LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I dalje oblačno bez naznake za razvedravanje. Malo sunca nebi škodilo.

Svima kad tad svane, samo se treba probuditi.

Proći će oluja, doći će sunce, a u međuvremenu treba preživjeti. Ne uzimajte kredite za dionice.
Ne uzimajte šprekulaciju na kredit.

zadnji put kada smo probijali Ledo na 10000 u petom mjesecu bilo je 500 kom na prodaji.Sada stoji 30 ako nije skriveno

SAM PROTIV SVIH

Eto, to je tako. Samo čekatiiiiiiiiiiii


Da li je tko prodao Ledo od prisutnih?

da , na 15,2 jako mi zasmrdila turska , pa kosovo ( i fala bogu da jesam ) sad još čekam…. , mislim da ovo nije kraj , pa ću ponovno ući[wink]


matrix90: ” Da li je tko prodao Ledo od prisutnih? ” da , na 15,2 jako mi zasmrdila turska , pa kosovo ( i fala bogu da jesam ) sad još čekam…. , mislim da ovo nije kraj , pa ću ponovno ući[wink]

15.2 se vec znalo da nista od migrosa tako da ti tu turska nije imala sta smrdit!!! prodao si jer te uhvatila panika, nazalost po nas, dobro si napravio[thumbsup]

IDEMO AP AP

ha ,ha dobro da nisam prodao[thumbsup]

NEMA PREDAJE


ha ,ha dobro da nisam prodao[thumbsup]

ako si razmišljao o prodaji, onda prodaj…smiješno. jeftino im na 20000 a na 10000 bi prodali? koja li je to logika?????

...povijest se ponavlja...

nije loše, izvukli ste se danas čak u plusu, čestitam
ja još uvijek samo gledam
makar čini mi se povoljna priloka za špekulante, mislim da bi moglo čak i malo rasti sutra
ali srednjoročno i dalje predviđam pad cijena

pozdrav

alfa8:

ha ,ha dobro da nisam prodao[thumbsup]

ako si razmišljao o prodaji, onda prodaj…smiješno. jeftino im na 20000 a na 10000 bi prodali? koja li je to logika?????

Logika je ta da nije svatko educiran ili nema iskustva na tržištu kapitala.
AKo ništa drugo, dobro je to da će masa novopećenih ulagaća ostaviti se burze, a takvi nam dugoročno gledajući stvarno niti ne trebaju.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


nije loše, izvukli ste se danas čak u plusu, čestitam ja još uvijek samo gledam makar čini mi se povoljna priloka za špekulante, mislim da bi moglo čak i malo rasti sutra ali srednjoročno i dalje predviđam pad cijena pozdrav

Na osnovu čega predviđaš dalji pad? Ove dionice ili kako se meni čini misliš na cijelo tržište?

Svima kad tad svane, samo se treba probuditi.


Da li je tko prodao Ledo od prisutnih?

Nisam prodao!!!
Kako je cijena padala ja dokupljivao… ostao bez cash-a i sad ću pustit da vrime čini svoje…
U slučaju daljnjeg pada sve što imam ću pretvarat u ledo—ne odjedanput nego kontinuiran dokup kroz naredni period…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

New Report

Close