LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

16.4.2008. top 10:

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
[color=blue]2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.316 4,69 Skrb. račun + 92 komada[/color]
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 3.554 1,61 Skrb. račun – 362
5. PBZ D.D. 2.647 1,20 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.162 0,53 Osnovni račun
[color=blue]7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 1.082 0,49 Skrb. račun + 24[/color]
8. DAMJANIĆ LORENCO 449 0,20 Osnovni račun
9. MAZAREKIĆ IVAN 397 0,18 Osnovni račun
10. PBZ D.D. 381 0,17 Skrb. račun

Uh.. HPB d.d. nastavio rasprodaju ali i zaba nastavlja dokup… Još smo se dobro i držali s obzirom koju količinu prodaje HPB d.d.(uvjeti na tržištu su bili također loši)!
Danas značajan porast cijene(iznad 11 k) uz gotovo 2 milijuna kn prometa..
Ukupno: 90,12

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

50,

16.4.2008. top 10:

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
[color=blue]2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.316 4,69 Skrb. račun + 92 komada[/color]
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 3.554 1,61 Skrb. račun – 362
5. PBZ D.D. 2.647 1,20 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.162 0,53 Osnovni račun
[color=blue]7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 1.082 0,49 Skrb. račun + 24[/color]
8. DAMJANIĆ LORENCO 449 0,20 Osnovni račun
9. MAZAREKIĆ IVAN 397 0,18 Osnovni račun
10. PBZ D.D. 381 0,17 Skrb. račun

Uh.. HPB d.d. nastavio rasprodaju ali i zaba nastavlja dokup… Još smo se dobro i držali s obzirom koju količinu prodaje HPB d.d.(uvjeti na tržištu su bili također loši)!
Danas značajan porast cijene(iznad 11 k) uz gotovo 2 milijuna kn prometa..
Ukupno: 90,12

Neka se sljedećih dana dogodi pad …..ode Ledo ponovno na 9.500-10000 kn…

na 4300 sve prodajem...

Neka se sljedećih dana dogodi pad …..ode Ledo ponovno na 9.500-10000 kn…

Pa neka se i dogodi pad—kratkoročno je to… vidit ćemo gdje će biti Ledo na kraju ove sezone koja bi trebala opet drastično bolja…
Činjenica jest Da se Ledo dobro i držao s obzirom na stanje na tržištu ali i neuspjeha vezanog za Migros(psihološki je djelovalo na cijenu); te je tu značajan izlazak HPB d.d. koji djelomicno neutralizira Zaba…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

LEDO vidim kao jednu od rijetkih dionica na ovom tržištu sa istinskim potencijalom za rast, to je jedna od rijetkih firmi koja kontinuirano gradi brand i portfolio proizvoda i što je najvažnije ima ograumnu konkurentsku prednost na tržištu! A to je ono što osigurava buduće zarade.

Ovdje se ne bi samo držao trenutnih fundamenata koji nisu loši, no mogli bi biti i bolji, ovdje je važno poslovanje koje se pametno i gradi. A to je jedini način da se dugoročno osiguraju dobri rezultati, a time i korist za vlasnike-dioničare.

Cijena je još uvijek na granici povoljne, lako bi mogla u narednim danima doći nazada na prvu granicu od 13.000kn.

Pametan izboru svakom slučaju!

OGRANIČITE GUBITKE, DOBIT ĆE DOĆI SAMA

Vau legendarni Presvjetli nam se pojavio na forumu, drago mi je da ste sa nama u ledu a možda i kraj korekcije nije daleko kad se vraćaju ovakvi igraći

Lovio jučer jeftino, ali nije prošlo
Evo danas lupam po prodaji
Molim kolege ledaše da kažu mišljenje je li rast navlakuša ili možemo polako prema starim razinama

kupio
samo bojim se da neki ne požele naplatiti 20% od prekjučer


samo bojim se da neki ne požele naplatiti 20% od prekjučer

a to budi siguran da ce ih biti…ali to znaci samo malo usporavanje nista drugo

samo malo usporavanje? nisam bas tako siguran, jos uvijek je trziste u downtredu, svi koji su kupovali ispod
sadasnjih razina će ako su pametni se pokusavat istrest od 11-13 k, jer nikakvog nema opravdanja uskoro oćekivati rast na više razine… ako se nastavi ovaj rast i postojeci downtrend se pocne ozbiljnije okretati onda će i većina tih ljudi odlućit ne prodat. .. ako su pametni… ja mislim da smo se odbili od gornjeg otpora na 3600 bodova, te sada trziste opet ide dolje … a to znaci i ledo, plus gospoda koja su pametno kupovala na 9xxx ce se takodjer fino istresti..a i osladiti zaradom [cool]

Obey Ferengi Rules of Acquisition


samo malo usporavanje? nisam bas tako siguran, jos uvijek je trziste u downtredu, svi koji su kupovali ispod
sadasnjih razina će ako su pametni se pokusavat istrest od 11-13 k, jer nikakvog nema opravdanja uskoro

cuj, kuda ce se kretati u sljedecih par sati i dana mene ne zanima..naravno da bi volio da ide up ali ja vremena imam.
to o cemu ti pricas je meni u razini vremenske prognoze a za njih znamo da najbolje znaju kako je bilo juce a ne kako ce biti sutra…

a o fundamentima leda cu ti reci na pm..

Ne se dati navesti. Na mojnovac je pisao Presvetli (bez j) i sumnjam da bi ovdje samo tako pisao.


Vau legendarni Presvjetli nam se pojavio na forumu, drago mi je da ste sa nama u ledu a možda i kraj korekcije nije daleko kad se vraćaju ovakvi igraći

navući? Vi kolega mislite da je LEDO loša dionica ili loša firma?
ne slažete se s nečime što sam napisao?

OGRANIČITE GUBITKE, DOBIT ĆE DOĆI SAMA

New Report

Close