LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bitno je po kojoj ste cijeni ušli i po kojoj ste izašli, a ovo izmeđi su samo prazne priče

Nadam se da si uspio izaći po 21 000, hehe……….![thumbsup]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Zašto bi ga kupovao po 20 kad ga sad imaš po 13 [huh][embarass]

Trenutni portfelj ATPL, RIVP, VPIK, ARNT, LRH, ..., a nekada nažalost INGR, DLKV, THNK...

naravno da ta još ne daje signal kupnje.
ja se još ne postavljam na bid.
radije čekam signal ta koji se javlja nakon jednog od odbijanaca.
svima koji žele hvatati samo dno želim dobar ulov.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

blumberg daje buy na 12 600


blumberg daje buy na 12 600

moguće.
a znaš radi čega?
ja samo pretpostavljam.
evo ti jedna mala tajna pa provjeri:
pvo

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


” znaci nista nisi naucio od svojih mentora, miga i insajda da treba drukati kad kupis i na vrijeme izaci van

ja nisam izašao van iz leda, naravno da ispada da je bilo bolje prodat, pa sad ponovno kupovat, ali ucinio sam kako sam i mislio da je najbolje!!
iznad 17 sam kupio desetak komada, tako da ne znam zasto me prozivas kao nekog drukera!

IDEMO AP AP

dajte se prvo dogovorite koliku dobit će LEDO imati, jedan kaže 90mil, drugi 150mil i onda kao računate neke Fundamente
za 2006. dobiti po dionici je bila oko 200kn, sada tvrdite da će biti 681kn?!
šta se izaći konsolidiran FI sa Nestleom?

ako će dobit i ove godine rasti po stopi 30%, P/E će vam biti skoro 50
to daje PEG preko 1,66 što i nije bajno
ali to je ok, jer vidim da se predviđa rast dobiti preko 300%, pa će PEG biti 0,1

uglavnom zaključak je da dok ne izađe FI nemojte izmišljat brojke

pozdrav

Vlad111

kad sam ja to ikada na forumu govorio o jazovci?? i kad sam ja to pisaao negativno o bilo kojoj dionici , osim kad sam se s kajmanom pokacio, ali to je ionako bilo s nicka biber??
a ledo prodao nisam!

IDEMO AP AP

kažeš peg 1,66 i nije bajan

teoretski je 1 optimum, ispod 1 podcjenjen, iznad 1 relativan

molio bi top 5 firmi u državi s boljim pegom da razmotrim ulaganja u njih!

hvala!

ledo nekonsolidiran:

2006. dobit 44,17 mil kn

2007. -dobit za prva 3 kvartala 124 mil. kn.
uz pretpostavku gubitka u zadnjem kvartalu od cca 35 mil kn (a bit će manja!!), slijedi

2007. dobit 90 mil. kn.

rast dobiti na godišnjem nivou iznad 100%.


…ako će dobit i ove godine rasti po stopi 30%, P/E će vam biti skoro 50 to daje PEG preko 1,66 što i nije bajno ali to je ok, jer vidim da se predviđa rast dobiti preko 300%, pa će PEG biti 0,1 uglavnom zaključak je da dok ne izađe FI nemojte izmišljat brojke pozdrav

ovo boldano ne stoji. ako kažeš “i ove godine” znači da je i 2007 raslo 30%.
međuti, raslo je više od 100%.

koliko će ledo rasti ove godine?
možda ne 100%, ali više od 30% jako izgledno.
dakle, peg<<1.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


TheStyx: ” ” znaci nista nisi naucio od svojih mentora, miga i insajda da treba drukati kad kupis i na vrijeme izaci van ” ja nisam izašao van iz leda, naravno da ispada da je bilo bolje prodat, pa sad ponovno kupovat, ali ucinio sam kako sam i mislio da je najbolje!! iznad 17 sam kupio desetak komada, tako da ne znam zasto me prozivas kao nekog drukera!

ispricavam se, ali jos uvijek se sjecam tvojih ostrih (neprimjerenih) odgovora prije mjesec ili dva… pa sam jos uvijek pod dojmom [proud]
sori jos jednom

peg je više nego zadovoljavajući kod leda, al stvarno bi još jednom zamolio kolegu scoopa da mi da top5 najboljih firmi u rh po tom pokazatelju!

New Report

Close