LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pozdrav Ledaši ! Prvi put pišem , iako pratim postove već neko vrijeme. Može neka prognoza za sutra?


i ja sam danas dokupio jos 2 komada. ne za sebe nego za staru. srce mi se para..ja ulazio na 17000 a sad ona ima para i ulazi na 12500..
al neka, ostaje sve u familiji [smiley]

Moja mama je bolja od tvoje…kupila je 4 komada nekidan [lol]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

pozdrav Ledaši ! Prvi put pišem , iako pratim postove već neko vrijeme. Može neka prognoza za sutra?

Lagani rast sutra, jos traje faza(n) rasta tržišta.
U utorak ćemo vidjeti kako sutra završi. Ako se sutra lagano spusti onda u utorak ??
A nije ni bitno, mislim da dok amerima traje euforija ne bi se ni mi trebali samo tako srušiti, ipak je ovo dobra dionica.
Sjetite se kako je skočila kad je cijelo tržište bilo u depresiji…

BEZ PANIKE, MOLIM

pozdrav Ledašima! i ja prvi put pišem ,imadem akcije Frikoma pa reko da poručim ovde od mog brokera da mi kupi nešta Leda, šta vi kažete jel cena sada dobra da kupim? Insajd, vama ovde najviše verujem
[huh]

Mnogi forumaši imaju multinickove, a samo ja Sisoje imam, bre, multiforumaše


pozdrav Ledašima! i ja prvi put pišem ,imadem akcije Frikoma pa reko da poručim ovde od mog brokera da mi kupi nešta Leda, šta vi kažete jel cena sada dobra da kupim? Insajd, vama ovde najviše verujem [huh]

Nisam on ali nemoj sada još kupovat,
ali budi u pripremi ovaj tjedan!

Jutros odlično otvaranje ..ask se čisti i ledo se rola u pravom smjeru![thumbsup]

Jutros odlično otvaranje ..ask se čisti i ledo se rola u pravom smjeru![thumbsup]

Ja recimo nisam zadovoljan, trebalo bi to malo poskočiti pa onda nek se kotrlja polako
Potcijenjeno procjenjivanje cijene[huh]

Za Sisoja, INSAJD ti je optimist, njih je opasno pitati za savjet[lol] [lol] [lol]
Samo neka danas ode prek 13k i ja sretan

BEZ PANIKE, MOLIM

vidi se da se ponovo penjemo lagano prema ATH, ja ga nazalost cekam opet na 9500 unistili me margini a i mama mi vise ne moze posuditi da ga uzmem po 12900!nikako da dode koji post od kuhanog jaja i maminih para…definitivno fali koji post od njih da vidimo sta kazu, da li je ovo promjena trenda?!

climberu, kako idu ATH i 9500 u istoj rečenici?
Pa nije ovo luna park da se penje i spušta, jer onda bi i moja baba mogla na burzi ulagat.
Problem je ovdje što je puno ulagača svoje novce stavilo na p/e 3 i gledalo kako raste pa tek sad moraju učiti TA i ostalo
[lol]
Ali znam ja da ti samo drukaš prema dolje[wink]

BEZ PANIKE, MOLIM

Ima li tko omjer kupnje i prodaje?
Hvala

lijepo sa ledom, mogu ici!!!jer ledo je jedna od rijetkih koji ima jaki bid da se zacudis!da nema drhtavih ruku i strpljivosti ledo bi se lizao pred lipanj na ATH da bis se zacudio, to sto ga ja skoro pa sanjam na 9xxx sta ces zivot je takav imao sam par prilika i to i prosle godina u 5 mjesecu to sto mi je to bilo sumnjivo da bi moglo u takve iberture to je druga stvar ali ovo je cudo od dionice! i porucujem ekipi na asku na ledo da se smiri i da se krene povlaciti da ga gledamo kao raketu kod azimuta-L!!!pozdrav ledasima!


Ima li tko omjer kupnje i prodaje? Hvala

306/370

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close