LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tako je Bratac !
Al ne kuže ti to oni, tolko ih je nabrijo onaj Biber da je sve uzalud, ko drogirani su !
Nabrijavo je Čes ekipu ii na ATLN pa znamo kak je ta priča završila za dugoročne investitore !

Kolega gledajte vi kako ćete se izvuć iz ingre [lol]
ili ste duuuugoročni investitor ?

[lol]

Ti luki nemas pametnija posla, mogo bi ti ja ic pisat na INGR gdje sam dobro zaradio i prodao na vrijeme ,al neću se spuštat na taj nivo.


Ti luki nemas pametnija posla, mogo bi ti ja ic pisat na INGR gdje sam dobro zaradio i prodao na vrijeme ,al neću se spuštat na taj nivo.

Zaradio je i Igor Oppenheim, al se čovjek isto iskrcao na vrijeme [lol]
ali kako će to lukiju pomoć – bojim se nikako [lol]
postat će duuuuuugoročni investitor

Ti luki nemas pametnija posla,

Ali svatko ima pravo na vlastito mišljenje, slažeš se !?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

mogo bi ti ja ic pisat na INGR gdje sam dobro zaradio

Normalno da si na njoj lijepo zaradio, kad se prošle godine niti nije moglo izgubit na njoj haha dobar si !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


mogo bi ti ja ic pisat na INGR gdje sam dobro zaradio Normalno da si na njoj lijepo zaradio, kad se prošle godine niti nije moglo izgubit na njoj haha dobar si !

Nije u tomu stvar tvoji postovi nisu konstrultivni nego se naslađuješ tuđom nesrećom
[yawn]


Normalno da si na njoj lijepo zaradio, kad se prošle godine niti nije moglo izgubit na njoj haha dobar si !

[lol]
Ove godine;
Ledo -18,53%
Ingra – 31,67 % [bye]

Još malo pa će Ingra biti povoljna kupnja, razmišljam da prodam Ledo pa kupim Ingru
[lol]


da bi bio bio p/e=8 treba bit godišnja dobit cca 440 000 000 !! Inače po nekonsolidiranom je dobit oko 85 000 000.

10-ak % manje.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


luki007: ” mogo bi ti ja ic pisat na INGR gdje sam dobro zaradio Normalno da si na njoj lijepo zaradio, kad se prošle godine niti nije moglo izgubit na njoj haha dobar si ! ” Nije u tomu stvar tvoji postovi nisu konstrultivni nego se naslađuješ tuđom nesrećom [yawn]

Pa naravno da se naslađuje kad mu je Ingra roknula 40%, nemože to tako![lol]

Ledo, Ingra i Atpl plaćaju danak prošlogodišnjem multipliciranju, nema tu puno filozofije. ( u ATPL sam dosta, Ledo nešto sitno, Ingre nemam)

I'LL BE BACK

Nije u tomu stvar tvoji postovi nisu konstrultivni nego se naslađuješ tuđom nesrećom

Evvo nakon ove opomene odustajem tj. izlazim iz igre !
Pozdrav svim Ledašima bivšim i sadašnjim ma gdje bili !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Za tvoju informaciju ja ipak sam dugoročno u Ledu

Je, dugoročno držiš 1 dionicu !
Ko i 99,999 % ljudi ovdje!

Uvaženi kolega, ja vas ne diram i ne uplićem se u vaš portfelj pa stoga nemojte ni vi lupetat bez veze…
za vašu informaciju odavno imam dvocifren broj komada leda a kupovao sam još kao što sam naveo u jednom postu…
TKO SI TI DA SUDIŠ DRUGOME? PRVO POĐI OD SEBE!
svi smo mi različiti i ne stoji ti ta tvrdnja od 99 %…..

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Necu se mijesati u ove vase rasprave predskolskog nivoa tipa ciji tata ima vecu ciglu ali sam primijetio jedan detalj koji se na x topica spominje a to je spika tipa “razmislite si kad netko iz uprave prodaje dionice”. E pa stvar vam je vrlo jednostavna. Ako zelis nekog managera, direktora ili koga vec stimulirati i/ili nagraditi za dobar rad a firma ti je d.d. onda za to imas 2 nacina:
1) das mu ekstra placu, nagradu ili sto vec – lose jer firma mora platiti vece doprinose a i primaoc ima veci porez prirez itd tj u konacnici dobije manje
2) das mu dionice firme – firmu ne kosta nista, primatelj dobije po mogucnosti dividendu i moze prodati dionicu na koju NE placa porez.

Dakle, ako netko proda nekoliko dionica iz uprave onda se dogodila varijanta 2. iz onog sto sam napisao, no ako proda sve eee onda se eventualno zapitajte sto se s firmom dogadja.

Dizete dramu relativno nepotrebno jer ste zaboravili da su Todoriceve imale osim svih fundamenata i dodatni spekulativno psiholoski faktor u sebi: raslo je ibera u nadi da ce se dobiti Migros. Svatko normalan i razuman znao je kaj ce se dogoditi ako do preuzimanja Migrosa ne dodje, a to sto su neki i tada mislili da se to nece dogoditi to je njihova naivnost i greska.

New Report

Close