za Busines.hr glasnogovornik Zagrebačke burze Željko Kardum demantirajući time napise Večernjaka o delistiranju većine Agrokorovih dionica sa redovnog tržišta Burze.

Uz to, zbog ranije odluke Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga da delistiranja neće biti do donošenja novog Pravilnika o listanjima Zagrebačke burze, sve dionice i dalje ostaju u kotacijama u kojima jesu…

Ne znam samo o čemu svi briju već 2 dana kad je sad jasno i glasno rečeno da delistiranja nema . Što se tiče Mlinarevićke i Večernjeg lista, slažem se da ih treba prijaviti Hanfi i kazniti zbog ovakvog sramotnog pokušaja manipulacije tržištem.
Inače, nemam Ledo, Tisk, Eriscon ni ostale spomenute dionice, ali kolegama malim dioničarima koji ih imaju moja puna podrška jer neprijatelji-manipulatori su nam zajednički!

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

a plan B??
da bi se ljudi uplašili povlačenja s burze i prodavali po ‘daj što daš’ metodi??? A znamo šta to znači. Samo je pitanje kako će većina odreagirati…

znat ćemo za 12 sati….

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.


a plan B??
da bi se ljudi uplašili povlačenja s burze i prodavali po ‘daj što daš’ metodi??? A znamo šta to znači. Samo je pitanje kako će većina odreagirati…

znat ćemo za 12 sati….

pa tko ce im prodavati?????? ljudi su gace ostavili na burzi…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



a plan B??
da bi se ljudi uplašili povlačenja s burze i prodavali po ‘daj što daš’ metodi??? A znamo šta to znači. Samo je pitanje kako će većina odreagirati…

znat ćemo za 12 sati….

pa tko ce im prodavati?????? ljudi su gace ostavili na burzi…..

[/quote]

pa čuj prodavat će netko uvijek, ako mora ili ako špekulira da će pasti još niže… ali vamo je gotovo ziher, ako todorić bude morao isplaćivati cijenu prema tromjesečnoj srednjoj vrijednosti, da će svi koji nebudu prodali imati 30-40% veću cijenu nego li je trenutno na burzi…

@ frki
Jel’ to onda win/win za todija??

Ako krenu prodavati past će cijena a i prosjek pa će sve biti jeftinije za isplatiti??

A ako to ljudi prihvate i krenu se otimati cijena će gore, a onda todorić kaže da ne želi van???

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.

Po meni je ova odluka agrokora ako je i bude odlična.Imam 10 kom leda.
Pa vi sad razmislite zašto.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Ova odluka (ako bude provedena) je vrlo dobra stvar za prave investitore….zašto….onemogućit će pokvarenjacima koji su rasprodajom namjerno rušili cijene – da se ponovno utovaraju na niskim cijenama , a za koji mjesec kad se stanje stabilizira – odoše cijene dionicama u nebo…..a papci izišli iz dionica….imam Ledo i ne pada mi na pamet da ga sada prodajem….sretno svima…

A ja bi Todi sad najradije J….. M…..

Sad je sam sebi učinio medvjeđu uslugu eto Leda na 2500 .. a i meni isto …..

Bolje da nije ništa tražio već da se postavio na bid bar jednu 200 kom po 3000 ………

Ova najava je takva glupost ravna Sanaderovom ukidanju 2. stupa…pogotovo ako zna da je nemože provest….

Jedini pozitivni efekt bi mogao biti to što će Todex komplet padat pa ko ima novca da kupi ,
pa čeka – tj. ponovo će dioničari trenutni pušit a ući će
špekulanti koji će za samo 10% zarade prodavat pa će tako i povratak na 4000 biti skoro nemoguć….

Kažem totalno nepromišljena najava , em nema dividende em nije bilo splitanja tako da je svaka pojedinačna skupa em neznam što bi rekao osim one prve rečenice…………

smanjuje se minus.......

Moderator molim pusti gornji post nek mu sluge prenesu što mu dioničari
misle …
Hvala

smanjuje se minus.......

Prošli tjedan sam pisao da ga čekam na 2500kn,ne mogu vjerovati da se cijena ovako brzo urušila…
Što reći?
PEARL HARBOR

Novac je kisik burze!


Prošli tjedan sam pisao da ga čekam na 2500kn,ne mogu vjerovati da se cijena ovako brzo urušila…
Što reći?
PEARL HARBOR

kolega koja je sljedeća razina za doček?

Kune nisu problem, kuna nema

najgore od svega je da kad i kupiš po toj cijeni osjećaš da nisi napravio neki posao jer bu još dolje [angry]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close