LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako ledo jos padne ja cu sve prodat i stavit u ledo!!!


onda polako kreni prodavat!
htjeli vi to ili ne ovo s Migrosom je svojevrstan šok, svi su mislili da je to gotova stvar, šta mislite zažto je Todex toliko rastao?!
jedino bi mogao biti problem što neće samo LEDO padat

dalekeko od toga da mislim da je LEDO loša firma, čak naprotiv, ali cijena je bitna
i C klasa je dobar auto, al ne bi za njega dao milju kuna!


[meni je napominjem drago sto nije prosao migros, bas zbog onih koji su kupili ledo samo zbog toga!! sad nek prodaju, vec ce mo nac lovu da im pokupujemo![thumbsup]

Meni ce biti drago ak te posjeti netko od onih koji su na tvoje “insajderske” informacije kupovali na 20+ a sad zbrajaju teske gubitke. Mozda ti smanje drskost i bezobrazluk koji ti vidim ne nedostaju.


INSAJD: ” [meni je napominjem drago sto nije prosao migros, bas zbog onih koji su kupili ledo samo zbog toga!! sad nek prodaju, vec ce mo nac lovu da im pokupujemo![thumbsup] ” Meni ce biti drago ak te posjeti netko od onih koji su na tvoje “insajderske” informacije kupovali na 20+ a sad zbrajaju teske gubitke. Mozda ti smanje drskost i bezobrazluk koji ti vidim ne nedostaju.

mene dosta ljudi zna na ovom forumu, sa svima sam se voljan upoznat, narocito s tobom!

IDEMO AP AP

INSAJD:

[meni je napominjem drago sto nije prosao migros, bas zbog onih koji su kupili ledo samo zbog toga!! sad nek prodaju, vec ce mo nac lovu da im pokupujemo![thumbsup]

Meni ce biti drago ak te posjeti netko od onih koji su na tvoje “insajderske” informacije kupovali na 20+ a sad zbrajaju teske gubitke. Mozda ti smanje drskost i bezobrazluk koji ti vidim ne nedostaju.

Nađi mi nekoga tko je uložio u dionice a da nije u gubitcima u ovoj godini—netko manje,netko više… Pa nije samo Ledo pao..
Kolege, molim strpljenja i neka vrijeme učini svoje.. Tko hoće neka proda, tko može neka kupi..
Ja osobno ću sljedeći tjedan dobit keš iz stambene oko 30 000 kn pa ću kupit 2 komada..
Niti pozivam na kupnju niti na prodaju—iznosim svoje viđenje situacije…
p.s.nemojte se prepucavati, pokušajte mirno iznijeti svoje mišljenje.. znam i ja nekad se navući na prepucavanje ali ništa dobro od toga neće izaći

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


mene dosta ljudi zna na ovom forumu, sa svima sam se voljan upoznat, narocito s tobom!

Bolje se upoznaj s onima kojima je jucer i prekjucer pukao margin pa im objasni kak je to sve super i ok i kak ti je u biti drago ak su samo radi Migrosa usli u to. Ja poznam jednoga koji je na rubu zivcanog sloma (ne, nisam ja da se ne nadas).

INSAJD:

mene dosta ljudi zna na ovom forumu, sa svima sam se voljan upoznat, narocito s tobom!

Bolje se upoznaj s onima kojima je jucer i prekjucer pukao margin pa im objasni kak je to sve super i ok i kak ti je u biti drago ak su samo radi Migrosa usli u to. Ja poznam jednoga koji je na rubu zivcanog sloma (ne, nisam ja da se ne nadas).

Kolega, svatko za sebe donosi odluke.. Pa nitko nije nikome sugerirao margin kredit!
Neprihvatljivo mi je optuživati druge za svoje poteze i odluke..

