LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Karijes na asku između 11.900 i 12.400 kn, pa onda 2 kom na 12.400 i 12.800 opet karijes[thumbsup]
A vec sad 12% rasta na 11.900[proud]
Bomba[thumbsup]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Ovaj ledo je svijetski prvak u padovima ali naravno još veći i u oporavku!
A svaka čast onima koji to iskorištavaju i zarađuju grdu lovu, premda je takvih malo.
Pozdrav i uživajte idem spavat[lol] [lol]

Kupnja
12.100,00 3
12.000,12 5
11.800,00 10
11.740,00 10
11.735,00 5
11.660,00 1
11.520,00 16
11.514,00 1
11.513,00 1
11.512,00 1

prodaja
12.300,00 1
12.400,00 2
12.600,00 1
12.797,00 3
12.798,00 2
12.799,00 5
12.800,00 10
12.850,00 1
12.998,00 5
13.000,00 4

[lol] [lol]

IDEMO AP AP


Ovaj ledo je svijetski prvak u padovima ali naravno još veći i u oporavku! A svaka čast onima koji to iskorištavaju i zarađuju grdu lovu, premda je takvih malo. Pozdrav i uživajte idem spavat[lol] [lol]

ti su padovi bili umjetni, nitko iz top 10 nije prodavao, nesto malo ilirika, al oni su sitne ribe, prodavali su migros padobranci, koji su uz globalnu krizu i srusili ledo! sad smo cisti ko suza[thumbsup]

IDEMO AP AP

Čekam da mi neke neplatiše plate pa u dokup, nisam se nadao danas blokadi
Vidio sam novi cjenik leda, sve je poskupilo, puno noviteta koji će se postepeno ulaziti u škrinje
Nadam se da neće puno gore ovaj tjedan da uspijem uloviti komad dva do 12-13k
Ipak mislim da nećemo još mjesec dva na neke stare razine zbog sveopćeg lošeg stanja, ali
u 6 mj čekujem dosta ovakvih pozitivnih blokada ( bar je tako bilo prošle godine )
Nema brige za ledo

Ovaj tjedan su Agrokorova izv.To je tjedan koji ce zapamtiti oni koji su pljuvali po Todi.U ponedeljak je God.skupstina Konzuma- gdje bude dobrih vijesti.A ovaj tjedan budu sve dionice Agrokora pokazale kak su radile proslu godinu i nagradit ce sve nas koje imamo njihove dionice.Ledo je tek krenuo.On je srusen od malih ruku,potpomognut sa majestorima.Ali sad svi opet idu u sigurnu luku.a to je ledo.Cini mi se da netko vec zna rezultate jer cijeli dan se gura na kupnji.

Ovo danas je logičan slijed događaja, ali imamo još puno za rasti dok ne dođemo na realne razine. Ovo je još uvijek jako povoljno i jako nisko. Žao mi je onih koji su izlazili na 10k i niže. Svima nama je ovo velika škola.


Svima nama je ovo velika škola.

nemoj nas sve trpati u te drhtavce. meni ovo nije nikakva skola. ja osobno na 10k nisam niti trepnuo a kamoli razmisljao o prodaji. ne smatram da su za to potrebna muda nego jedna mala trunka pameti.
kad pada neka pada…nek padne na tolko niske granice pa cu jos dokupiti..bitno je da dionica koju imas vrijedi a ledo ne da vrijedi nego vrijedi pun k–c.

Dobar dan,svima! Današnji dan je dokaz da Ledo može potegnuti kada se za to odluče “izvjesne” osobe.Osobno za vrijeme korekcije sam kupio još dionica Leda,to razdoblje je za mene bilo ne baš lijepo,ali sam dobio priliku kupovati dionice po velikom diskontu.”Ono što te ne ubije,očvrsne te”! Ni u jednom trenu nisam pomislio prodati Ledo jer ga imam namjeru držati 2-3 godine,a prodajem ga tek…moj potpis sve govori.

25.3.2008. top 10 (promjene):

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.146 4,61 Skrb. račun
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 4.429 2,01 Skrb. račun
5. PBZ D.D. 2.647 1,20 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.162 0,53 Osnovni račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 839 0,38 Skrb. račun
8. DAMJANIĆ LORENCO 449 0,20 Osnovni račun
9. PBZ D.D. 417 0,19 Skrb. račun kupili 8 komada
10. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 400 0,18 Skrb. račun
Ukupno: 90,35

Ovi pod br.9. stalno dokupljuju(ja pretpostavljam da je to PBZ E.)–vrijeme će pokazati da li sam u pravu…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Iako nas iskustvo uci da sutra slijedi stagnacija ili cak lagana korekcija sa negativnim predznakom, nekako mi se cini da bi i sutra mogli ocekivati plus. Zasto? Pa za ovakav porast u ovim uvjetima u jednom danu potrebna je neka predobra vijest, koju obicni smrtnici nisu saznali, ili igra spekulanata koji su se iskrcavali nakon proslotjednih kupovina po mizernim cijenama. Medjutim, kako bi po toj istoj spekulantskoj spranci sutra trebao slijediti minus, to mi se sve vise cini nevjerojatnim, jer doista bi bilo prenaivno jos jednom ponovit istu pricu sa drasticnim rusenjima i dizanjima cijene, a sa korekcijom na svjetskom nivou tek kao sa popratnim elementom. Da skratim, s obzirom da bi opetovano ponavljanje upravo opisanog scenarija stvarno bilo presmjesno i prenaivno, vjerujem da je skorasnje izvjesce uistinu fantasticno a to naravno znaju oni koji su danas kupovali. Mogao bi tako do summita NATO-a u Bukurestu i mozda jos dan-dva nakon LEDO biti vrlo uzlazan, a onda cemo se opet malo korigirat…

Ali to je sve car burze, nije li[huh]…?

Even if it's free, you can always buy it cheaper.


lagana korekcija sa negativnim predznakom

koji su ostali tipovi korekcija kolega?[lol]

New Report

Close