LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zar navedene firme imaju fundamente za ATH? Ma dajte, molim Vas, malo ozbiljnosti.

koje ozbiljnosti..ozbiljno od tebe bi bilo kada bi pokusas dokazati da nije..kolko znam prava vrijednost firme se odredjuje na trzistu a pri izlasku na trziste se unajmljuju firme za silne novce koje vrse procjenu firme..
ti si u stanju procjeniti to sam?


janlana: ” INSAJD: ” pozdrav kolege!!! nemojte se previse zabrinjavat za ledo, eto tako , upao je u neku njegativnu fazu, al nije neki veci problem !!! kaznjeni za migros jesmo, ali dok god ledo radi kako radi nema razloga za brigu…***obrisano***pogledajte kako se cijena kretala u 2007 nista nista i onda eksplozija!!! malo strpljenja i sve ce doc na svoje!! ” MA kolega najmanje se brinem za LEDO . Raz……ju mi sve građevinare po – 40 % od ATH ( INGRA , HIDRA ,TEHNIKA ,VIADUKT) Ko na divljem zapadu . NE VRIJEDE FUNDAMENTI . SAMO ZAKON JAČEG . A fondovi zajedno ( i OIF i MIROVINSKI ) su skuhali kašu iz koje se sad ne žele izvući . PAZI NE ŽELE ! Zato što pecaju jedan drugog na bidu i love sve jeftinije ulaze radi smanjivanja prosjeka ulaza. ZA LEDO SE NE BRINEM !!! ” Zar navedene firme imaju fundamente za ATH? Ma dajte, molim Vas, malo ozbiljnosti.

Ne kužim tvoj odgovor uopće!
Ali ovo nije tema građevinari pa ak ti opservira o njima postavi se na Tehniku ili Ingru pa možemo o fundamentima . Samo bojim se da će te tamo dočekati i drugi kolege pa bu ko beba zvečku !
LEDO po izlasku iz ovog sranja ide gore ko raketa- jer je to vrhunski posložena firma , kolega , to je bit mog posta!

Ne kužim tvoj odgovor uopće!
Ali ovo nije tema građevinari pa ak ti opservira o njima postavi se na Tehniku ili Ingru pa možemo o fundamentima . Samo bojim se da će te tamo dočekati i drugi kolege pa bu ko beba zvečku !
LEDO po izlasku iz ovog sranja ide gore ko raketa- jer je to vrhunski posložena firma , kolega , to je bit mog posta!

nemoj sad ti beba zvečku. covjek ti je lijepo rekao. gradjevinarci nisu imali fundamente na ATH, a bogami ih vecina nema ni sad.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


. gradjevinarci nisu imali fundamente na ATH, a bogami ih vecina nema ni sad.

ne mogu se ne složiti s rečenim.
koju god im multiplu pogledaš, vidiš da nešto ne štima…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Odbijanac na Ledu[proud]
Sa malo vise takticke zrelosti, mogao je vec i jucer bit[cool]
Izgleda da neki jos uvijek ne kuze da je teze cekat onom na bidu, jer stalno ima filing da ce mu pobjec..i ako ga se drzi na ledu (vodi od temp max 0 stupnjeva) dovoljno dugo, cap i eto skidanje s aska[thumbsup]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Hm.. već tjedan dana malo se trguje ledom i cijena je klizila prema dolje..
Puno je prometa bilo na visokim razinama i sada je svima prilika da smanje te visoke ulaze i kupe po diskontu ali
slaba je kupnja a prodaje uvijek ima…
Stanje na tržištu je slično i Ledo nije iznimka—premda sam očekivao veći interes na ovim cijenama..
Ovakvo trgovanje opisujem-suzdržanošću investitora.. [sad]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

50,

Hm.. već tjedan dana malo se trguje ledom i cijena je klizila prema dolje..
Puno je prometa bilo na visokim razinama i sada je svima prilika da smanje te visoke ulaze i kupe po diskontu ali
slaba je kupnja a prodaje uvijek ima…
Stanje na tržištu je slično i Ledo nije iznimka—premda sam očekivao veći interes na ovim cijenama..
Ovakvo trgovanje opisujem-suzdržanošću investitora.. [sad]

normalno da su svi suzdržani kad očekuju da će još dolje, da ljudi misle da će rasti ne bi bili suzdržani, pa to je bar jednostavno

evo i ja još suzdržano čekam da dođe do cijene koju sam sprema platiti


rijeka: ” Zar navedene firme imaju fundamente za ATH? Ma dajte, molim Vas, malo ozbiljnosti.

