LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[cool][thumbsup] Ne ljudi kao ja nisu analfabeti kako ti kažeš nego strogo proračunati a vi koji niste htjeli LEDO prodavati na cijeni oko 20.000 kuna prodavat ćete ga ispod 10.000 to je zakon tržišta tko se nije iskrcao na vrijeme sam si je kriv.[bye]

@zgbcn
prošvrljaj par stranica unatrag pa poglej kad sam se ja iskrcao.
tebi predlažem da ulažeš u znanje.
počni s fa, potom ta.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

meni samo zanima gdje su nestali mig i insajd…

mig i insajd su izašli na vrijeme.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

a i dunlopa nema vise na vidiku…. mora da su svi poceli ulagati u znanje.. kako bi isti rekli

Možda i uđu na vrijeme.[lol]

Svima kad tad svane, samo se treba probuditi.


mig i insajd su izašli na vrijeme.

tolko o njihovoj vjerodostojnosti…. sad ih oficijelno mozemo zvati drukerima…

Bože sveti.
Koliko novih ljudi tu na ledu.
Samo pusta drukanja bez nekih činjenica.
Strašno.
Kad sam ja došao tu, tko god je nešto napisao je potkrijepio činjenicama a danas [rolleyes][rolleyes] ništa, zero, katastrofa.

U Mađarskoj je LEDO dobio nagradu proizvod godine, za sladolede:
1) BE HAPPY FITT & NETT JÉGKRÉM CSALÁD
2) “Ginissimo” jégkrém

Vaš link

Vaš link


a i dunlopa nema vise na vidiku…. mora da su svi poceli ulagati u znanje.. kako bi isti rekli

ne brini ti za mene…ja samo jos uvjek unutra i ne izlazim tako skoro..gutam kao i svi ali doci ce bolji dani..
vijesti koje dobivam su dobre i razloga za brigu nemam..

scoop1
korisnik od: 15.04.2007.
lokacija:
broj poruka: 45

ne razumijem zašto se misli da ako kažeš da će LEDO pasti odmah si druker, lešinar
kad se druka na gore onda je sve OK
ja samo iznosim svoje mišljenje kao i svi ostali

gledajte to ovako, da me LEDO ne zanima ne bi tu ni pisao, ali zanima me, pratim razvoj događaja i čekam
to šta su neki od vas bili nestrpljivi nije moj problem

Što je najbolje vidim da su i neki od najokorjelih optimista počeli pisati stvari tipa: ‘da možda još i padne, ali to je dugoročno ulaganje..’ kakve su to nebuloze, tko želi držati dionicu ak misli daće još pasti

tek kada se naučite kontrolirati emocije, ne shvaćati dionice osobno, pomiriti se s gubitkom, tek tada će te postati pravi igrači

pozdrav
glas razum

Druko li ga netko ili ne opet pada – 1,02% kupnja još slabija.[bye]

ja sam svoje mišljenje iznio, neću se ponavljati da ne ‘drukam’
javiti ću vam kad kupim LEDO, no vjerojatno će do onda većina vas izaći, jer neće više moći gledati stanje na računu
no neka tada ulaze pravi igraći i idemo opet na 17.000+, pa možete onda i vi ponovo kupovati od njih

pozdrav

New Report

Close