LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

50,

Sve negativno vezano za agrokor se servira ovdje na ledo kao i nad druge sastavnice agrokora..

Što vam to govori

50,

Kolega [color=blue]zagrebcan [/color]pa zar niste svjesni da po drugi put objavljujete isti tekst dva dana zaredom? zar nemate vlastito mišljenje nego copy/paste? Sve negativno vezano za agrokor se servira ovdje na ledo kao i nad druge sastavnice agrokora..

Pa poznato je odavno da se za dobrim konjem prašina diže.
Ja samo mogu reći da ono što je za svijet Coca cola, to je za Hrvatsku,a uskoro i regiju Ledo!
Ovakvih komentara nema na Pounju niti na kojekakvim tvornicama čarapa itd, svi bi htjeli Ledo i imaju pravo, samo skupo je[cool]

50 lav:

Kolega [color=blue]zagrebcan [/color]pa zar niste svjesni da po drugi put objavljujete isti tekst dva dana zaredom? zar nemate vlastito mišljenje nego copy/paste? Sve negativno vezano za agrokor se servira ovdje na ledo kao i nad druge sastavnice agrokora..

Pa poznato je odavno da se za dobrim konjem prašina diže.
Ja samo mogu reći da ono što je za svijet Coca cola, to je za Hrvatsku,a uskoro i regiju Ledo!
Ovakvih komentara nema na Pounju niti na kojekakvim tvornicama čarapa itd, svi bi htjeli Ledo i imaju pravo, samo skupo je[cool]


Di je skupo na 15.000? Kakvo je onda bilo na 21.000? Jeftino?

” Di je skupo na 15.000? Kakvo je onda bilo na 21.000? Jeftino?
[/quote]

Kolega nisam u tom smislu mislio da je skupo, nego za prosječnog hrvatskog čovjeka za kojeg je i 5000kn skupo a kamoli 15k
***obrisano***

50 lav:

Kolega [color=blue]zagrebcan [/color]pa zar niste svjesni da po drugi put objavljujete isti tekst dva dana zaredom? zar nemate vlastito mišljenje nego copy/paste? Sve negativno vezano za agrokor se servira ovdje na ledo kao i nad druge sastavnice agrokora..

Pa poznato je odavno da se za dobrim konjem prašina diže.
Ja samo mogu reći da ono što je za svijet Coca cola, to je za Hrvatsku,a uskoro i regiju Ledo!
Ovakvih komentara nema na Pounju niti na kojekakvim tvornicama čarapa itd, svi bi htjeli Ledo i imaju pravo, samo skupo je[cool]

Che, odakle ti pravo da pljuješ po jadran tvornici čarapa? pa to je jedna od najpodcjenjenijih dionica u regiji. Na računu imaju 9000000 eura pa si ti misli…Pounje je druga priča, ali Ćarape odlično posluju i neću više ni riječi da čujem o tome da ih itko podcjenjuje. Daju dividendu od 63 kune a cijena dionice je 430 kuna…Malo razmisli o predrasudama koje tobom vladaju. Firma jedva da ima kredite, ima ogroman broj svojih lokala u centru Zagreba i ostalim gradovima u RH a ti im se rugaš….Sramota. Ledo je super, ali svi fundamenti su u korist JDTC

...povijest se ponavlja...


Che: ” 50 lav: ” Kolega [color=blue]zagrebcan [/color]pa zar niste svjesni da po drugi put objavljujete isti tekst dva dana zaredom? zar nemate vlastito mišljenje nego copy/paste? Sve negativno vezano za agrokor se servira ovdje na ledo kao i nad druge sastavnice agrokora.. ” Pa poznato je odavno da se za dobrim konjem prašina diže. Ja samo mogu reći da ono što je za svijet Coca cola, to je za Hrvatsku,a uskoro i regiju Ledo! Ovakvih komentara nema na Pounju niti na kojekakvim tvornicama čarapa itd, svi bi htjeli Ledo i imaju pravo, samo skupo je[cool] ” Che, odakle ti pravo da pljuješ po jadran tvornici čarapa? pa to je jedna od najpodcjenjenijih dionica u regiji. Na računu imaju 9000000 eura pa si ti misli…Pounje je druga priča, ali Ćarape odlično posluju i neću više ni riječi da čujem o tome da ih itko podcjenjuje. Daju dividendu od 63 kune a cijena dionice je 430 kuna…Malo razmisli o predrasudama koje tobom vladaju. Firma jedva da ima kredite, ima ogroman broj svojih lokala u centru Zagreba i ostalim gradovima u RH a ti im se rugaš….Sramota. Ledo je super, ali svi fundamenti su u korist JDTC