Još ću ovo reći: Ledo je profitabilna firma, sa sve većim povećanjem dobiti uz prepoznatljiv brend! Meni dosta..
Dao sam dobronamjerne savjete i sada neka svatko radi što njemu paše.. [proud]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


INSAJD: ” mene dosta ljudi zna na ovom forumu, sa svima sam se voljan upoznat, narocito s tobom! ” Bolje se upoznaj s onima kojima je jucer i prekjucer pukao margin pa im objasni kak je to sve super i ok i kak ti je u biti drago ak su samo radi Migrosa usli u to. Ja poznam jednoga koji je na rubu zivcanog sloma (ne, nisam ja da se ne nadas).

svi oni nek se jave na p.m nema frke!
znam i ja na kog mislis, al izvukao se kolko tolko , koliko je meni poznato, uostalom ne brini ti za njega, ima on dobar njuh , vratit ce on sve sto je izgubio i prije nego mislis!!
ne nadam se ja nicemu, nit ti ja zelim zlo, al ko si ti da mene prozivas za ledo???
otkaci od mene i prestani provocirat ljude, ne veseli se tudjoj nesreci jer ce ti se to sigurno obit o glavu!!

IDEMO AP AP


..ja mislim da sam dobronamjeran

[lol]


dalekeko od toga da mislim da je LEDO loša firma, čak naprotiv, ali cijena je bitna i C klasa je dobar auto, al ne bi za njega dao milju kuna!

Dao bi ti i više od milijun kuna za Brabus C klasu,a Ledo je upravo to (bez zamjerke kolega)! I ja bio bio u gubitku da prodam Ledo na ovim cijenama,ali znam da Ledo vrijedi puno više (nije mi namjer adrukati).Stoga Ledo čuvam i samo dokupljujem.Pozdrav!

Alien, otišao si too far. Svatko navija za svoj dres, to je normalno. Žao mi je svih koji su vrisnuli na Ledu zbog Migrosa. Sebe me nije žao jer sam svjesno ušao u Migros špekulaciju. Popušio sam i sad sam htio ne htio dugoročni investitor u Ledu. Srećom pa Todi nisam davao šanse veće od 33% i sukladno riziku se i izložio pa gubitak nije toliki kao da sam sljepo u to vjerovao 100%. Ono što mi nije jasno kako je netko mogao davati šanse veće od 33% za dobitak ove akvizicije. A još mi je manje jasno kako netko može dizati margin na osnovu pisanja na forumu, i još se k tome izložiti samo jednoj dionici.

Anyways, hajdemo biti drvosječe pa napraviti kalkulaciju. Ako je Ledo bio na 18K a da Migros nije bio u fokusu, odbijmo mu cca 23% minusa (Crobex) i dodajmo premiju na prošlogodišnji rast za extra cca 7% pada i nalazimo se na cca 30% pada (Ingra, Atpl). Na to dodajmo kao benefit mali free float i kontrolu dionice i ja kažem da je u ovim tržišnim okolnostima 14K dno na Ledu. Osim ako, naravno, cijelo tržište ne zaroni dole za još jednu stepenicu.

Nije lako ovih dana…

I'LL BE BACK


I Bolje se upoznaj s onima kojima je jucer i prekjucer pukao margin pa im objasni kak je to sve super i ok i kak ti je u biti drago ak su samo radi Migrosa usli u to. Ja poznam jednoga koji je na rubu zivcanog sloma (ne, nisam ja da se ne nadas).

Alien, margini nisu pukli samo Migros špekulatorima.
Margini su pukli većini ‘investitora’ na ZSE, a razlog tomu je što su svi u nekim marginima i ne poštuju prvo pravilo, igraj se s viškom novca.
Margini su za profesionalce kojih na ovom forumu ima <5.

I ćemu onda kukanje i prozivanje LEDA……
Iskustvo više za pametnog investitora/špekulanta.
Pravi igrač je a) imao spremnu cash poziciju za hedganje b) sada sretan jer može iskoristiti a).

Ulaganje u znanje <-> ovo nam je svima bilo veliko ulaganje u znanje i iskustvo.

A imamo još uvijek naručeno 22000 škrinja koje ćemo udomiti ove godine. [thumbsup]

Show me the Money!

New Report

Close