LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jedna čekam izvješće.
Stvarno me više interesira dali je ovo stvarno zemlja idiota ili smo mi idioti koji sjedimo tui i držimo ledo.
Vjerujem da je ono prvo ali opet vidjet ćemo.

Ekipa dana s mi se sve ćini da opet idemo dole.
prodaje ima kao i uvijek

Živio ledo

ovi top nalozi na asku su garant iz PBZ-a (br.5 iz top 10). oni uglavnom i prodaju, a još kada pogledate ravnomjerni raspored njihovih naloga (2-3 komada svakih 50 kn) onda to ne može biti nitko drugi nego fond.

fantastično


Jedna čekam izvješće.
Stvarno me više interesira dali je ovo stvarno zemlja idiota ili smo mi idioti koji sjedimo tui i držimo ledo.
Vjerujem da je ono prvo ali opet vidjet ćemo.

Ekipa dana s mi se sve ćini da opet idemo dole.
prodaje ima kao i uvijek

Živio ledo

Izvješće će biti bolje, gubitak je manji nego lani a smrznuta hrana i ledo šlag se dobro prodavao u 4.kvartalu …
Samo naglašavam da nemamo uvida u konsolidirano izvješće Leda i po njemu je ledo jako povoljan na ovim cijenama…
Drži Ledo i nitko tko posjeduje ledo nije idiot samo budi dugoročno—jednog dana kad konsolidirano izvješće leda izađe vidjet ćeš pravu vrijednost!
P.S.Agrokor nije dužan dati konsolidirano izvješće leda jer ne kotira na burzi a jednog dana će i Agrokor na burzu… Ledo ostvaruje iznadprosječan rast već par godina i taj trend će se zadržati još par godina… [pray]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/prehrana/ledo-uskoro-predstavlja-deset-novih-brandova,9759.html

29.2.2008 top 10:

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.099 4,59 Skrb. račun
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 4.444 2,02 Skrb. račun
5. PBZ D.D. 2.647 1,20 Skrb. račun prodali 5 komada
6. BAHOVEC SREČKO 1.162 0,53 Osnovni račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 832 0,38 Skrb. račun
8. DAMJANIĆ LORENCO 449 0,20 Osnovni račun
9. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 400 0,18 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 379 0,17 Skrb. račun
Ukupno: 90,31

Protrgovano ukupno 24 komada a od toga PBZ Global 5 komada i to već četvrti trgovinski dan zaredom prodaju… [cry]
Izgleda da im treba keš ili smanjuju udio Leda—samo ne mogu vjerovati da su u 1.mjesecu kupovali na razinama 18 k, 19k, 20 k, oko 45 milijona utukli(čak i više) a prodaju na 15 000 kuna u prosjeku…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

jel bi neko htio prokomentirat ledov p/e od 38 na cijeni od 15000 tj. još i puno viši na 18,19,20000…

ne! [lol]


jel bi neko htio prokomentirat ledov p/e od 38 na cijeni od 15000 tj. još i puno viši na 18,19,20000…

pa pročitajte po temi Ledo i shvatit ćete… svako malo netko novi sa sličnim komentarom…
TO NIJE KONSOLIDRANO IZVJEŠĆE I TAJ P/e NIJE TAKAV.. UKRATKO, PO KONSOLIDIRANOM MENI ISPADA OKO 13 (napominjem to je po onom što sam čuo, pročitao i samostalno računao—mogućnost greške postoji i konsolidarno ne izdaju niti su dužni izdavati takvo izvješće)! [wink]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

dok ja pročitam ovih 300str leod će opet bit na 20 000 pa me više neće ni zanimat [tongue]

konsolidirano izvješće nam je znači više nego duplo bolje od samo ledovog?
šta sve spada pod to konsolidirano?
frikom?


dok ja pročitam ovih 300str leod će opet bit na 20 000 pa me više neće ni zanimat [tongue]

konsolidirano izvješće nam je znači više nego duplo bolje od samo ledovog?
šta sve spada pod to konsolidirano?
frikom?


Ledo je ovom trenutku jedna od hrvatskih tvrtki koje su najjače eksponirane u regiji, a vlastite proizvodne pogone ima u čak četiri države: Hrvatskoj, BiH, Srbiji i Mađarskoj.
Prije svake investicije treba dobro proučit materiju i informacije sa foruma uzmite sa zadrškom…
Do pravih informacija se teško dolazi i samo rijetki znaju i vide konsolidirano izvješće ali iznadprosječan trend rasta će se nastaviti…
Ledo ima tržište u Sloveniji i lideri su u crnoj gori.. [huh]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


jel bi neko htio prokomentirat ledov p/e od 38 na cijeni od 15000 tj. još i puno viši na 18,19,20000…

Sta ce ti to kad ga neznas interpretirati.
Imas prije pa citaj..
PE 38 nista ama bas ne znaci sam za sebe…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


James Knox: ” jel bi neko htio prokomentirat ledov p/e od 38 na cijeni od 15000 tj. još i puno viši na 18,19,20000… ” Sta ce ti to kad ga neznas interpretirati. Imas prije pa citaj.. PE 38 nista ama bas ne znaci sam za sebe…

Svatko ga interpretira kako mu odgovara. [proud]

New Report

Close