LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vlad1111: ” mig i insajd su izašli na vrijeme. ” Pricate stvari koje nisu istina. Mogli ste doc na okupljanje ledasa u petak, INSAJD ne piše na forumu, jer nema živaca ostat kulturan obzirom na neke stvari koje se pišu.

zar nije insajd govorio o jazovci ispod 19.000?
ako sam krivo shvatio, isprika!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Ne znam, ali ja kad cujem da se prica o konsolidiranom koje treba spasit stvar, polako razmisljam o prodaji. Vec par puta su ljudi cekali to konsolidirano na vise dionica pa kad je doslo je bio hladan tus. FNVC recimo, DLKV… Anyway, a da vi tom vasem idolu Todoricu posaljete pismo i zamolite ga da objavi to izvjesce?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


(ignore tvoje fore) Fundamenti su uzeti sa PD-a.

ulaži u znanje.
pd daje podatke nekonsolidiranog leda.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


TheStyx: ” a i dunlopa nema vise na vidiku…. mora da su svi poceli ulagati u znanje.. kako bi isti rekli ” ne brini ti za mene…ja samo jos uvjek unutra i ne izlazim tako skoro..gutam kao i svi ali doci ce bolji dani.. vijesti koje dobivam su dobre i razloga za brigu nemam..

znaci nista nisi naucio od svojih mentora, miga i insajda da treba drukati kad kupis i na vrijeme izaci van


Ledo danas već do sada -3,25 % za početak dana solidan pad cijene. Trebalo je izlaziti na 15.000.

trebalo je izlazit na 21 000 [smiley]

Insajd nije prodao LEDO, ja sam izasao na 18500.


zar nije insajd govorio o jazovci ispod 19.000? ako sam krivo shvatio, isprika!

To o cemu pricas je bio multinick, vjerojatno Zagrebcana, Šefa ili nekog treceg.
Iskreno ne vjerujem da su drukali za up i istovremeno prodavali. Odnosno sve je moguce, ali u tom slucaju bio bi jako razocaran i ovaj forum bi sveo na svega 4-5 postenih-dosljednih ljudi.

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

uzgred…
nekonsolidirani ledo ima 220.170 dionica.
uz dobit za 2007. od min. 90 mk i cijenu 12.800 kn,
p/e = cca 31.

obzirom da mu dobit raste značajno iznad 31% godišnje,
za one koji ulažu u znanje i znaju što je PEG, slijedi
PEG<<1.
spomenuti ulagači znaju što to znači.
a govorimo samo o nekonsolidiranom izvješću.

@ deimos, bez želje za napadom.

budi siguran da svaka podružnica leda posluje sa značajnom dobiti.
konsolidirane multiple su mnogo,mnogo niže.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


antimoney: ” Ledo danas već do sada -3,25 % za početak dana solidan pad cijene. Trebalo je izlaziti na 15.000. ” trebalo je izlazit na 21 000 [smiley]

ja na 20000.
i to lijepo postao ovdika.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

e vlad svaka čast za ovo!

za peg rijetko ko zna il ga ne doživljava, a izvrstan pokazatelj! [thumbsup]

zato mene ledo ne zabrinjava, al filtriranje je ošlo niže nego sam očekivo! [bye]


e vlad svaka čast za ovo!

za peg rijetko ko zna il ga ne doživljava, a izvrstan pokazatelj! [thumbsup]

zato mene ledo ne zabrinjava, al filtriranje je ošlo niže nego sam očekivo! [bye]

A koliki mu je book da se znam postaviti[smiley]

Kad prodreš plitko, na jakom si terenu

Ledo je na ovim reazinama podcijenjen.Zašto?
Dobit Leda u nekonsolidiranom izvješću će biti cca 150 mil. kn.
Dobit po dionici cca 681kn, odnosno p/e cca 19.
Iz godine u godinu povećanje dobiti veći stopama nego firme u prehrabenoj industriji ( i šire).
Osobno imam ledo od 5000 kn. Kupovao sam ga po 10, 15 i 17. isto kao i fondovi. i kupovat ći ga po 20. Zašto? Zato što će mnogi pisati da je i onda precijenjen, a mnogima po ovim cijenama nije dostupan, free flot je mali i što će TODA tijekom ove ili sljedeće godine objaviti novu namjeru preuzimanja, pa ćeopet mnogi pisati šteta što ga nisam kupio na 13, a mogao sam…[thumbsup]
Bitno je po kojoj ste cijeni ušli i po kojoj ste izašli, a ovo izmeđi su samo prazne priče

New Report

Close