LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još malo i 10-ka na Ledu prošlost. Skup i ekipa, imate još par minuta u utorak ak budete brzi. A za informaciju potencijalnim buyerima, do 13 K imate nekih 70-ak komada na asku -1 milja.

svako dobro.

I'LL BE BACK


Još malo i 10-ka na Ledu prošlost. Skup i ekipa, imate još par minuta u utorak ak budete brzi. A za informaciju potencijalnim buyerima, do 13 K imate nekih 70-ak komada na asku -1 milja.

svako dobro.


Kolega, ja ne bih pretjerivao sa prognozama!! ja sam mislio da više nikad neću vidit Ledo na 10 000 kn—pa me ova korekcija iznenadila ali ipak sam uspio dokupit 3 komada ispod 10k…
Možda i 10-ka postane prošlost ali tko zna možda se opet vrati u slučaju krize i korekcije-nikad se ne zna..

Sutra burza ne radi, a drugi tjedan Ledo ulazi u sustav CROBEX-a. Morati će ga kupovati index fondovi i ko je jamio je jamio ovako jeftino. [bye] svima koji inače koriste ovog cmizdru

Možda imate pravo ali ja ne očekivam ništa od Leda—-samo stabilizaciju cijene na većem nivou..
Za otprilike 2 tjedna će izaći i godišnje izvješće..

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


moje mišljenje je da novac ne poznaje granice a još manje natezanje šačice ljudi bi ili ne bi
Možda se kosovo i osjeti trenutno ili još možda koje malo vrijeme ali na neki duži period nikako
Trenutno smo u banani kao i svi koji nas okružuju, ali vjerujem da dolazi bolje vrijeme
Kada se riješimo dnevno mjesečnih par problema sve će se opet vratiti na svoje mjesto
Bitno je da naše firme dobro rade da planiraju širenja, da nema nekih velikih afera…
Za ledo nema brige ljeto je blizu

Potpisujem!
Kolega sve ste dobro rekli, ove kratkotrajne poteškoće će se prebroditi a Ledo posluje odlično i ulaže dosta u marketing(kaže se reklama je pola posla)!
Inače, trude se u firmi da poprave rezultate i izvan ljetnih mjeseci tj.da smrznutom hranom povećaju udio u prihodima..
Opet ću ponovit—sve same dobre vijesti uz ledo!

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

ma koje mrtvo kosovo….jel će prestati kupovati u srbiji renault i vw zato jer su njemačka i francuska priznale kosovo? naravno da neće. malo su sada ljuti, ali za par mjeseci to sve će se vratiti u normalne okvire. u stvari, već se vraća polako…

...povijest se ponavlja...

20.3.2008.top 10 :

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.099 4,59 Skrb. račun
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 4.448 2,02 Skrb. račun prodali 1 komad
5. PBZ D.D. 2.647 1,20 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.162 0,53 Osnovni račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 858 0,39 Skrb. račun prodali 1 komaD
8. DAMJANIĆ LORENCO 449 0,20 Osnovni račun
9. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 400 0,18 Skrb. račun
10. PBZ D.D. 400 0,18 Skrb. račun KUPILI 6 KOMADA

Ukupno: 90,33

tRGOVANJE U ponedjeljak(veliki pad cijene Leda) nam ukazuje da fondovi i top 10 nije prodavao…
[[color=blue]b]10. PBZ D.D[/color] je ušao u top 10 i dokupljiva…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Jučer su prolazili neki paketići po 18, 19 i slično.
Nisam sve uspio popratit, ali će biti zanimljivo vidjet ko je šta radio.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Meni je trgovina od petka ostavila dojam da je netko veći počeo sa skupljanjem. Očito netko tko zna kakvi će rezultati za 2007. godinu biti.


Meni je trgovina od petka ostavila dojam da je netko veći počeo sa skupljanjem. Očito netko tko zna kakvi će rezultati za 2007. godinu biti.

nitko nista tu ne skuplj, zaboravite te price!!! a kakvi ce rezultati biti to ionako vrapci na grani znaju!! sad ce uc u ledo oni koji su propustili prosli vlak, daj boze da sto prije ode gore da ne bude opet hrpa ljudi u ledu!! a to da netko sad kupuje zbog god. fi je glupost, pa i prije 10 dana se znalo za god fi pa nisu kupovali!! ljudi kupuju kad osjete da cijena krene gore, eto zasto kupuju!!!

IDEMO AP AP


Meni je trgovina od petka ostavila dojam da je netko veći počeo sa skupljanjem. Očito netko tko zna kakvi će rezultati za 2007. godinu biti.

Pa zna se otprilike kakve će rezltate prikazati—samo usporediš rezultate od prijašnjih godina te malo poboljšaš.. ja očekujem povećanje dobiti u rangu 70 – 80 % u odnosu na prethodnu godinu-čak će biti bliže i oko gornje granice(oko 80%)..
Sad čekam da vrime učini svoje i da vidim koliko mi je dobra računica…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

kupio dva leda po 10 000 bilo me strah uzeti još sedam ovo mi je prvo pravo trgovanje ne računam ipo ht i ine
u svakom slučaju još jednom zahvaljujem na stavovima i komentarima (zadnje zahvaljivanje) ali imam pitanje koliko bi bilo mudro (navlačim se na drogu) kupiti još leda pa to staviti na margin i onda kupovati druge dionice gdje agrokor ima udjela i drugo imate li kakvu preporuku za neku internet stranicu osim poslovnog , možda previše pišem o svojim financijama nešto mi se prodaje ht i udjeli u braniteljskom previše nefinancijskih čimbenika pa me to čini nesigurnim u razmišljanjima i stavovima prema ht i fondu

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

21.3.2008.top 10 :

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.146 4,59 Skrb. račun +47
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 4.429 2,02 Skrb. račun -19
5. PBZ D.D. 2.647 1,20 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.162 0,53 Osnovni račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 839 0,39 Skrb. račun –19
8. DAMJANIĆ LORENCO 449 0,20 Osnovni račun
9. PBZ D.D. 409 0,18 Skrb. račun +9
10. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 400 0,18 Skrb. račun

Ukupno: 90,34

Dugo nije bilo ovakvog preslagivanja na Ledu,prodano 38,kupljeno 56 komada

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Bill Gates:

Meni je trgovina od petka ostavila dojam da je netko veći počeo sa skupljanjem. Očito netko tko zna kakvi će rezultati za 2007. godinu biti.

nitko nista tu ne skuplj, zaboravite te price!!!

Kolega, molim Vas da pogledate zadnje stanje na SDA i opet napišete što mislite. Opet je počeo skupljati ZABA skrbnički i nadam se da znate tko se nalazi iza njega, kad već sa takvom samouvjerenošću pišete.

New Report

Close