LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zanima me još ovo je…jel frikom u vlasništvu agrokora ili baš leda?


zanima me još ovo je…jel frikom u vlasništvu agrokora ili baš leda?

Agrokora.

Ajme ledo nije bio na 3-4 stranici foruma dugo
Malo smo se uspavali na ovim cijenama
Koga zanima punjenje za ugostitelje ( sladoled ) je počelo
Za dva tjedna počinje punjenje i za široke mase
Cijena nije loša za ulaz ili smanjenje prosjeka ( ko je ulazio iznad 17k )
Još malo pa će nam ledo objaviti svoje novitete i planove
Čekamo fi
Osobno očekujem još malo kolebanja na ovim razinama a nakon par vijesti i objava[thumbsup]
Pozdrav ledašima uskoro počinje naše vrijeme


zanima me još ovo je…jel frikom u vlasništvu agrokora ili baš leda?

http://www.poslovni.hr/20112.aspx
pročitaj… već su se vodile rasprave o tome…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Jesu li rezultati jednako dobri i na drugim tržištima?
– Kad govorim o Ledu, uvijek zapravo govorim o cijeloj grupaciji. Ledo doista smatram pravom regionalnom kompanijom, koja je to i postala u proteklih nekoliko godina. Prihod Frikoma danas je na razini 55 milijuna eura, a kad smo ga kupili kretao se oko 20 milijuna eura.

e sad jer mislio na ledo il na agrokor ko će ga znat, najbolje čovjeku poslat mail i pitat!

*** obriši ***
na frikomovoj stranici piše da je agrokor vlasnik…
s frikomom mi se taj p/e 13 čini realan, bez njega pa i ne baš…a kad izlazi FI?

ja sam jedino našo da su web stranice agrokorove! [smiley]

može pomoć?

50,

Protrgovano ukupno 24 komada a od toga PBZ Global 5 komada i to već četvrti trgovinski dan zaredom prodaju… [cry]
Izgleda da im treba keš ili smanjuju udio Leda—samo ne mogu vjerovati da su u 1.mjesecu kupovali na razinama 18 k, 19k, 20 k, oko 45 milijona utukli(čak i više) a prodaju na 15 000 kuna u prosjeku…

Pod PBZ skrbnim računom se vode i sve dionice kupljene preko PBZ investora od strane malih ulagača

[cool][thumbsup] Što ako su kupovali na 4000 i izlaz na 8000 kunića je 100 % zarada.[thumbsup][thumbsup]

50 lav:

Protrgovano ukupno 24 komada a od toga PBZ Global 5 komada i to već četvrti trgovinski dan zaredom prodaju… [cry]
Izgleda da im treba keš ili smanjuju udio Leda—samo ne mogu vjerovati da su u 1.mjesecu kupovali na razinama 18 k, 19k, 20 k, oko 45 milijona utukli(čak i više) a prodaju na 15 000 kuna u prosjeku…

Pod PBZ skrbnim računom se vode i sve dionice kupljene preko PBZ investora od strane malih ulagača


Ne znam baš.. Pogledaj koliko PBZ global ima milijuna imovine u ledu–pbz invest ID izvještaj za siječanj!
U prosincu im ledo nije bio u top 10 a u siječnju je na 8.mjestu–malo matematike i onda ćeš vidit da nisam puno falio! Pod brojem 5.je većinski PBZ Global ako nije i cijeli!

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


*** obriši ***
na frikomovoj stranici piše da je agrokor vlasnik…
s frikomom mi se taj p/e 13 čini realan, bez njega pa i ne baš…a kad izlazi FI?

U osam godina koliko Mislav Galić vodi Ledo(1998-2006.), p[color=blue]rihod kompanije narastao je za četiri puta (konsolidirano sa 50 na 200 milijuna eura)[/color], a tvrtka je od lokalnog proizvođača sladoleda prerasla u regionalnu prehrambenu kompaniju za prozvodnju i distribuciju smrznute hrane.
2006.je izjavio da je konsolidirani izvještaj toliko pa vi računajte…
FI izlazi krajem 3.mjeseca, početkom 4.mjeseca -otprilike tako nekako..

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Važeći podaci za uredovni dan 03.03.2008 .

LEDO D.D./REDOVNA LEDO-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.099 4,59 Skrb. račun
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 4.444 2,02 Skrb. račun
5. PBZ D.D. 2.647 1,20 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.162 0,53 Osnovni račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 832 0,38 Skrb. račun
8. DAMJANIĆ LORENCO 449 0,20 Osnovni račun
9. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 400 0,18 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 379 0,17 Skrb. račun
Ukupno: 90,31

TOP 10 bez promjena.
Osim toga vidio sam novu reklamu na tv za novi Ledo slatkac uz koji ide i nagradna igra u suradnji s PBZ [proud]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

New Report

Close