LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jesam popusio sam, al ti velis da sam ja navlacio ekipu!! ok mozda jesam, al ja nisam bio smrad i prodavao istovremeno, cak sam i skinuo par komada s aska, na 20 k, sto sam i najavio prije nego kupio i onda postao transakciju na forum!! ako sam koga navukao, to je bilo dobronamjerno, a ti mene prozivas i navlacis gnjev drugih koji su popusili!! ne da mi se vise raspravljat, molim Vjeku da obriše moje postove na lezernom, eto priznajem da sam pretjerao, isprike svima!!

svaka čast! .. lijepo od tebe …. i ja sam malo pretjerao …

Cookie Monster

Prihvaćamo ispriku…vidiš da ja volim nježno…[cool]

Nisam ni rekao da si bio smrad i da si prodavao. Kaj se mene tiče no hard feelings – prihvaćam ispriku. Vjeko aj pobriši i njegovo i moje prepucavanje i na ležerno i ovdje. Tnx

Ledo još ima dovoljno mijesta za padanje , a da većina ulagača još bude u plusu[bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye]


E ako neko ulaže na osnovu informacija s ovog foruma taj je stvarno za kladionicu ili kockarnicu. Iskreno mi je žao ljudi koji puše lovu u ovo vrijeme (i ja sam jedan od takvih, ali ja se igram na burzi sa svojim novcima ne s kreditom),

Kolega
iznenadili bi se koliko ljudi samo na osnovu ovog ili sličnih foruma ulaže svoj novac,
Kad bi pravili ankete svih onih koji su na burzu ušli u zadnjih pola godine (nakon HT) vidjeli bi da ni 5% nije u stanju rastumačiti račun dobiti i gubitka, niti zna kretanje cijena dionica sličnih tvrtki u inozemstvu.
Svi su ulagali na temelju priča(npr susjeda, konobara, prijatelja, taksista i sl) po onoj ja iamam XXX -r-a i zaradio sam YYY i to će sigurno još 30-50% gore.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


jesam popusio sam, al ti velis da sam ja navlacio ekipu!! ok mozda jesam, al ja nisam bio smrad i prodavao istovremeno, cak sam i skinuo par komada s aska, na 20 k, sto sam i najavio prije nego kupio i onda postao transakciju na forum!! ako sam koga navukao, to je bilo dobronamjerno, a ti mene prozivas i navlacis gnjev drugih koji su popusili!! ne da mi se vise raspravljat, molim Vjeku da obriše moje postove na lezernom, eto priznajem da sam pretjerao, isprike svima!!

Kolega, svakim danom me sve više pozitivno iznenađuješ.[thumbsup]
P.S. Popušio sam i ja.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

svako tko ima iole likvidnije dionice je popusio u 2008, a ako nije popusio znaci da ime neko smeće s kojim nitko ne trguje….ja sam u ledu od 9000 (negdje kada je je i biber ulazio) i do dan danas uopce nisam pratio ledo na burzi jer se za njega uopce ne brinem…imam puno vece brige s nekim drugim tickerima (biber zna s kojim 🙂

todex je tako snazno kontroliran da ce pasti samo ako to gazda bude htio, a zasada ne vidim razloga za to…kada bi mi ostali portfelj bio čvrst kao todex bio bih presretan…ovo je sada takvo vrijeme, sve pada, i brodari padaju a drys raste ko blesav…yebiga ovo su šugava vremena i nadam se će politička situacija (to je sada ključno po meni) se srediti pa da i mi možemo lagano gore, a ako ne, fondovska idustrija može staviti ključ u bravu…pogledajte nove bankarske proizvode (integra cro kapital)..to je snažan udarac fondovskoj retail industriji koji ima za cilj preusmjeriti male igrače natrag iz fondova u bankarske vode…

sretno svima…ipak je ovo samo igra


Ledo još ima dovoljno mijesta za padanje , a da većina ulagača još bude u plusu[bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye]

Nažalost se moram složiti.. premda će dosta ovisiti o stanju na burzi kao i o trendu trgovanja u svijetu

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


na normalnim tržištima kapitala, .. mislim da trenutno LEDO nema pokrića za rast iznad 20.000, ali nikad se nezna , ali eto to je samo moje mišljenje.

vidi, i za konzum jos od 2700kn vicu da je to to i da dalje ne bude mrdnuo…da ledo samo skoci 20% rasta konzuma mislim da svi koji imamo vise od 100k kuna mozemo u penziju. pa se ti sad osloni na svoje misljenje.
ne kazem da ce se to i ovdje dogoditi ali je vrijedno pokusati jer firma je zdrava i sigurno nece propasti i rizik za neki veci fijasko na ledu mi se cini znanstvena fantastika. jos vise sta todoric planira sirenje na regiju pod svaku cijenu.
znaci vrijeme radi za nas i treba biti samo strpljiv i nista vise..ali cini mi se da to najvise i fali vecini.


