LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


INSAJD: ” Bill Gates: ” Meni je trgovina od petka ostavila dojam da je netko veći počeo sa skupljanjem. Očito netko tko zna kakvi će rezultati za 2007. godinu biti. ” nitko nista tu ne skuplj, zaboravite te price!!! ” Kolega, molim Vas da pogledate zadnje stanje na SDA i opet napišete što mislite. Opet je počeo skupljati ZABA skrbnički i nadam se da znate tko se nalazi iza njega, kad već sa takvom samouvjerenošću pišete.

znam ko stoji i znam sto pišem! kolega , dugo imam ledo, znam i tko ga je digao na 21 i tko ce ga opet dici, vjerujte da ovo nije nikakvo skupljanje ZBOG finan.izvješća!

IDEMO AP AP

Bill Gates:

INSAJD: ” Bill Gates: ” Meni je trgovina od petka ostavila dojam da je netko veći počeo sa skupljanjem. Očito netko tko zna kakvi će rezultati za 2007. godinu biti. ” nitko nista tu ne skuplj, zaboravite te price!!! ” Kolega, molim Vas da pogledate zadnje stanje na SDA i opet napišete što mislite. Opet je počeo skupljati ZABA skrbnički i nadam se da znate tko se nalazi iza njega, kad već sa takvom samouvjerenošću pišete.

znam ko stoji i znam sto pišem! kolega , dugo imam ledo, znam i tko ga je digao na 21 i tko ce ga opet dici, vjerujte da ovo nije nikakvo skupljanje ZBOG finan.izvješća!

Jel može prijevod ovog “razgovora”?

S obzirom na sva zbivanja na globalnom, pa i regionalnom tržištu, zar nitko od vas ni ne sumnja u mogućnost da će naš Ledo možda još dolje?

Even if it's free, you can always buy it cheaper.


S obzirom na sva zbivanja na globalnom, pa i regionalnom tržištu, zar nitko od vas ni ne sumnja u mogućnost da će naš Ledo možda još dolje?

Pa naravno da postoji mogućnost—nitko ne može prkosit tržištu, ako sve pada i Ledo će past…
Samo, Ledo vrijedi i dosta pozitivnih vijesti se veže uz njegovo poslovanje i marketinške aktivnosti…
U slučaju pada pripremite pare za dokup..
P.S.ne ovisi o malim ulagačima hoće li Ledo gori ili doli…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Ledo je kvalitetna dionica ali precijenjena.

Politika

Srbi zbog priznanja Kosova bojkotuju hrvatske proizvode

Šteta će se utvrditi za dva mjeseca

Bez obzira na impresije novinara Kurira, ekonomisti spominju kako će se eventualna šteta moći zbrojiti tek dva mjeseca nakon datuma priznanja Kosova, kada će se uspoređivati promet. No, ono što se već danas zna je kako se Srbija dobro organizirala za bojkot, uprkos službenim obavijestima i garancijama da to nije čudno.

Odmah nakon priznanja Kosova, u Srbiji je uslijedio poziv na bojkot, a tada su građani u organizovanoj akciji pozivani SMS porukama da bojkotuju strane trgovačke lance koje dolaze iz zemalja koje su priznali Kosovo. Neki su to svojedobno shvatili vrlo ozbiljno, a na najvećem udaru našao se slovenski Mercator koji je više puta zatvaran radi dojave o bombama, a neke su se pokazale i istinitima. Također, više puta na srbijanskim internet stranicama osvanuli su pozivi za nekupovanje robe pod nazivom “Tihi bojkot”.

Težak zadatak

Osim trgovačkih lanaca, na udaru su banke. Iako se o tome među ozbiljnim ekonomista u Srbiji teško govori, popriličan udarac izazvao je i vladin dužnosnik, državni tajnik Dušan Proroković koji je javno objavio kako je ugasio račun u jednoj stranoj banci, samo radi Kosova. Takva izjava izazvala je pravi revolt među bankama.

Svakome je jasno kako se u ionako naelektriziranoj atmosferi, ne samo radi priznanja Kosova, već i zbog predizborne kampanje, ovih dana politički bodovi dobijaju i radi negativističkog stava prema kapitalu onih koji o Kosovu razmišljaju kao nezavisnoj zemlji.

Stoga srbijanski ekonomisti danas imaju težak zadatak u Srbiji uvjeriti svoje građane kako bi bojkot strane robe najviše naštetio samoj Srbiji.

Obrtnici odustali od Srbije

Hrvatska je prošle godine u Srbiju izvezla robu u vrijednosti od 650 miliona dolara, a najveći hrvatski investitori su “Agrokor” Ivice Todorića, “Nekse grupa” i “Lura”. Hrvatski ulagači i izvoznici su u strahu, a Upravni odbor Hrvatske obrtničke komore nedavno je već donio odluku o odustajanju od nastupa tim sajmovima uvažavajući mjere sigurnosti za izlagače HOK-a kao i sigurnost robe koju bi izlagali na spomenutim sajmovima.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Danas se lijepo vidi što očekuje Ledo kad se pozitivan sentiment ustali.[thumbsup]

Kolega šefe,
ukoliko srbi budu bojkotirali sve proizvode zemalja koje su priznale Kosovo, uskoro bi mogli ostali gladni i žedni, odnosno pali bi na Knjaza Miloša, Mančmelou i rusku vodku…[lol]
Svaka čast njihovoj prehrambenoj industriji ali mislim da će brzo zaboraviti na politku kad zagrije na + 30 u svibnju/lipnju.

ZSE is like a box of chocolates, you never know what you gonna get...

Ocigledno netko od jacih igraca zna neke dobre informacije o Ledu.Mozda i taj tajanstveni FI izgleda jako dobro ili Toda nesto sprema.U svakom slucaju jako se dobro kupuje.CIJENA JE DISKONTNA.

Insajd pa gdje su te izbacili?
A ova blokada na točno 10% je stvarno super. Kad je padalo pustali su blokade na 12,14% ….haha.

[cool][thumbsup] Čestitam svim Ledašima na pozitivnoj blokadi.[thumbsup]


Insajd pa gdje su te izbacili? A ova blokada na točno 10% je stvarno super. Kad je padalo pustali su blokade na 12,14% ….haha.

evo me, vidis da se ne smijemo veselit previse[thumbsup] a ledo u blokadi,

IDEMO AP AP


[cool][thumbsup] Čestitam svim Ledašima na pozitivnoj blokadi.[thumbsup]

ma gdje je to jos od nekih normalnih cijena…kad je palo na 14 nisam mogao vjerovati..nemogu se sad veseliti sta je narasla na 11500…ali veseli pozitivan trend

New Report

Close