LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega malibu, kad sam postao top 10 bili ste moderirani pa nisam mogao znati da ste već vi uvidjeli promjene u top 10 Leda!
Inače, moram priznati da nisam očekivao ovoliki pad leda—mislio sam da ĆEMO SE STABILIZIRATI OKO 15 000 kn…
Ništa zato, glavu gori…
Oko Leda puno dobrih vijesti i jak brend uz solidnu reklamu!

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

nastaje pozitivma divergencija cci-a u tehn. analizi…
svaki pad ima i svoj kraj, prije ili mali kasnije[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

evo jedna informacije koja nema baš puno veze s Ledom ali eto bio je na prvoj stranici a ne da mi se tražiti !!
prijatelj mi otputovao na neki turistički sajam u Moskvu a kad ono Todorić tamo(zaboravio pitati stariji ili mlađi)i naravno moj kolega meni javi a ja evo to napisao!!!sumljam da bi me zaje….!!
Todorić na turističkom sajmu hmmmmm malo smrdi!!!
ovo je samo da malo podgrijavamo špekulacije koje su se počele pisati na forumu da Todorić ide na rusko tržište!!!

molim da se gore napisani tekst uzme s zadrškom dok nam neki drugi izvor ne potvrdi informaciju!!!
a onom mome ako me je preveslao bolje da se ne vraća u Hrvatsku!!!!
ako moderatori misle da post treba prebaciti na drugu temu molim iste da to i urade!!
Hvala!!![cool][cool][cool]

Four Star General

Je je točno i ja sam ga tamo vidio samo od posla ništa.Bit će to još jedan novi fijasko poslije Turske i Rumunije za Agrokorove dionice. Može on jedino glumiti veličinu doma gdje mu političari pomažu a u svijetu je on nitko i ništa.Plus su dionice njegovih firmi debelo precijenjene da je mogao dizati veće kredite.[bye][bye][bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

[quote=Šef]
Je je točno i ja sam ga tamo vidio samo od posla ništa.Bit će to još jedan novi fijasko poslije Turske i Rumunije za Agrokorove dionice. Može on jedino glumiti veličinu doma gdje mu političari pomažu a u svijetu je on nitko i ništa.Plus su dionice njegovih firmi debelo precijenjene da je mogao dizati veće kredite.[bye][bye][bye]
[/quote]
Kako volim kad mi ovakvi ulagači dijele savjete,kolega ima dionice Kamenskog i Vis-a i obadvije firme posluju sa gubitkom i onda mi kaže da je Ledo loša dionica,pa koliko onda vrijede ove dvije dionice,kolega ulažite u znanje,pogledaj malo FI od te dvije dionice a pogledajte od Leda,Ledo kao lider u svom segmentu poslovanja itekako ima mjesta za rast,a nažalost to nemogu reči za vaše dionice

U top 10 nitko ne prodaje nego dokupljuju,free-float je manji od 10%,dionica u čvrstim rukama

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Kolege mislim da se nema smisla prepucavati Ledo je jedna od najboljih firmi u hrv i doći će na svoje nakon ove krize, a to može potrajati još .

ajde jedna ohrabrujuća vijest.za vas Ledaše…navodno Toda pregovara direktno sa Medvedovom u Rusiji
u vezi novih poslova za Ledo i Agrokor uopće..naglašavam, informacija je zasad neprovjerena.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

febo
korisnik od: 08.10.2007.
lokacija: Donji Podpićan
broj poruka: 2817

ajde jedna ohrabrujuća vijest.za vas Ledaše…navodno Toda pregovara direktno sa Medvedovom u Rusiji
u vezi novih poslova za Ledo i Agrokor uopće..naglašavam, informacija je zasad neprovjerena.

Tako je Toda pregovarao sa velikim facama u Turskoj i Rumuniji i svagdje fijasko Rusija će biti najnoviji poraz.[bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Pa ako je istina da je pregovarao samo sa Medvedovom ( a ovaj je navodno ljetovao u njegovoj vili na Jadranu) a znamo tko je Medvedov i u kakvim je odnosima sa Putinom te isto tako znamo da se u Rusiju može samo preko Putina ,onda baš ne bih rekao da će biti fijasko…uostalom da je Toda tako nesposoban kako ti tvrdiš ne bi bilo danas Agrokora kao ovakve firme kakvu poznajemo, vjreojatno bi karijeru okončao kao Kutle.
Inače, Ledaši znaju, dionice Leda kao niti jednu drugu Todinu dionicu ne posjedujem te rijetko pišem na ovom topicu.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


febo korisnik od: 08.10.2007. lokacija: Donji Podpićan broj poruka: 2817 ajde jedna ohrabrujuća vijest.za vas Ledaše…navodno Toda pregovara direktno sa Medvedovom u Rusiji u vezi novih poslova za Ledo i Agrokor uopće..naglašavam, informacija je zasad neprovjerena. Tako je Toda pregovarao sa velikim facama u Turskoj i Rumuniji i svagdje fijasko Rusija će biti najnoviji poraz.[bye]

Kolega na hrvatskom je dotična zemlja RUMUNJSKA, a ne Rumunija. To što je odustao od akvizicije u Rumunjskoj je vrlo razborita odluka jer preplatiti nešto samo da bi se kupilo nikako nije isplativo. To vi trubite dioničarima Leda koji su kupovali Ledo na 20000 pa mi sada nije jasno kako vam se logika najednom okrenula.

Hvala Bogu da si ti tu kurosava i da brineš o gramatici hrvatskog jezika.[smiley]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Je je točno i ja sam ga tamo vidio samo od posla ništa.Bit će to još jedan novi fijasko poslije Turske i Rumunije za Agrokorove dionice. Može on jedino glumiti veličinu doma gdje mu političari pomažu a u svijetu je on nitko i ništa.Plus su dionice njegovih firmi debelo precijenjene da je mogao dizati veće kredite.[bye][bye][bye]

Zašto bi to okarakterizirali(Turska, Rumunjska) kao fijasko?
Ja mislim da Todorić nije dobar u glumi nego je posvećen poslu koji radi i možda previše ovisan o poslu?!
Pođi od sebe pa onda sudi drugome—[color=blue]Todorić [/color]je napravio ono što se malo tko usudi i hrabar je čovjek a [color=blue]cijenjen je i u svijetu[/color]…
Inače, svatko ima pravo na svoje mišljenje i ja prihvaćam tvoje ali se ne slažem sa njim! [thumbsup]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

New Report

Close