LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

e i ovo nisam mislio da ću doživit!!!
cijena Zvijezde veća od Leda!! a i ja šta pričam ovih dana se dešavaju stvari koje prije par mijeseci su bile nezamislive!!!![sealed][sealed][sealed]

Four Star General


e i ovo nisam mislio da ću doživit!!!
cijena Zvijezde veća od Leda!! a i ja šta pričam ovih dana se dešavaju stvari koje prije par mijeseci su bile nezamislive!!!![sealed][sealed][sealed]

Pošto pratiš cijene od nedavno, još ćeš svašta doživit [proud]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Collina
korisnik od: 12.09.2006.
lokacija:
broj poruka: 1255

luda krava:
” e i ovo nisam mislio da ću doživit!!!
cijena Zvijezde veća od Leda!! a i ja šta pričam ovih dana se dešavaju stvari koje prije par mijeseci su bile nezamislive!!!!sealedsealedsealed

Pošto pratiš cijene od nedavno, još ćeš svašta doživit

Todorićeve dionice stiže sve više loših vijesti Turska fijasko Rumunjska fijasko poslije…?[bye]

luda krava:

e i ovo nisam mislio da ću doživit!!!
cijena Zvijezde veća od Leda!! a i ja šta pričam ovih dana se dešavaju stvari koje prije par mijeseci su bile nezamislive!!!![sealed][sealed][sealed]

Pošto pratiš cijene od nedavno, još ćeš svašta doživit [proud]

kao npr. jeftin dokup.!

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

kao npr. jeftin dokup.!

[/quote]

možda za one koji nisu do grla već potonuli s ledom.. pa ko to prodaje po 11.600, tonu nam neke dionice ko belex, kod njih se bar zna zašto, a ovdje…

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

E moj zagrepcanu (moš mislit), fijasko je kupit nešto a onda shvatit da si kupio s…e. Ovo sa odustajanjem u Rumunjskoj je pametno jer što će mu zastarjela postrojenja od kojih je više štete nego koristi, a ovi još traže i puno love. Zašto ti sada ne kupuješ? Misliš da je skupo. Je li to fijasko?

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

Rekvijem
korisnik od: 07.01.2008.
lokacija:
broj poruka: 18

kao npr. jeftin dokup.!

[/quote]

možda za one koji nisu do grla već potonuli s ledom.. pa ko to prodaje po 11.600, tonu nam neke dionice ko belex, kod njih se bar zna zašto, a ovdje…

Po 11.600 prodaje onaj koji neće sutra prodavati još jeftinije znači dobar potez.[smiley]

Po 11.600 prodaje onaj koji neće sutra prodavati još jeftinije znači dobar potez.[smiley]
[/quote]

ZSE ima prvu radnu subotu[tongue][tongue][tongue][tongue]

vorda, 14.03.2008. u 11:42
Preuzimanje rumunjske tvrtke Kuba bila bi druga Agrokorova akvizicija iz područja proizvodnje smrznute hrane i sladoleda. Prvu takvu odradio je 2002. kupivši najveću srpsku industriju smrznute hrane i sladoleda Frikom.

Zašto Agrokor, a ne Ledo?[undecid] Šta od ovoga ima Ledo osim što bi preko njih mogao uvaliti nešto graška i sladoleda? Kakve su mogućnosti daljeg razvoja Leda ako gazda akvizicije vrši direktno preko Agrokora?[shocked]

Rekvijem
korisnik od: 07.01.2008.
lokacija:
broj poruka: 18

kao npr. jeftin dokup.!

[/quote]

možda za one koji nisu do grla već potonuli s ledom.. pa ko to prodaje po 11.600, tonu nam neke dionice ko belex, kod njih se bar zna zašto, a ovdje…

Svaki Todorićev promašaj njegovi vjerni dioničari na ovom forumu opisuju kao naročiti uspijeh. Pa kažu hvala bogu da nismo uspjeli u Turskoj to nam netreba, pa hvala bogu da nismo uspjeli u Rumuniji . Stara su postrojenje pa što je Toda onda uopće najavljivao preuzimanja po Vama tako loših firmi ??? No to sve košta
– 5,33 % pametni polako izlaze naivni ulaze.[bye]

Neznam kaj tu nije jasno. Hoćeš kupiti firmu, prvo su troškovi papirnati itd.., moraš ju i vidjeti, normalno da to košta, ali sve je to ništa ako je to loša investicija. Pa barem vi ovdje cijelo vrijeme trubite o lošim investicijama i precijenjenim dionicama. Nitko tu nekupovinu ne opisuje kao uspjeh već kao nešto od čega je bolje odustati nego uvaliti se u nepredviđene troškove bez adekvatnog povrata uloženog.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

Čovjek ne kupi nešto zato jer ne smatra da je cijena realna .. i zbog toga on ili njegova tvrtka, ili tvtrke u kojima njegova tvrtka ima udjele odjednom vrijede manje?!

Prvo su me iziritirala “djeca” sa pretjeranim korištenjem pray smajlica. Nema problema, firefox, adblock na taj image, da se srediti da mi više uopće ne prikazuje tu sliku.
Zatim ekipa sa tužnim smajlićem. Toliko puta sam vidio “copy/paste odnekud … trletrle .. tužni smajlić x N” da sam si maknuo i ti taj smajlić. Imam visok tlak, gubitke, bole me oci od tih smajlića dok kroz stranice i stranice otpada pokušavam pronaći barem natruhe korisne informacije (zadatak gotovo nemoguć).

A zapravo, nakon toliko gluposti u zadnje vrijeme, toliko žuči, jala i provokacija, ono što sad već bolno fali forumu je opcija Ignoraj Korisnika.

New Report

Close