LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bože sveti. Koliko novih ljudi tu na ledu. Samo pusta drukanja bez nekih činjenica. Strašno. Kad sam ja došao tu, tko god je nešto napisao je potkrijepio činjenicama a danas [rolleyes][rolleyes] ništa, zero, katastrofa.

na ovo se moram osvrnuti
baš sam jučer malo čitao ovaj forum od početka, pa bi to i ostalima preporučio, možda izvuku neku pouku
glavne činjenice su bile ‘IDE TO UP’ ‘BIT ĆE PARA’ ‘EVO NAS NA 20.000’ i sl
i neka nagađanja o konsolidiranom FI koje nitko nije vidio

tako da vaša tvrdnja nikako ne stoji

pozdrav


vlad1111: ” mig i insajd su izašli na vrijeme. ” tolko o njihovoj vjerodostojnosti…. sad ih oficijelno mozemo zvati drukerima…

ja ipak ne bih tako.
i iz kvalitetnih dionica se izlazi ako je vrijeme za to:
od vremena do vremena treba kapitalizirati dobit.
ledo će nakon ovolikog pada biti dionica izuzetnog potencijala rasta

btw, iako sam izašao na 20.000 kn, nikada nisam drukao za pad.
i nikada ne radim ono što i fon klaun-druk do daske u njegovu korist.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

INSAJD
korisnik od: 24.12.2007.
lokacija:
broj poruka: 562

svaka cast ledašima na karakteru, doista ste sjajni, drzimo se i nedajmo jeftino!!!!!


vlalonca: ” Bože sveti. Koliko novih ljudi tu na ledu. Samo pusta drukanja bez nekih činjenica. Strašno. Kad sam ja došao tu, tko god je nešto napisao je potkrijepio činjenicama a danas [rolleyes][rolleyes] ništa, zero, katastrofa. ” na ovo se moram osvrnuti baš sam jučer malo čitao ovaj forum od početka, pa bi to i ostalima preporučio, možda izvuku neku pouku glavne činjenice su bile ‘IDE TO UP’ ‘BIT ĆE PARA’ ‘EVO NAS NA 20.000’ i sl i neka nagađanja o konsolidiranom FI koje nitko nije vidio tako da vaša tvrdnja nikako ne stoji pozdrav

malo ljudi ga je vidjelo
[smiley]
ali,…
prouči u kojim zemljama ledo ima firme u svom vlasništvu.
sve te firme imaju vlastite prihode i dobit.
ta dobit se ne vidi u izvještaju leda d.d., jer se vlasnički udjel leda u tim firmama, prikazan u aktivi bilance, ne treba usklađivati u godišnjim izvješćima(mrs to ne zahtijeva).
stoga su konsolidirani prihodi i konsolidirana dobit znatno veći od onih prikazanih u fi-ovima leda d.d.
time su i multiple pe, pb, ps znatno niže od onih kojima barata npr. fon klaun.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


scoop1: ” vlalonca: ” Bože sveti. Koliko novih ljudi tu na ledu. Samo pusta drukanja bez nekih činjenica. Strašno. Kad sam ja došao tu, tko god je nešto napisao je potkrijepio činjenicama a danas [rolleyes][rolleyes] ništa, zero, katastrofa. ” na ovo se moram osvrnuti baš sam jučer malo čitao ovaj forum od početka, pa bi to i ostalima preporučio, možda izvuku neku pouku glavne činjenice su bile ‘IDE TO UP’ ‘BIT ĆE PARA’ ‘EVO NAS NA 20.000’ i sl i neka nagađanja o konsolidiranom FI koje nitko nije vidio tako da vaša tvrdnja nikako ne stoji pozdrav ” malo ljudi ga je vidjelo [smiley] ali,… prouči u kojim zemljama ledo ima firme u svom vlasništvu. sve te firme imaju vlastite prihode i dobit. ta dobit se ne vidi u izvještaju leda d.d., jer se vlasnički udjel leda u tim firmama, prikazan u aktivi bilance, ne treba usklađivati u godišnjim izvješćima(mrs to ne zahtijeva). stoga su konsolidirani prihodi i konsolidirana dobit znatno veći od onih prikazanih u fi-ovima leda d.d. time su i multiple pe, pb, ps znatno niže od onih kojima barata npr. fon klaun.

Ne bih rekao smrad1111. Fundamenti su uzeti sa PD-a.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

jao pa ti vone imaš 2813 poruka i moderiran si! [lol]

Ledo danas već do sada -3,25 % za početak dana solidan pad cijene. Trebalo je izlaziti na 15.000.

Koja je razlika izmedju jetija i konsolidiranog leda? Jetija su ljudi vidjeli. [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

[lol] [lol] [lol]

e deimose za ovo svaka čast!

[kiss]


mig i insajd su izašli na vrijeme.

Pricate stvari koje nisu istina. Mogli ste doc na okupljanje ledasa u petak, INSAJD ne piše na forumu, jer nema živaca ostat kulturan obzirom na neke stvari koje se pišu.


[lol] [lol] [lol]

e deimose za ovo svaka čast!

[kiss]

Nazalost nije moja fora, u originalu ide sa pametnom plavusom i jetijem… Ali neka sam tebe razveselio, odmah mi je lakse. [kiss]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Koja je razlika izmedju jetija i konsolidiranog leda? Jetija su ljudi vidjeli. [lol]

što toda &co&co nisu ljudi?

[shocked]

jesu kapitalisti, ali s dušom i srcem, ljudi…
ne kao fon pimpi i fon klaun[tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close