LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

to je trebalo after ht primjenit!

sad pak treba počet ulazit polako!

no eto ledo se malo popravila krvna slika!

12.632,00 7
12.631,01 1
12.631,00 1
12.603,20 1
12.603,00 2
12.601,00 2
12.600,00 3
12.555,11 1
12.550,00 9
12.510,00 1

13.000,00 5 15:55:01
12.999,99 4 15:55:01
12.999,00 1 15:55:01

ajmo sad brže kupujte koji ste prodali!

jipiiiiiiii!

nema mi margin calla! [lol]

sad ulaze špekulanti i day traderi, uzeti će sutra svojih 5% i onda opet na početak

Uvažene kolege, puno vas je danas konstatiralo da je predvidilo pad i primjerice da očekujete još malo veći pad do 10 000 kuna… Da li imate čarobnu kuglu ili neke insajd informacije?
Malo je argumenata za to… Situacija na tržištu nije dobra i sve pada a otkad se saznalo za Migros Ledo je prvi po padu cijene!!!
Dajete objašnjenja za fundamente(koji su bitno niži po konsolidiranom izvješću) i puno stvari napamet konstatirate..
Firma zadnjih 3 godine fantastično posluje i obara rekorde a tako se očekuje i u narednim godinama pa stoga ne vidim razloga za paniku, prodaju ili daljnji pad cijene..
P.S.svjestan sam da može još pasti ali dugoročno ima fantastičnu perspektivu!!!

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Hm… na kraju trgovanja neko smanjio minus i popravio krvnu sliku Leda danas što se tiče cijene… Dosta dobar promet danas i čestitam kupcima…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Javljam se iz francuske iz val thorensa
Ima dosta hrvata a neki imaju i dionice leda ali neznaju kako danas stojimo jer bezbrižno skijaju
I ja sam bezbrižan
pozdrav svima

nek pogledaju niz padinu – tak im stoje dionice [shocked]

eh da, i nema lifta za nazad. potrgano.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


nek pogledaju niz padinu – tak im stoje dionice [shocked] eh da, i nema lifta za nazad. potrgano.

[thumbsup][thumbsup][thumbsup]
jako, zaista jako[thumbsup][thumbsup]
Sedeznica u kvaru, hebiga, kad na trosedeznicu nasjelo 5 grdosija..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


zg28: ” @scoop To Vi meni pricate da ulazem u znanje Pa jaga za tebe imam I previse al ajmo ovak dajte mi recite kaj ste to vi procitali par knjiga onak iy lave pa da malo prokomentiramo nasa znanja. Dalje kaj da uopce odgovorim kad neko pit zakaj nekom odgovara da njegova dionica padne… Boze me sacuvaj znanja ” pročitao sam sve relevantne knjige prevedena na hrvatski, po nekoliko puta, tj čitam ih svaki dan i dalje uz toliko vaše znanje poštovani kolega trebali ste uvidjeti prve znakove završetka faze rasta ili prekupljenog tržišta (koje po meni još traje) pozdrav

Nisi baš bistar pa ja sam svoje dionice većinom prodo još prosle godine sad ih kupujem knstantno.

a dajte recite te neke relevantne knjige molim vas. Zivo me zanima.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


dobro ga ruše, nema šta. Stavljaju se veliki nalozi na ask, a onda mali lupaju po bidu. Sto puta viđeno. Vjerovatno na asku čekaju oni čiji su veliki nalozi na bidu.

Nakon što sam ti pročitao post bio sam malo sumnjičav, ali si bio u pravu.
Evo na kraju dana SVI VELIKI nalozi sa prodaje su jednostavno NESTALI. [smiley]

Top ask CIJENA KOLIČINA
13.300,00 1
13.398,99 3
13.399,00 2
13.500,00 2
13.898,00 1

Tko bi ga više znao što je pravo stanje, i na prodaji, ali i na kupnji. Ako ste pratili kraj, ovaj 13000 na kupnji je skriveni nalog, 10tak komada, 3 ih je prošlo.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=fcfb83a1-4c5d-40fe-994c-55a3affd6938&ref=lastadd

Dugoročno, svaka čast Todi i njegovoj ekipa.
Sa njima bi samo upropastio Agrokor!

New Report

Close