LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa jel ledo baš svaki dan mora bit baš najveći gubitnik?!

a gdje se može vidjeti to konsolidirano izvješće za prethodna razdoblja i koje su tvrtke konsolidacije u tom slučaju?


scoop1: ” vlad1111: ” @scoop da, na nekonsolidiranom. na konsolu cca 7. ” to vi računate unaprijed? izgleda da ste ukalkulirali i pad cijene na 2800kn za taj P/E, pošto tvrdite da će dobiti biti 90mil kn? jer koliko znam 2800(P)/400(E) je 7 a 400kn je dobiti po dionici na 90mil kn ili sada tvrdite da će dobit biti 1700kn po dionici? tj 374mil kn? jer i 12.000/1700 je opet 7 ili ne znate kako se računa PE? pozdrav ” čini mi se da vi baš ništa ne razumijete. pokušajte prvo proučiti što jest i kako se radi konsolidirano izvješće. ako to uspijete, onda ćete shvatiti što ste sve natrapali u citiranom postu. nhf.

ok, koje ste vi dva broja dijelili da dobijete 7?

220.170 x 12.600 / 400.000.000

ova zadnja brojka je (zadnji info) čak i veća (440.000.000 : pe =6,3)

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


a gdje se može vidjeti to konsolidirano izvješće za prethodna razdoblja i koje su tvrtke konsolidacije u tom slučaju?

NIGDJE

kolege samo ‘projiciraju'[smiley]

VLAD1111 ‘projicira’ dobit LEDO grupe preko 400mil kn
[lol] [lol]

šta je LEDO obavezan izdati konsolidirano FI?
prije nije bio pošto je u vlasništvu Agrokora


crveni: ” a gdje se može vidjeti to konsolidirano izvješće za prethodna razdoblja i koje su tvrtke konsolidacije u tom slučaju? ” NIGDJE kolege samo ‘projiciraju'[smiley] VLAD1111 ‘projicira‘ dobit LEDO grupe preko 400mil kn [lol] [lol]

[lol]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

to se inače zove “projekcija opažaja”.[tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


to se inače zove “projekcija opažaja”.[tongue]

pazite kolega, čujem da ovi iz HANFE vole pročitati forum[huh]

http://www.poslovni.hr/20112.aspx

U osam godina koliko Mislav Galić vodi Ledo, prihod kompanije narastao je za četiri puta (konsolidirano sa 50 na 200 milijuna eura)

vidjet kolika je profitna marža i primjetit da je članak iz osmog mjeseca 2006e i prestat *censored*

i naravno analogno svemu zapazit i određene stope rasta prihoda i dobiti, povećanja profitnih marži, udjela smrznute hrane… neda mi se dalje [rolleyes]


vlad1111: ” to se inače zove “projekcija opažaja”.[tongue] ” pazite kolega, čujem da ovi iz HANFE vole pročitati forum[huh]

neka vole, eto i moja je projekcija 400 milijuna kuna i sto sad, zar je zabranjeno iznosit projekcije?? il ti mozda znas da je to tocan podatak, pa ti ne paše sto ga mi slucajno pogadjam, a ledo nemaš?? bas si zao , kao ono, dajes mu dobronamjeran savjet!! kvaran si ko šupalj zub!

IDEMO AP AP


scoop1: ” vlad1111: ” to se inače zove “projekcija opažaja”.[tongue] ” pazite kolega, čujem da ovi iz HANFE vole pročitati forum[huh] ” neka vole, eto i moja je projekcija 400 milijuna kuna i sto sad, zar je zabranjeno iznosit projekcije?? il ti mozda znas da je to tocan podatak, pa ti ne paše sto ga mi slucajno pogadjam, a ledo nemaš?? bas si zao , kao ono, dajes mu dobronamjeran savjet!! kvaran si ko šupalj zub!

Polagano kolega, ovaj forum, kaqo što i sami vidite, ispada sprdačina laički kazano.
Onaj tko ima Ledo, ali i ostale Agrokorove perjanice može mirno spavati.
Budućnost im ide u prilog, jer dugoročnim, zdravorazumnim i kontinuiranim ulaganjem postići će zacrtano, ali i više od toga.

New Report

Close