LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne očajavati, profitirati se može i u padajučem trendu. [smiley]
A na kraju krajeva sve je to iskustvo, a intelligence je najskuplja stvar.

A LEDO, ja se najmanje brinem za debelog medu. Jel’da kolega Biber? [smiley][thumbsup]

Show me the Money!


Ne očajavati, profitirati se može i u padajučem trendu. [smiley] A na kraju krajeva sve je to iskustvo, a intelligence je najskuplja stvar. A LEDO, ja se najmanje brinem za debelog medu. Jel’da kolega Biber? [smiley][thumbsup]

a kolega, gotovo sve drugo je satrano od moje strane osim leda, uskoro ga ocekujem s 3 znamenke u mom portfelju[thumbsup][thumbsup]

IDEMO AP AP

persuader:

Ne očajavati, profitirati se može i u padajučem trendu. [smiley] A na kraju krajeva sve je to iskustvo, a intelligence je najskuplja stvar. A LEDO, ja se najmanje brinem za debelog medu. Jel’da kolega Biber? [smiley][thumbsup]

a kolega, gotovo sve drugo je satrano od moje strane osim leda, uskoro ga ocekujem s 3 znamenke u mom portfelju[thumbsup][thumbsup]


Neka vrijeme čini svoje—tko može dokupit, super.. ako ne možete kupit-čekati…
Ja imam municije za prebacit u ledo i spremam se početi-nema žurbe..
Za Ledo se ne triba brinuti— jedna od najboljih firmi u koncernu agrokor…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Ljdui pa gdje je linija potpore,mali prometi pa zašto to nitko ne stopira,mislim da ne ide ispod 10 000 kako je prije rekao g. Insajf,ovo je jadno,portfelj pao meni 50%!

Evo prilažem K/P za uspomenu(kad budem gledao za par godina) :
Najbolje ponude [ LEDO-R-A ]
Kupnja Cijena
1 10.500,00
1 10.010,17
4 10.010,00
1 10.005,00
2 10.004,00

Cijena Prodaja
10.976,96 2
10.977,00 3
10.979,97 3
10.979,99 3
10.980,00 1
trgovanje započeto nakon blokade….

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

kako se ruši cijena na LEDO. Danas bi moglo biti jako loše jer nema više obustave prometa. Ovako može u mp3. Treba izdržati do 16h

1.PBZ CO OMF ušao na razinama 18 000 -19000 kn (379 komada)
2.PBZ GLOBAL ušao na razinama 17 800 – 21500 sa više od 10 milijuna kn(po mojo procjeni oko 15milijuna)
[color=blue]3.Zb Aktiv debelo[/color] pojača na 20 000 kn kupovao u milijunskim iznosima(blok transakcije)
4.ZB Global također ima udio sličan PBZ globalu
5.mislim da ulazi PBZ E.(ovaj skrbnički što se pojavio)i da mu se namišta povoljniji ulaz—ovo nije provjereno
Dakle, nije jedan unutra a niti su samo naivni ulagači kupovali na visokim razinama—ovi su također utukli puno para…
Puno sam još toga napisao o ovome pa možete provjeriti po temi..

Ja sam očekivao da će oni djelovati ali možda i kupuju manje količine ili čekaju razvoj situacije-vidjeti ćemo u četvrtak…
mali prometi, velik pad, slab bid… nema potpore—ja ću gricnit koji komad..

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


Ljdui pa gdje je linija potpore,mali prometi pa zašto to nitko ne stopira,mislim da ne ide ispod 10 000 kako je prije rekao g. Insajf,ovo je jadno,portfelj pao meni 50%!

9.515,00. A bit će toga još, kako se čini…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

SEILON:

Ljdui pa gdje je linija potpore,mali prometi pa zašto to nitko ne stopira,mislim da ne ide ispod 10 000 kako je prije rekao g. Insajf,ovo je jadno,portfelj pao meni 50%!

9.515,00. A bit će toga još, kako se čini…


Možda..
vidi prometa, zanimanja ima.. počelo se trgovati..

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Skrbnički od zagrebačke konstantno dokupljuje po par komada.. u odnosu na 13.3. kupio je 11 komada.
26.2 je kupio 39 komada, pa izgleda da nismo glupani mi koji čučimo u toj dionici… ili smo glupani svi skupa sa zagrebačkim na čelu [lol]

Ljudi ocemo mi sebi priznat ili ne ovo nije niko ocekivo a bilo je neminovno. Treba proc ocito jedan duzi period ne samo ovdje nego na svim dionica da se trziste isprazni

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Ma tko ima love neka kupi, za godinu dana će se davit u ćevapima.

Cookie Monster

New Report

Close