LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kaj su sad svi suzdržani i skromni i niko ništa ne očekuje jer je takvo tržište. Daj molim vas kad sam govorio da bu palo tu i na Ingri i daće pred kraj 2 mjeseca malo rast skoro su me razapeli na obje teme.

Jadno i žalosno stvarno.

da si upotrebio koji valjani argument mozda bi sad i mogao slavodobitno se nasladjivati..ovako si imao 33% sansi da ces pogoditi..ili ce gore ili dole ili na istom

Kolega ici razglabiati o Teh. analizi, fund. analizi, rekacija na strana tržišta, neke aspekte portfolio managmenta…

Dajte molim Vas, vjerujem da 99 % ljudi na ovom forumu nezna sa sigurnošću ni kaj je kaj. Predugo bi trajalo.

Pišem kao i svi ostali i iznosim kratka mišljenja i vlastite analize. Ljudi na ovom forumu bi trebali malo više paziti na rezultate predviđanja određenih članova. Ako Vam se da pogledajte koje teme i kaj na njima ja pišem od kada pa usporedite sa reakcijama na tržištu i sa onim kaj su pisali neki “EMINENTNI” članovi ovog foruma…

A zaključak to si izvucite sami ko pogađa a ko razumije

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

E da ja još uvijek stojima na Ledu ispod 10000. Odmah naglašavam da firma vrijedi i da teško da će baš doć do dole ali kakve budale trguju na našem tržištu… to je nepredvidivio

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

možda neće ići ispod 10.000, ali da će još dolje, hoće
pa nema to veze s poslovanjem firme, takva je situacija na tržištu, inflacija…

da ulažete u znanje kako savjetujete drugima, to bi vam bilo jasno
čak vjerujem da svima i je jasno, samo ih drži onaj tračak nade i ljudski inat, neka i takvi nam trebaju na burzi

još samo jedan nalog na kupnji iznad 13.000 i to jedna dionica…….

Top bid CIJENA KOLIČINA
13.001,00 1
12.800,00 4
12.701,00 3
12.503,00 5
12.502,00 2
12.501,01 1
12.500,00 6
12.395,95 1
12.300,00 1
12.200,00 1
Top ask CIJENA KOLIČINA
13.200,00 2
13.299,00 6
13.300,00 1
13.379,00 1
13.380,00 7
13.398,99 3
13.399,00 2
13.497,00 1
13.500,00 5
13.898,00 1

pozdrav
glas razuma

jedino ne razumijem zašto bi itko htio gledati svoje dionice kako padaju?!

ak pretpostavljaš da će padati šta nije bolje prodati i čekati da se tržište smiri?
uđeš jeftije i iz početka
a ne gledaš kako pada, onda dok će drugi zarađivati ti ćeš tek čekati da se vratiš na nulu

kriva vam je matematika, ustvari to je više psihologija, matematika je rekla svoje, DCF kaže 9.000kn, pa vi procijenite koju premiju LEDO zaslužuje zato što je od Agrokora!

pozdrav

ja sa


konsolidirani p/e cca 7. a firma će i dalje rasti u smislu prihoda i dobiti.

Oznaka Industrija P/E P/BV P/Sales ROA % ROE % Market Capitalization
LEDO Prehrana i poljoprivr. 34,49 5,63 3,02 11,44 16,33 2.928.261.000

Rast od 170% unatrag godinu dana. Hm,malo previše.
Slažem se sa kolegom zg28. Mislim da bi dno trebalo bitina 10k kuna.
Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


jedino ne razumijem zašto bi itko htio gledati svoje dionice kako padaju?! ak pretpostavljaš da će padati šta nije bolje prodati i čekati da se tržište smiri? uđeš jeftije i iz početka a ne gledaš kako pada, onda dok će drugi zarađivati ti ćeš tek čekati da se vratiš na nulu kriva vam je matematika, ustvari to je više psihologija, matematika je rekla svoje, DCF kaže 9.000kn, pa vi procijenite koju premiju LEDO zaslužuje zato što je od Agrokora! pozdrav ja sa

Jako pametni savjeti, sad prodat a kad poraste kupit i prodat opet kad padne [lol]

14.04.2008.

a stojić je lijepo reko HOLD – znači prodaj! [lol]

a što je i meni ovo trebalo nakon migrogedona! [rolleyes]

@scoop

To Vi meni pricate da ulazem u znanje

Pa jaga za tebe imam I previse al ajmo ovak dajte mi recite kaj ste to vi procitali par knjiga onak iy lave pa da malo prokomentiramo nasa znanja.

Dalje kaj da uopce odgovorim kad neko pit zakaj nekom odgovara da njegova dionica padne…
Boze me sacuvaj znanja

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

zaključak za ubuduće jer očito ni ja nisam naučio kao i mnogi!

na 9800 kad sam ga kupovao niko nije htio…

al kad pol foruma negdje uđe ko u ledo prek 17-18k bjež van glavom bez obzira! [smiley]

homo homini lupus!

optimisti postali pesimisti, ja se nedam pa zašto prodavat,iza kiše dolazi sunce[proud]

NEMA PREDAJE


zaključak za ubuduće jer očito ni ja nisam naučio kao i mnogi! na 9800 kad sam ga kupovao niko nije htio… al kad pol foruma negdje uđe ko u ledo prek 17-18k bjež van glavom bez obzira! [smiley] homo homini lupus!

Fondovi spuštaju ispod 13k kuna. Vidljivo je. Paketi po 5 kom na prodaji.
[embarass]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close