Saladin: ” na normalnim tržištima kapitala, .. mislim da trenutno LEDO nema pokrića za rast iznad 20.000, ali nikad se nezna , ali eto to je samo moje mišljenje. ” vidi, i za konzum jos od 2700kn vicu da je to to i da dalje ne bude mrdnuo…da ledo samo skoci 20% rasta konzuma mislim da svi koji imamo vise od 100k kuna mozemo u penziju. pa se ti sad osloni na svoje misljenje. ne kazem da ce se to i ovdje dogoditi ali je vrijedno pokusati jer firma je zdrava i sigurno nece propasti i rizik za neki veci fijasko na ledu mi se cini znanstvena fantastika. jos vise sta todoric planira sirenje na regiju pod svaku cijenu. znaci vrijeme radi za nas i treba biti samo strpljiv i nista vise..ali cini mi se da to najvise i fali vecini.

Slažem se, inače ja nisam ekonomist, pa mi možda neke stvari promaknu, ali ako je netko prepoznao neki trik ili laž ili bilo kakvu muljažu zbog koje bi mogao jako pasti neka to kaže svima nama, po onome što ja znam, Ledo je najperspektivniji dio koncerna agrokor i normalno je da je skup. Pa zar netko očekuje da bi bio podcijenjen? To bi značilo da je neotkriven (kao što Buffet traži takve firme), a otkriven je davno i zato ima svoju cijenu.
Pričekajmo promjenu ovog padajućeg trenda i onda dajmo ocjenu što i kako s ledom, uvjeren sam da će biti predvodnik u rastu kao i uvjek do sada. Iskreno ovu godinu smatram promašajem i teškom pušionom za sve ulagače, čisto sumnjam da će se išta dobro desiti općenito s tržištom jedino se nadam da se ova kriza tržišta kapitala neće otegnuti na par godina

50,

zagrebcan: ” Ledo još ima dovoljno mijesta za padanje , a da većina ulagača još bude u plusu[bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye] ” Nažalost se moram složiti.. premda će dosta ovisiti o stanju na burzi kao i o trendu trgovanja u svijetu

Čujte kolege živa istina.
Ledo još može pasti na 5000 kn.
Nije problem, ali za to su nam potrebni veći probleme kojih mislim da baš nebu bilo.

Vi se tu raspravljate koliko ledo može padati ili ne, pa može do tih cijena i još netko može biti u plusu a ostali poput mene ne.
Kupio sam ga na 18.800 i nije mi žao (je ali samo kaj nisam čekao i bio strpljiv).
Za ledo bolje da nije bilo niti migrosa niti niš, ali kaj je tu je.

Može i croby past još na 2500 samo valjda nebu takvih problema.

Ja mislim da od ponedjeljka idemo polako gore, tu i svugdje.

A vi koji se veselite daljnjem padu, žao mi je kaj se netko može tako žestoko veseliti tuđoj nesreći, a ne zaboravite tim vašim drukanjem mogli bi tak nadrukat da bu i vama paranoja.


ma nema nikakve muljaze, ledo radi vrhunski , godisnji izvjestaj je 50-ak % bolji nego proslogodisnji, s time da si i prihode povecali, sve je iz redovnih kanala, dakle nema dobiti iz ulaganja u druge vrijednosne papire. cijena nabave namirnica ostala je ista, prodajna cijena sladoleda i ostalih proizvoda nije se takodjer bitno mjenjala, sto kazuje samo jedno, ŠIRI se poslovanje!!! Ima samo jedan problem koji ce nadam se kolko tolko biti uspjesno rijesen, a to je da ne mogu proizvodni kapaciteti zadovoljit potrebe trzista, no upravo iz tih razloga ledo namjeava sagraditi jos jednu tvornicu , navodno na podrucju plodina u dubravi!!

IDEMO AP AP

New Report

Close