LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


toliki su bili konsolidirani prihodi 2005!!!! sad zamislite koliki su sada! kako vam se da više blatit ledo to mi samo nije jasno

Pa dobro gdje je to konsolidirano izvješće?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


U osam godina koliko Mislav Galić vodi Ledo[color=blue], prihod kompanije narastao je za četiri puta (konsolidirano sa 50 na 200 milijuna eura), [/color]a

Ovaj članak na koji se pozivaš star je više od dvije godine. U međuvremenu su se vlasnički odnosi očigledno promjenili. Tu se spominju prihodi Frikoma koji više nije u vlasništvu Leda.

vorda, 13.03.2008. u 09:57
Kad govorim o Ledu, uvijek zapravo govorim o cijeloj grupaciji. Ledo doista smatram pravom regionalnom kompanijom, koja je to i postala u proteklih nekoliko godina. Prihod Frikoma danas je na razini 55 milijuna eura, a kad smo ga kupili kretao se oko 20 milijuna eura.

Valjda je ovaj članak iz 2007. vjerodostojniji od ovoga iz 2006.g.

Ja nikoga ne blatim (ako si mislio na mene). Ja samo iznosim činjenice i argumente koji su javni i svima dostupni i to bez osobnih komentara.

Kako bi ti dokazao da nemam ništa protiv Leda, evo jednog mog posta iz 2006. godine.


Dobit od 88M kn. Jedno od najboljih izvješća na našim burzama. Svaka čast. Pozdrav

Samo što je onda dionica vrijedila 4000 kn.[smiley]

vorda
korisnik od: 17.02.2006.
lokacija:
broj poruka: 1237

INSAJD:
U osam godina koliko Mislav Galić vodi Ledo, prihod kompanije narastao je za četiri puta (konsolidirano sa 50 na 200 milijuna eura), a

Ovaj članak na koji se pozivaš star je više od dvije godine. U međuvremenu su se vlasnički odnosi očigledno promjenili. Tu se spominju prihodi Frikoma koji više nije u vlasništvu Leda.

Kad govorim o Ledu, uvijek zapravo govorim o cijeloj grupaciji. Ledo doista smatram pravom regionalnom kompanijom, koja je to i postala u proteklih nekoliko godina. Prihod Frikoma danas je na razini 55 milijuna eura, a kad smo ga kupili kretao se oko 20 milijuna eura.

Valjda je ovaj članak iz 2007. vjerodostojniji od ovoga iz 2006.g.

Ja nikoga ne blatim (ako si mislio na mene). Ja samo iznosim činjenice i argumente koji su javni i svima dostupni i to bez osobnih komentara.

Kako bi ti dokazao da nemam ništa protiv Leda, evo jednog mog posta iz 2006. godine.

vorda:
” Dobit od 88M kn. Jedno od najboljih izvješća na našim burzama. Svaka čast. Pozdrav

Samo što je onda dionica vrijedila 4000 kn.[smiley]

Kako fino tržište pada vrijedit će LEDO ponovo toliko.[bye]

Podravka i Agrokor pokreću zajedničku proizvodnju sladoleda

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=91c0d980-b98f-4763-a25b-14348c2cff9c&open=sec

Ledo -4% (?)


U osam godina koliko Mislav Galić vodi Ledo[color=blue], prihod kompanije narastao je za četiri puta (konsolidirano sa 50 na 200 milijuna eura), [/color]a
Ovaj članak na koji se pozivaš star je više od dvije godine. U međuvremenu su se vlasnički odnosi očigledno promjenili. Tu se spominju prihodi Frikoma koji više nije u vlasništvu Leda.
INSAJD, 13.03.2008. u 10:15
Kad govorim o Ledu, uvijek zapravo govorim o cijeloj grupaciji. Ledo doista smatram pravom regionalnom kompanijom, koja je to i postala u proteklih nekoliko godina. Prihod Frikoma danas je na razini 55 milijuna eura, a kad smo ga kupili kretao se oko 20 milijuna eura.
Valjda je ovaj članak iz 2007. vjerodostojniji od ovoga iz 2006.g. Ja nikoga ne blatim (ako si mislio na mene). Ja samo iznosim činjenice i argumente koji su javni i svima dostupni i to bez osobnih komentara. Kako bi ti dokazao da nemam ništa protiv Leda, evo jednog mog posta iz 2006. godine. vorda: ” Dobit od 88M kn. Jedno od najboljih izvješća na našim burzama. Svaka čast. Pozdrav ” Samo što je onda dionica vrijedila 4000 kn.[smiley]
[/quote]

ovako, zaista mi je zao sto ti neke informacije nisu dostupne, ali ionako nije sve za svakoga, bez uvrede, odi malo pronjuskaj, do leda npr, nemoj samo citat glupi internet, pa ce i tebi i drugima neke stvari bit jasnije, jednostavno ne mogu, a niti zelim napisati neke stvari javno na forum!

pozdrav, nemoj shvatit nista osobno, al ovdje su se pocele pisati takve idiotarije da jednostavno se ovo vise ne da citati!

IDEMO AP AP

Je je sladoled a LEDO već kupnja 11.605,00 treba se spašavati ko može.[bye]

gorka li je sudbina, htio stavit nalog da kupim koji LEDO po 11.000, kad abac@trade ne radi!!

pozdrav

veliki potop na Vašem tržišnomlideru kojeg nitko neželi[sealed][shocked][sealed]

Moderatora treba zabranit!!!

Stanje je takvo kakvo je. Nikakvo, i tu za sada ne možemo ništa. Međutim, gori od svega su ljudi što se naslađuju tuđim brigama i mukama. Ovo stanje na tržištu će proći, sve će krenuti kad, tad po normali, ali ovaj soj ljudi nikada se neće promijeniti i iskreno ih žalim. Kakvi smo ljudi pokazala je i sinoć emisija 10 do 8 na Novoj. Spremni smo pametovati i olajavati ali pomoći u nevolji će samo iznimke. Neka Vam je Bog u pomoći. KOga ovo ide sam će se pronaći.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

Podravka i Agrokor pokreću zajedničku proizvodnju sladoleda
Todorićev Agrokor i Podravka zajedničkim snagama na tržište plasiraju novi proizvod, sladoled s okusom čokolina. Suradnja koncerna Agrokor i koprivničke Podravke iznenađujuća je s obzirom da je Podravka vlasnik Agrokorovom Ledu konkurentske tvrtke Ital-icea, piše Jutarnji list.

Suradnja Leda i Podravkinog odjela dječje hrane dolazi nakon najave o prodaji porečkog sladoledara čija kupnja se nije pokazala uspješnom investicijom za Podravku. No, osim konkurencije koju si Podravka radi svojoj tvrtki u pitanje dolazi i ugovor s Unileverom za koji Podravka distribuira marku sladoleda Algida na hrvatskom tržištu.

Očigledno je sada da se u koprivničkom prehrambenom divu odustaje od proizvodnje vlastitog sladoleda i distribucije uvoznog već će se orijentirati na suradnju s Agrokorom, koji osim zajedničke proizvodnje osigurava i najveći maloprodajni lanac u zemlji za plasman proizvoda.

Ledo još malo pa bez konkurencije

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Glavno da Todorić ne voli gledati Ledo ispod 20.000 kuna. Briga njega za vrijednost dionice trenutno.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

…tko vam je kriv kad vas mama nije naučila jesti povrće…i to zamrznuto…[smiley]

New Report

Close