Nisam mislio na JDTC, nego mi to palo općenito na pamet kao jedna vrsta industriju u kojoj osobno ne vidim interes što ne znači da netko ne smije misliti drugačije.
Inače konkretno o JDTC ne znam ništa, vjerujem da si u pravu to što kažeš, no bez obzira u fundamente nikada ne bih uložio ni kunu u tu dionicu. Što se dividende tiče to me niti najmanje interesira, ovo je plitko tržište a ne amerika

tvoje je pravo imati mišljenje, ali mislim da svaki ozbiljni ulagač ne smije olako odbaciti nešto samo zato što mu je nepoznato. i u korekciji nije pala niti postotka, to je ipak najbitnije…no ovdje je tema ledo, pa nema potrebe raditi usporedbe sa nesrodnim tvrtkama…

...povijest se ponavlja...


tvoje je pravo imati mišljenje, ali mislim da svaki ozbiljni ulagač ne smije olako odbaciti nešto samo zato što mu je nepoznato. i u korekciji nije pala niti postotka, to je ipak najbitnije…no ovdje je tema ledo, pa nema potrebe raditi usporedbe sa nesrodnim tvrtkama…

Može biti, inače nemam namjeru podcjenjivati nikoga i ničije pa se unaprijed ispričavam svima koji se osjećaju uvrijeđenim. Ono što me ne privlači je likvidnost, a dionice firme koju spominjemo su katastrofalno nelikvidne, a u takve ja ne ulažem. Ko voli nek izvoli, ja ne bih.


ma taj je clanak smijurija…clanak govori o smanjenju vrijednosti (koja moze doci od smanjenja cijena), a ne o odljevanju… a pitao sam kolko je povuceno (ne kolko je smanjena imovina) u zadnjih sedam dana… nauci koja je razlika… zaista nije tesko

http://www.vecernji.hr/home/manager/3020226/index.do;jsessionid=46D4251F313C47A0805ED7BF27B7F194.2

eto kolega..pokazalo se ipak tocnim onaj clanak i moja opservacija crvenila na burzi [proud]

nisu niti mali, niti zapad i istok rusili burzu nego nasi mirovinci iz cisto svojih oportunih razloga.
malo neodgovorno na taj nacin toliko destabilizirati burzu ali nadam se kad su sad izvadili dio love da ce sad i ttrziste pogurati prema napred [pray]


TheStyx: ” ma taj je clanak smijurija…clanak govori o smanjenju vrijednosti (koja moze doci od smanjenja cijena), a ne o odljevanju… a pitao sam kolko je povuceno (ne kolko je smanjena imovina) u zadnjih sedam dana… nauci koja je razlika… zaista nije tesko ” http://www.vecernji.hr/home/manager/3020226/index.do;jsessionid=46D4251F313C47A0805ED7BF27B7F194.2 eto kolega..pokazalo se ipak tocnim onaj clanak i moja opservacija crvenila na burzi [proud] nisu niti mali, niti zapad i istok rusili burzu nego nasi mirovinci iz cisto svojih oportunih razloga. malo neodgovorno na taj nacin toliko destabilizirati burzu ali nadam se kad su sad izvadili dio love da ce sad i ttrziste pogurati prema napred [pray]

Hihihi
I kaj bi to trebalo sada značiti drukeri?

Sretno Vam sutra bilo kada ćete nabijat po ask-u a istovremeno drukat na forumu prema dole [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

[cool ]Todorić je bio spreman preplatiti Migros

Iako je Ivica Todorić, vlasnik Agrokora, uspio spustiti cijenu Migros Türka na 3,2 milijarde američkih dolara, američkome fondu rizičnog kapitala Blackstoneu, s kojim je Agrokor trebao kupiti taj najveći maloprodajni lanac u Turskoj, i taj je iznos bio neprihvatljiv.[bye][bye][bye][bye][bye][bye]


[cool ]Todorić je bio spreman preplatiti Migros

Iako je Ivica Todorić, vlasnik Agrokora, uspio spustiti cijenu Migros Türka na 3,2 milijarde američkih dolara, američkome fondu rizičnog kapitala Blackstoneu, s kojim je Agrokor trebao kupiti taj najveći maloprodajni lanac u Turskoj, i taj je iznos bio neprihvatljiv.[bye][bye][bye][bye][bye][bye]

joj kad bi ti barem netko zabranio koristenje tog smajlica [bye]…

vec su ti sto puta ljudi govorili da krivo tumacic te silne vijesti koje spamas po cijelom forum na svim podforumima i koristis te silne bye bye gluposti…

sta si sad konkretno zakljucio iz te vijesti? migros je povijest i sta sad ako ga je i bio spreman preplatiti?

New Report

Close