LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da je ovo vijest stoljeća za ledo! [thumbsup]

NAJBITNIJE IZMJENE ZAKONA O TRGOVAČKIM DRUŠTVIMA KOJI STUPA NA SNAGU PRVOG TRAVNJA

Tvrtke će morati podnositi čak četiri različita godišnja financijska izvješća

Dodatno administriranje poslovanja donijet će odredba zakona koja nalaže društvima podnošenje čak četiri različita godišnja financijska izvješća – financijsko izvješće matice i konsolidirano izvješće te izvješće o stanju društva, koje će morati predati Fini do kraja lipnja, i konsolidirani izvještaj – do kraja rujna. Svi ti dokumenti ubuduće će biti dostupni na internet stranicama Sudskog registra.

http://www.glasistre.hr/?fb3933d83ff07c6cfc7f9480fbd4a5a0,TS,3353,3331,17320,,216821,,


mislim da je ovo vijest stoljeća za ledo! [thumbsup]

NAJBITNIJE IZMJENE ZAKONA O TRGOVAČKIM DRUŠTVIMA KOJI STUPA NA SNAGU PRVOG TRAVNJA

Tvrtke će morati podnositi čak četiri različita godišnja financijska izvješća

Dodatno administriranje poslovanja donijet će odredba zakona koja nalaže društvima podnošenje čak četiri različita godišnja financijska izvješća – financijsko izvješće matice i konsolidirano izvješće te izvješće o stanju društva, koje će morati predati Fini do kraja lipnja, i konsolidirani izvještaj – do kraja rujna. Svi ti dokumenti ubuduće će biti dostupni na internet stranicama Sudskog registra.

http://www.glasistre.hr/?fb3933d83ff07c6cfc7f9480fbd4a5a0,TS,3353,3331,17320,,216821,,


Ako mi netko može pojasniti?! kako će to utjecati na ledo? Zasad nisu bili obavezni dostavljati konsolidirano jer Agrokor ne kotira na burzi i nije bio po zakonu obavezan dostavljati izvješće… Ledo je tvrtka kćer i ne vidim da će imat obavezu objavljivat konsolidirano..
P.S. nisam neki pravnik pa molim objašnjenje..

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


Ilirika komentar:
“Najavljena je revizija Crobexa za 20. ožujka 2008. Uvijete za ostanak u Crobexu nisu zadovoljile dionice Arenaturista i AD plastika, Badel 1862 i Riviera Poreč dok su kriterije za uvrštenje zadovoljile dionice Leda i Luke ploče.”

Evo Ledare u crobexu


Pa misli da je Ledo to i zaslužio!!!
Firma zadovoljava u puno stvari i ima budućnost… Svakako je to još jedan plus i lijepo je to čuti..
Inače, lani je dionica značajno poraslu uz velike promete i ostvarila fenomenalne rezultate—povećanje dobiti je
u velikom porastu,,
Takvo iznadprosječno poslovanje se očekuje u naredne 2 godine..

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

lafe pa kaj ne vidiš da piše da je novi zakon obvezuje i na konsolidirano!?


lafe pa kaj ne vidiš da piše da je novi zakon obvezuje i na konsolidirano!?

Hm.. izgleda da si u pravu-nisam pozorno pročitao!
Ništa, dočekat ćemo i taj dan kad će izaći konsolidirano od Leda(malo prije nego što sam ja mislio)!
Ja sam već napravio konzervativno izvješće(multiple) za Ledo i samo me mogu ugodno iznenaditi..
Ova dionica je zicer za ulaganje na duže staze…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


lafe pa kaj ne vidiš da piše da je novi zakon obvezuje i na konsolidirano!?

Zbog čega misliš da se to odnosi na Ledo, odnosno na trgovačka društva istog ili sličnog statusa?

imaš gore link!

il se odnosi na sva il na nijedno!

Ledo trenutno stanje :
Kupnja Cijena
1 – – 14.000,00
1 – – 13.900,00
1 – – 13.761,00
2 – – 13.750,00
1 – – 13.502,00

Cijena Prodaja
14.200,00 – – 3
14.395,00 – – 1
14.397,00 – – 2
14.398,00 – – 1
14.399,00 – – 1

P.S.eto da za dvije godine kad pogledam da usporedim stanje K/P…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

ako ništa ove godine najesen bi mogli ugledat to konsolidirano koje sam i ja mislio da neću nikad ugledat!

a onda bome ne vjerujem da ću mislit da je ledo balonček, tj. to sam mislio na 18 500 bez migrosa u desetom mjesecu! [smiley]

[bye][bye] Ledo – 1,41 % pad se nastavlja.[bye][bye][bye][bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

umoljavaju se analfabete da ne igraju na konsolidiranom terenu.[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


ako ništa ove godine najesen bi mogli ugledat to konsolidirano koje sam i ja mislio da neću nikad ugledat! a onda bome ne vjerujem da ću mislit da je ledo balonček, tj. to sam mislio na 18 500 bez migrosa u desetom mjesecu! [smiley]

pa i prije je postojalo konsolidirano.
samo ga ti nisi vidio.
i zaključio o balonu kao da ne postoji konsolidirano.[rolleyes]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close