LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I na Ledu i na Kodt-p se samo nerviram,pa kad ce doci naših par dana……….[proud]

Kolege evo jednog lijepog trenutnog poljupca !
A kad ode iznad …….


I na Ledu i na Kodt-p se samo nerviram,pa kad ce doci naših par dana……….[proud]

ak te kodt do sad nije iživciro ni neće! [wink]

Iživcirao me je ali ga neće iz mojih ruku dok ne bude blizu pet znamenki…….
Kaj ti misliš da krećemo stvarno gore.Mislim na obje naše dionice.

28.2.2008 top 10:

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.099 4,59 Skrb. račun
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 4.444 2,02 Skrb. račun
5. PBZ D.D. 2.652 1,20 Skrb. račun prodali 41 komad
6. BAHOVEC SREČKO 1.162 0,53 Osnovni račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 832 0,38 Skrb. račun prodali 1 komad
8. DAMJANIĆ LORENCO 449 0,20 Osnovni račun
9. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 400 0,18 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 379 0,17 Skrb. račun
Ukupno: 90,31

Poštovane kolege moram zamijetit glupe poteze managera PBZ Global jer su u prvom mjesecu kupovali po 20 000 kn a sada već treći dan zaredom prodaju po 15000 kn u prosjeku…
[angry]
Dakle, prodali 41 komad nakon što su dva prehodna trgovinska dana prodali po 10 komada zaredom… [shocked]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Eto pratim ledo i ponekad se iznenadim trgovanjem…
Fondovi bi trebali biti dugoročni ulagači ali očito oni špekuliaraju kao i većina..
Otkad se saznalo za Migros fondovi počeli prodavati— prvo ILIRIKA JIE pa sad PBZ Global a jedino su nešto kupili
fondovi zagrebačke banke Aktiv i Global..
Ipak se dosta udara po bidu premda se cijena drži oko 15 000 kn(malo gori, malo doli)…
Ništa, čekat GFI i Todorića da objavi širenje… nadam se da dogodine u ovo vrime ćemo imati razloga za više zadovoljstva..
P.S.nadam se i boljoj dividendi ove godine—ovi koji su unutra i zaslužili su..

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

50,

P.S.nadam se i boljoj dividendi ove godine—ovi koji su unutra i zaslužili su..

pa da zavrsimo onako kako ce ht na kraju zavrsiti..
bolje neka ulaze u skrinje i razvoj pa da mi dionicu podigne 300% nego da dobijem 20% dividendu


50 lav: ” P.S.nadam se i boljoj dividendi ove godine—ovi koji su unutra i zaslužili su.. ”

pa da zavrsimo onako kako ce ht na kraju zavrsiti.. bolje neka ulaze u skrinje i razvoj pa da mi dionicu podigne 300% nego da dobijem 20% dividendu

Baš me zanima kako će HT na kraju završiti. Da li su isplativije škrinje ili mobiteli?
Nije ovo lako gledati. Kada ti dionica pada 17-18% od kupovne cijene. A HT i dalje mrziš. Pa samo izvoli. Mrzi ga i dalje. Žao mi je što (trenutno) gubiš novac jer si došao zaraditi kao i svi mi. Ali prebahat si. A ja od dividende HT-a (ako ju isplate kako su obećali, a valjda hoće) mogu lagodno živjeti godinu dana. Plus nemali bonus iz IPO-a. Pa ti pljuj po HT-u i dalje.

Moja isprika svim ostalim sudionicima ovog foruma ali kolega Dunlop je toliko pljuvao po HT-u a veličao Todorića da sam morao odgovoriti. Radi toga ovaj moj gornji tekst. A svima vama (pa i tebi Dunlope) želim da Ledo (i ostalo što imate) uskoro poraste da budete zadovoljni. Pozdrav svima iz Rijeke.


Moja isprika svim ostalim sudionicima ovog foruma ali kolega Dunlop je toliko pljuvao po HT-u a veličao Todorića da sam morao odgovoriti. Radi toga ovaj moj gornji tekst. A svima vama (pa i tebi Dunlope) želim da Ledo (i ostalo što imate) uskoro poraste da budete zadovoljni. Pozdrav svima iz Rijeke.

pa i ja tebi zelim da ti ht naraste. nisam ja protiv ht-a. vec sam zamjetio tvoj obrambeni mehanizam tamo gdje ga netreba.
ovo je forum i svi postovi su i dalje prisutni pa izvoli unatrag pa procitaj sta sam napisao.
nikad nisam rekao da ht nece narasti dok je bio na 300kn. dapace. mislio sam da vrijedi vise. sad je narastao zbog dividende i zbog nicega vise.
rekao sam samo da u njega ne vjerujem dugorocno i apsolutno sve sta sam napisao i dalje kod toga stojim. dugorocno je za mene to smece od dionice i dozivit ce isti sindrom dojce telekoma. i dalje ce zaradjivati dobro ali ce mu dobit sigurno padati jer je na vrhuncu i ja mu nevidim mjesta gdje ce rasti..

za razliku od leda u kojeg vjerujem bezgranicno i vrlo mi je smjesna tvoja opaska sada kad se ht trgnuo malo zbog dividende da se sad javis i pokazujes euforiju tamo gdje je ne bi trebalo biti. vidit cemo kako ce ti se kretati cijena ht-a nakon isplate dividende.
a cut cemo se i za koji mjesec pa cemo vidjeti kolko je porastao ledo a kolko tvoj ht..a pogotovo nakon koju godinu..pamtim ko kornjaca…
i nemam apsolutno nista protiv nasladjivanja. iskreno. sport me na to navikao, ali isto tako se spremi..nadam se da neces pobjeci s foruma..


Baš me zanima kako će HT na kraju završiti. Da li su isplativije škrinje ili mobiteli?
Nije ovo lako gledati. Kada ti dionica pada 17-18% od kupovne cijene. A HT i dalje mrziš

pitaj siemens njemacka dali su im isplativije skrinje i usisivaci ili mobiteli [lol]

A sad ozbiljno. ne mrzim ht nego su mi vise smjesni ljudi koji tamo ulazu. evo iskreno. i ja sam imao ht o prodao sam ga cim sam mogao na cijenama koje mnogi mogu samo sanjati sada. mozda sam ja u krivu ne kazem da nisam ali ja tamo ne bi ulozio ni da mi zivot ovisi o tome.

a za ledo me najozbiljnije najmanje strah. kupio sam ga na 17000 ali me uopce na zabrinjava. vise gledam belje kako ce rasti nego ledo. kraj leda mirno spavam i sa privim FI i oporavkom trzista to ces i vidjeti…

kako se stalno stavljaju novi nalozi na ask

New Report

Close