LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


agrokor je vlasnik frikoma…..preko leda….tim riječima mi je jučer na faxu objasnio gospodin iz agrokora… /quote]

Krivo ti je rekao. Kao vlasnik Frikoma upisan je Agrokor, a ne Ledo. Prema tome, Frikom je još jedno od povezanih poduzeća u sastavu Agrokor grupe. To što su Ledo i Frikom usko poslovno povezani nema nikakve veze s vlasničkom strukturom.

Da , šteta što Ledo nije vlasnik Frikoma . Pogotovo kada se uzme u obzir da je Ledo kupovao kompletan strojni park , škrinje i obučavao ljude. To pouzdano znam jer je moj staari proveo 1god u bg dok ih nisu porihtali.
Proizvodnja im je bila takoreći na nožni pogon …a sad …
No , ok , tamo su dobili uz firme velike polj. površine.Štosno je vidjeti kako ide npr. Ledo grašak u zamrzavanje

ledo nije vlasnik frikoma.
to lijepo piše na agrokorovom webu.
ali je zato ledo vlasnik nekih drugih firmi u zemljama regije.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

je , ledo čitluk i nešto u mađarskoj


ledo nije vlasnik frikoma. to lijepo piše na agrokorovom webu. ali je zato ledo vlasnik nekih drugih firmi u zemljama regije.

Pa reci već jednom kojih firmi je Ledo vlasnik. Ako znaš, naravno.

da jednom dobro procitate topić leda od pocetka do kraja, sve bi vam bilo jasno cega je ledo sve vlasnik, Geronimo je 2 puta lijepo naveo firme koje spadaju pod ledo!!

IDEMO AP AP


da jednom dobro procitate topić leda od pocetka do kraja, sve bi vam bilo jasno cega je ledo sve vlasnik, Geronimo je 2 puta lijepo naveo firme koje spadaju pod ledo!!

Učini mi uslugu da ne čitam sada 333 stranice.

Ledo ljubljana, sarajevo, čitluk, sun (crna gora), jegkremvarazs (mađarska)…irida (daruvar – riba)……….i sad ko će ga znat frikom srbija i frikom srbija (makedonija).

nije ni bitno to je tržište od 33 mil. ljudi (YU+Hun), a na svakom je lider ili drugi…

knox, ne laprdaj. u makedoniji nema frikoma direktno nego je pekabesko zastupnik za frikom i ledo…

...povijest se ponavlja...


knox, ne laprdaj. u makedoniji nema frikoma direktno nego je pekabesko zastupnik za frikom i ledo…

jako bitno [rolleyes]
za distribuciju u makedoniji je zadužen frikom srbija…(ledova starnica) a na pekabeskovoj stranici nema ništa o ledu, samo zastupništvo za frikom…dok npr. ima i za zvijezdu i dijamant…


ledo nije vlasnik frikoma.
to lijepo piše na agrokorovom webu.
ali je zato ledo vlasnik nekih drugih firmi u zemljama regije.

pa i ne pise bas tako lijepo..ja isao vidjeti..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

12.3.2008 top 10 :

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.099 4,59 Skrb. račun
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 4.441 2,02 Skrb. račun prodali 1 komad
5. PBZ D.D. 2.647 1,20 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.162 0,53 Osnovni račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 845 0,38 Skrb. račun kupili 5 komada
8. DAMJANIĆ LORENCO 449 0,20 Osnovni račun
9. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 400 0,18 Skrb. račun
[color=blue]10. PBZ D.D. 380 0,17 Skrb. račun novi u top 10[/[/color]b] nešto je dokupio kad je upao u top 10

Hm… Novi u top 10 PBZ D.D. je pristigao mirovinski fond PBZ CO koji je ispao iz top 10 sa 379 komada!
E sad da li je ovo još jedan fond od PBZ Investa ili PBZ investor(koji trguju preko njega)?
Čudio sam se zašto PBZ global prodaje(PBZ D.D.broj 5.) ali možda je prodavao svom drugom fondu i tako mu omogućio povoljniji ulaz?!

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

New Report

Close