LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.099 4,59 Skrb. račun
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 4.460 2,03 Skrb. račun
5. PBZ D.D. 2.713 1,23 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.162 0,53 Osnovni račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 794 0,36 Skrb. račun
8. DAMJANIĆ LORENCO 449 0,20 Osnovni račun
9. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 407 0,18 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 379 0,17 Skrb. račun
Ukupno: 90,33

*** obrisano ***

IDEMO AP AP

[cool] U Užicama prvi put napadnuta i Todorićeva Idea
UŽICE – Policija je blagovremeno delovala, sprečivši da se na tim objektima pričini veća materijalna šteta, ali još nema zvanične potvrde da je nekoliko izgrednika uhapšeno.
20.2.2008 12:28:48 [bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye]


[cool] U Užicama prvi put napadnuta i Todorićeva Idea UŽICE – Policija je blagovremeno delovala, sprečivši da se na tim objektima pričini veća materijalna šteta, ali još nema zvanične potvrde da je nekoliko izgrednika uhapšeno. 20.2.2008 12:28:48 [bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye]

Ne znam čemu dtara vijest, a prije svega nevažna.
Štete nema, tako da ti pada u vodu svaka negativna pomisao vezano za Ledo, ali i Agrokor u cjelini.


Smiri malo ton. Onaj koga interesira vlasnička struktura neka pogleda na SDA, a ne drugi izvor.


@Matrix
– Kolega zamolio sam vas info, na šta mislite kad kažete ‘factility management’, a također je još netko tražio objašnjenje.

Show me the Money!


..te naravno factility managment.

I ja se predbiljezavam za pojasnjenje..

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


matrix90: ” Smiri malo ton. Onaj koga interesira vlasnička struktura neka pogleda na SDA, a ne drugi izvor. ” @Matrix – Kolega zamolio sam vas info, na šta mislite kad kažete ‘factility management’, a također je još netko tražio objašnjenje.

http://en.wikipedia.org/wiki/Facility_management

Ulaganje i održavanje industrijskih pogona u Hrvatskoj i Srbiji, modernizacija postojeće opreme i dopremanje nove.


Teško je kazati za buduće kretanje cijene, no perspektivna dionica zbog budućih inv koje su pozamašne, te naravno factility managment.


http://en.wikipedia.org/wiki/Facility_management Ulaganje i održavanje industrijskih pogona u Hrvatskoj i Srbiji, modernizacija postojeće opreme i dopremanje nove.

Kolega Matrix, ja dobro znam šta je Facility management, ali ti si napisao ‘factility managment’.

LEDU može pomoči u rastu primarna djelatnost, ali stvarno ne vidim kako će mu pomoču Facility management:
[color=blue]In business, facility management (or facilities management) is the management of buildings and services. The services are sometimes considered to be divided into “hard services” and “soft services.” Hard services includes such things as ensuring that a building’s air conditioning is operating efficiently, reliably, safely and legally. Soft services includes such things as ensuring that the building is cleaned properly and regularly or monitoring the performance of contractors (e.g. builders, electricians). The term “facility management” is similar to “property management” but often applied only to larger and/or commercial properties where the management and operation is more complex. Some or all of these aspects can be maintained by data-rich computer programs.[/color]

Ulaganje i kapitalne investicije u nove proizvodne pogone nemaju nikakve veze s Facility management-om.

Show me the Money!


odlično! imate još kakve lekcije iz ekonomije? možda kak se računa cijena branda, il nešto o marketingu, koja dobra knjiga, etc. [lol]

Brand?
Pa nije tesko..
Ali diskutabilno u svakom pogledu.
MOguce ej matematicki izraziti..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Teško je kazati za buduće kretanje cijene, no perspektivna dionica zbog budućih inv koje su pozamašne, te naravno factility managment.
matrix90: ” ” http://en.wikipedia.org/wiki/Facility_management Ulaganje i održavanje industrijskih pogona u Hrvatskoj i Srbiji, modernizacija postojeće opreme i dopremanje nove. ” Kolega Matrix, ja dobro znam šta je Facility management, ali ti si napisao ‘factility managment’. LEDU može pomoči u rastu primarna djelatnost, ali stvarno ne vidim kako će mu pomoču Facility management: [color=blue]In business, facility management (or facilities management) is the management of buildings and services. The services are sometimes considered to be divided into “hard services” and “soft services.” Hard services includes such things as ensuring that a building’s air conditioning is operating efficiently, reliably, safely and legally. Soft services includes such things as ensuring that the building is cleaned properly and regularly or monitoring the performance of contractors (e.g. builders, electricians). The term “facility management” is similar to “property management” but often applied only to larger and/or commercial properties where the management and operation is more complex. Some or all of these aspects can be maintained by data-rich computer programs.[/color] Ulaganje i kapitalne investicije u nove proizvodne pogone nemaju nikakve veze s Facility management-om.
[/quote]

vidis, kolega mali marko nije dovoljno ulagao u znanje ali i u oprez! [lol]

Mislio sam na factility managment.


Mislio sam na factility managment.

ajmo opet u krug….
jedna poznata svjetska trazilica na pojam factility managment naravno izbacuje

Jeste li mislili: facility management


http://en.wikipedia.org/wiki/Facility_management Ulaganje i održavanje industrijskih pogona u Hrvatskoj i Srbiji, modernizacija postojeće opreme i dopremanje nove.

Pa kolega odlučite se , dali ste link i ‘objašnjenje’ za FACILITY management.

Ako ste mislili Factility management onda ja i dalje čekam objašnjenje [smiley]

Show me the Money!


Mislio sam na factility managment.

htjedoh reci…ako te 10 puta pitaju da objasnis i jos ti netko konkretno kaze da misli gdje si se zeznuo onda bi barem mogao objasniti pojam koji i google misli prevesti u facility..

nismo na ispitu u skoli da skrivas znanje a poslje na konzultacijama ces otkriti karte…

mislim koje djete

New Report

Close