LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Varate se sretni su oni koji danas prodaju jer će sutra biti još jeftinije.[sealed]

mislim da su puno sretniji oni koji kupuju

Ledo se još dobro drži na 9.999,00 a Zvijezda otišla u blokadu sa cijenom od 5.000,00

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Da li je tko prodao Ledo od prisutnih?

u majcicu ti milu..zvijezda na 5000 bez ijednog naloga na kupnji…ovo jos nisam vidio do sada [undecid]


Da li je tko prodao Ledo od prisutnih?

Ja nisam.

Kao što je INSAJD napisao – kad ga nisam prodao na 20.000 neću ni sad – sredstva mi nisu potrebna par godina sigurno i čekat ću.


Da li je tko prodao Ledo od prisutnih?

Kolega neprodajem ni pod razno po ovim smiješnim cijenama,neznam šta toliko ljude tjera da izlaze na ovim razinama,van svake pameti

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


Da li je tko prodao Ledo od prisutnih?

Imam ga i na marginu ali ga nedam. Dakle nisam. Da moram ode sve u mp3.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

ma zvzd je na 10 000, neko se zajebavo sa 5000, pa su poništili vjerovatno.

Ledo se ruši mudro mic po mic sada – 5,45 %.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

šefe na koliko mislš kupovati Ledo??? vidim da te silno kopka, ali neće ti on biti na cijena Visa, Kamenskog i Pounja što ej tvoj investicijski maksimum. Znam da život nije pravedan, ali tako ti je to


Ledo se ruši mudro mic po mic sada – 5,45 %.

stavrno ste smiješni, kak ne vidite da vas vaša tvrdoglavost skupo košta?
lijepo u CASH i čekate, uživate u pogledu

ljudi nemojte prodat ako ne morate, nedajte im gusta, ka da znam da sutra ide na 7 NE bi ga prodao, nema šanse, a ti se šefe odi samnom na ležerno razgovarat il daj da se nadjemo negdje, s tobom se treba razgovarat na moj način!
ledaši, imajte ponosa, nedahte lešinarima da vas ogule i za mjesec dana vam opet to prodaju po 15! oni kojima ne gori pod nogama i kojima lova od leda nije od zivotne vaznosti po meni ne bi trbali prodavati, ja ga nedam iz razloga koji su vec pomalo postali osobni!

IDEMO AP AP

New Report

Close