LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobili smo novog dionicara

http://www.bankamagazine.hr/Members/petar/blog/archive/2008/03/18/kako-se-201esmanjuje-prosjek-ulaza201c/talkback/Members/petar/blog/archive/2008/03/18/kako-se-201esmanjuje-prosjek-ulaza201c

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Danas smo u zadnjih 10ak minuta mogli vidjeti malu skolu skupljanja na skrivenom nalogu. Postavljena kupnja najprije na 10430…naravno samo 1 komad….Razni “brokeri” zovu svoje nalogodavce …cuj prva kupnja samo 1 komad ..sta cemo …ma prodaj…i tako ode jedan pa drugi pa treci…a kupovni nalog od 10430 se samo vraca i skuplja…Kad je vidio da moze..spustio i na 10425….a ‘brokeri’ samo zovu …evo sad se spustilo na ….hocemo li prodat…i oni i dalje prodaju…itako majstor skuplja. Sve ovo naravno ne pisem u cast kupca nego na jad brokera i njihovom forsiranju trgovine …i to pod svaku cijenu…Zalosno je sto vjerojatno ni oni ne vide kolicinu skrivenog naloga ili nece da ga vide….I tako nasa Burza ovisi o trgovanju u USA ili EU….smjesno da nije zalosno…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

sad čekam da se pojavi šefovo očitovanje.
hmm… kako bi on mogao ovo komentirati??
možda ovako[bye]
ili ipak ovako[bye]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


sad čekam da se pojavi šefovo očitovanje.
hmm… kako bi on mogao ovo komentirati??
možda ovako[bye]
ili ipak ovako[bye]

lakse bi mi bilo da me pokosi sa bilo kakvim komentarom, neki start s ledja ili bilo sta..al kad on i onaj zg frajer krenu sa tim [bye]..
pa tako cijeli red
[bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye]

kako iritantno…a totalno bez ikakvih argumenta prije toga. linka na neki clanak koji ne zna protumaciti i onda jos stavi [bye]

@ vjeko
evo, ispričavam se zbog gornjeg posta.
očito je da je i ovaj put šef pretjerao u drukanju.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Mislim da na ovim razinama ima dosta zainteresiranih za kupnju.[thumbsup]

SAM PROTIV SVIH

Lažna dojava o bombi u Todorićevom supermarketu u Subotici
Business.hr/Hina
20.03.2008 07:35
Supermarket Idea u Subotici, hrvatske tvrtke Agrokor, u srijedu kasno poslijepodne bio je evakuiran zbog dojave o podmetnutoj bombi koja je uslijedila nakon što je Hrvatska priznala Kosovo, ali se kasnije pokazala lažnom.

Jake policijske snage došle su provjeriti dojavu, no za intervenciju nije bilo potrebe, neslužbeno je potvrđeno Hini.

Zbog mogućih incidenata nakon što su Hrvatska i Mađarska u srijedu priznale neovisnosti Kosova u Subotici su vidnu policijsku zaštitu dobile katoličke crkve i dva hrvatska supermarketa, a specijalne postrojbe policije u blizini su hrvatskoga i mađarskog generalnog konzulata.

Predstavnici hrvatske manjine ističu da su zabrinuti zbog mogućih negativnih reakcija ekstremista u Srbiji, no dodaju da se pouzdaju u pravodobnu reakciju državnih tijela čiji su dužnosnici obećali zaštitu.

U Subotici živi najveći broj pripadnika hrvatske i mađarske nacionalne manjine u Srbiji. [bye]
Počelo je kuhanje tko zna kako će završiti.[bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Mislim da na ovim razinama ima dosta zainteresiranih za kupnju.[thumbsup]

Sitni špekulanti, ili ti day traderi, kupovali po 9.600 pa sada prodaju.

Svima kad tad svane, samo se treba probuditi.


Danas smo u zadnjih 10ak minuta mogli vidjeti malu skolu skupljanja na skrivenom nalogu. Postavljena kupnja najprije na 10430…naravno samo 1 komad….Razni “brokeri” zovu svoje nalogodavce …cuj prva kupnja samo 1 komad ..sta cemo …ma prodaj…i tako ode jedan pa drugi pa treci…a kupovni nalog od 10430 se samo vraca i skuplja…Kad je vidio da moze..spustio i na 10425….a ‘brokeri’ samo zovu …evo sad se spustilo na ….hocemo li prodat…i oni i dalje prodaju…itako majstor skuplja. Sve ovo naravno ne pisem u cast kupca nego na jad brokera i njihovom forsiranju trgovine …i to pod svaku cijenu…Zalosno je sto vjerojatno ni oni ne vide kolicinu skrivenog naloga ili nece da ga vide….I tako nasa Burza ovisi o trgovanju u USA ili EU….smjesno da nije zalosno… Pozdrav

nebi rekao da je bilo skupljanje na 10425, više prodavanje na toj razini jer sam dokupio par dionica u zadnjim min i sve su provedene kao po 1 dionica , znači da su samo čekali da se neko pojavi .
idemo polako dalje, maramo se pripremiti za ljeto.
ima li netko stanje top 10 za ponedjeljak , promjene. hvala
[thumbsup][thumbsup]

Počelo je sa lažnim dojavama o bombi onda sljedi najvjerojatnije i prava pa bojkot Todorićeve robe po njegovim trgovinama širom srbije i evo razloga i to debelo opravdanoga za veliki pad Todorićevih dionica.[angry]

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku


GERONIMO: ” Mislim da na ovim razinama ima dosta zainteresiranih za kupnju.[thumbsup] ” Sitni špekulanti, ili ti day traderi, kupovali po 9.600 pa sada prodaju.

misli da u te day trajdere spadaju najviše brokerske kuće[undecid]

GERONIMO:

Mislim da na ovim razinama ima dosta zainteresiranih za kupnju.[thumbsup]

Sitni špekulanti, ili ti day traderi, kupovali po 9.600 pa sada prodaju.

pa čak su i oni skužili da će moć i više dobit! [lol]

New Report

Close