LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


znaci nista nisi naucio od svojih mentora, miga i insajda da treba drukati kad kupis i na vrijeme izaci van

ne nisam nista naucio..
ja sam prvo kupio ledo a onda otkrio PD i mislim ga sigurno drzati barem 2 godine..samo vise…osim ako se i prije ne dese ljepe stvari.
tako da mentore nemam niti mi ih treba jer ja sigurno nista ne kupujem niti prodajem na osnovu foruma. a ako ti mislis da ja kupujem na osvnovu necijeg drukanja onda se to vjerovatno tebi desava, jer ja osobno ne vjerujem u uspjesno drukanje preko foruma..pa koji to mali ulagaci mogu dignuti neku dionicu.
daj mi smo molim te odgovori jel ti ozbiljno mislis da cijenu neke dionice moze podici ili spustiti preko foruma?

ja sam osobno isto uvjeren da ce se ledo oporaviti i doci do mojih targeta…a to sta su se sad skupili svi lesinari to je valjda i normalno

nalog od 5 komada na prodaji se stalno pomiče na dolje i tako već par dana. netko još uvijek želi kupovati jeftinije od ovoga

cccccccccccccccccc


nalog od 5 komada na prodaji se stalno pomiče na dolje i tako već par dana. netko još uvijek želi kupovati jeftinije od ovoga cccccccccccccccccc

Hebo dionicu gdje nalog od 5 kom spušta cijenu (cca 60 00 kn.)
BTW [color=blue]Na svjetskom tržištu najbrže rastu proizvođači igračaka, a najviše zarađuju proizvođači hrane, pića i duhanskih proizvoda, pokazuje istraživanje revizorsko-konzultantske tvrtke Deloitte Globalna snaga industrije proizvoda za široku potrošnju[/color]
Jel to naš Ledo i Agrokor spadaju u to???????

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Kakva strka na Ledu,svi bi kupili al se nadaju da će još dolje,koliko vi mislite da još ima “investitora” koji će prodavat po ovim cijenama i izazit sa gubitkom,free float je samo 9.7%

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


Vlad111 kad sam ja to ikada na forumu govorio o jazovci??

Neda mi se pretrazivat 100 stranica, ali kao sto vec rekoh, pojavio se svojedobno nick kao tvoj, samo je umjesto i bilo y, ili obrnuto i napisao je jazovka na Ledu, prodao sam, itd. No big deal.

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


ledo nekonsolidiran: 2006. dobit 44,17 mil kn 2007. -dobit za prva 3 kvartala 124 mil. kn. uz pretpostavku gubitka u zadnjem kvartalu od cca 35 mil kn (a bit će manja!!), slijedi 2007. dobit 90 mil. kn. rast dobiti na godišnjem nivou iznad 100%. scoop1: ” …ako će dobit i ove godine rasti po stopi 30%, P/E će vam biti skoro 50 to daje PEG preko 1,66 što i nije bajno ali to je ok, jer vidim da se predviđa rast dobiti preko 300%, pa će PEG biti 0,1 uglavnom zaključak je da dok ne izađe FI nemojte izmišljat brojke pozdrav ” ovo boldano ne stoji. ako kažeš “i ove godine” znači da je i 2007 raslo 30%. međuti, raslo je više od 100%. koliko će ledo rasti ove godine? možda ne 100%, ali više od 30% jako izgledno. dakle, peg<<1.

znaći po vama je P/E manji od 30 na LEDU?

@scoop
da, na nekonsolidiranom.
na konsolu cca 7.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

uzgred,
koji brutalan iskrcaj.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

još uvijek se trpa po bidu, a vidjeti ćemo da li će i koiko dugo izdržati 15 komada na 12400.

pomiče se ovih 15 komada na dolje. To ne može biti dobro, a i dalje se lupa po bidu


@scoop da, na nekonsolidiranom. na konsolu cca 7.

to vi računate unaprijed? izgleda da ste ukalkulirali i pad cijene na 2800kn za taj P/E, pošto tvrdite da će dobiti biti 90mil kn? jer koliko znam 2800(P)/400(E) je 7
a 400kn je dobiti po dionici na 90mil kn

ili sada tvrdite da će dobit biti 1700kn po dionici? tj 374mil kn?
jer i 12.000/1700 je opet 7
ili ne znate kako se računa PE?

pozdrav


vlad1111: ” @scoop da, na nekonsolidiranom. na konsolu cca 7. ” to vi računate unaprijed? izgleda da ste ukalkulirali i pad cijene na 2800kn za taj P/E, pošto tvrdite da će dobiti biti 90mil kn? jer koliko znam 2800(P)/400(E) je 7 a 400kn je dobiti po dionici na 90mil kn ili sada tvrdite da će dobit biti 1700kn po dionici? tj 374mil kn? jer i 12.000/1700 je opet 7 ili ne znate kako se računa PE? pozdrav

čini mi se da vi baš ništa ne razumijete.
pokušajte prvo proučiti što jest i kako se radi konsolidirano izvješće.
ako to uspijete, onda ćete shvatiti što ste sve natrapali u citiranom postu.
nhf.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close