LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ledaši, imajte ponosa, nedahte lešinarima da vas ogule i za mjesec dana vam opet to prodaju po 15! oni kojima ne gori pod nogama i kojima lova od leda nije od zivotne vaznosti po meni ne bi trbali prodavati, ja ga nedam iz razloga koji su vec pomalo postali osobni!

Potpisujem !

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


ljudi nemojte prodat ako ne morate, nedajte im gusta, ka da znam da sutra ide na 7 NE bi ga prodao, nema šanse, a ti se šefe odi samnom na ležerno razgovarat il daj da se nadjemo negdje, s tobom se treba razgovarat na moj način! ledaši, imajte ponosa, nedahte lešinarima da vas ogule i za mjesec dana vam opet to prodaju po 15! oni kojima ne gori pod nogama i kojima lova od leda nije od zivotne vaznosti po meni ne bi trbali prodavati, ja ga nedam iz razloga koji su vec pomalo postali osobni!

Pristajem kolega, samo pucam po svim šavovima na marginima .
Ako dođe do najgoreg pokušat ću se dogovoriti sa bankom koje prodati koje ne .
LEDO NEDAM .

ma koja prodaja..dobro kaze insajd..to je vec postalo pomalo osobno. ne treba biti emocija, al ja se eto ne mogu othrvati i nema sansi da prodajem..radije cu gledati kako pada na nulu a znam da vrijedi puno vise nego sada..posto nemam vise od 4000kn na raspologanju na dokup, nek padne na 1000kn pa da kupim jos 4 komada…
nema predaje

hrpa skrivenih na kupnji…

I'LL BE BACK

Na Ledu borba gore dolje.[sad]

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

governor
korisnik od: 20.10.2007.
lokacija:
broj poruka: 195

hrpa skrivenih na kupnji…

I hrpa skrivenih na prodaji … pa tko jači … taj i tlači.

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

Biti će zanimljivo za par dana promotriti top10, tada bi stvari trebale biti jasnije pa i to je li srušen ili je ovo realna cijena..

Ja ih ne prodajem pa kud puklo


Da li je tko prodao Ledo od prisutnih?

Ledo ne prodajem!Ove cijene su “smiješne”,samo dokupljujem i smanjujem si cijenu ulaza.

nisam prodao ni jedan komad,par dokupio i još ću ćim stigne neka lova.Jest da je dionica trenutno u banani ali trba gledati dugoročno.
Dnevni špekulanti samo unose nervozu na ovaj forum,pravi igrači se ne trebaju brinuti.
Kad Tode odluči da to ide gore, ići će i to je to,ne prodavati sa velikim gubitkom.

Margin call pere sve prema dolje. Kao stroj za mljevenje.Sva sreća da imam nešto dionica za doregistrirat. Nije lako ljudima, prodaju jer moraju a ne što bi oni to htjeli.

Svima kad tad svane, samo se treba probuditi.

šta se sutra očekuje…?

Ma da sad svi najednom moraju prodavati.
To je panika , neznaje i ništa drugo.
Lp.[thumbsup]

New Report

Close