” koje ozbiljnosti..ozbiljno od tebe bi bilo kada bi pokusas dokazati da nije..kolko znam prava vrijednost firme se odredjuje na trzistu a pri izlasku na trziste se unajmljuju firme za silne novce koje vrse procjenu firme.. ti si u stanju procjeniti to sam?

Zar i ti smatraš da su Ingra, Tehnika, Hidroelektra i Vijadukt (što je naveo kolega koji želi nekoga kao beba zvečku) imali FUNDAMENTE (kako kolega beba – zvečka piše) adekvatne cijeni na ATH? Znam da nije lako gubiti novce na burzi. Ali ne treba niti pisati proizvoljne i potpuno neutemeljene pretpostavke. Dovoljno je bilo napisati: razj….. su mi građevinare i bilo bi svima shvatljivo. Ali ovo nije tema o građevinarima ovo je Ledo. Ako pišemo o fundamentima onda radije vi koji ga imate dajte nama koji ćemo ga možda kupiti fundamente Leda.


Zar i ti smatraš da su Ingra, Tehnika, Hidroelektra i Vijadukt (što je naveo kolega koji želi nekoga kao beba zvečku) imali FUNDAMENTE (kako kolega beba – zvečka piše) adekvatne cijeni na ATH?

ne. nemam pojma. ali ako njega veseli da tako misli neka misli. ja mu dozvoljavam presumpciju nevinosti.
ti dokazi drukcije kad mu rusis snove [smiley]..

ma, cijelo vrijeme samo slusam kako je ovo precjenjeno, kako je ono precjenjeno. niti jedni niti drugi ne pruzaju nikakve dokaze niti ih je jednostavno dati. pa sta bi drzava dala one silne milijune za procjenu vrijednosti ht-a i ine prije izlaska na burzu kad to mozemo i mi ovdje…[rolleyes]

mislim, cudi me otkuda ti hrabrost da ustvrdis kolko nesto vrijedi u kunu. jer to si upravo napravio kad si rekao da oni ATH-ovi nisu realni…
ja si ne umisljam da imam neka znanja i sve sta mogu ustvrditi je da za mene neka dionica vrijedi vise..iz ovako vise svojih nekih procjena koje ne moraju biti na kraju tocne. ali da bi neko pricao o konkretnim vrijednostima mislim da mora biti jebenii igrac

Dobro pustimo onda kolege i bebu i zvečku i građevinare – to bumo obrađivali na drugim temama.
A kaj se tiče LEDA i on je skinut u ovom trenutku za vise od 7K od ATH .
Pa pitanje je opet – zar je danas nakon mjesec od ATH Ledo 33 % manje vrijedniji?
Dali je na ATH bio precijenjen ili je danas podcijenjen?
Dobro veli kolega Dunlop, ko to može utvrditi?
Cijena je složeni sklop cijele hrpe pokazatelja- poslovanja, fundamenata i reakcije s tržišta tj odnosa ponude i potražnje pa i politike i dr.
Opet ponavljam bit – LEDO je naš hrvatski brand, vrhunski posložena i vođena firma i ovdje nema straha za budućnost.
I LEDO će se vjerujem brzo vratiti UP.

Lijepo otvaranje [proud]

Top bid CIJENA KOLIČINA
14.400,00 12
14.001,00 1
13.940,00 1
13.750,00 2
13.749,99 1

Top ask CIJENA KOLIČINA
14.190,00 1
14.400,00 6
14.489,00 1
14.490,00 2
14.499,99 1

Napokon potpora na bidu.
12 kom 14.400 kn
[smiley]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

New Report

Close