LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa šta ste se svi raspisali ko da nemam pojma, želim samo nadogradit znanje. A, to bih ovdje mogao uz plavog dečka… [rolleyes]

Pessimism Is Your Friend

Ono kaj ja ne kuzim je sljedece:
Kad kliknem ticker ledo na vrhu stranice, dobijem sljedece podatke (izmedju ostalih):

EPS 207,06
P/E 70,03

Daklem, po zadnjem izvjescu, LEDO ima dobit od 124M kn u prva tri kvartala u 2007. i gubitak u zadnjem kvartalu 2006. od cca 40M kn. Znaci, dobit je za ttm 84M kn. Kad to podjelimo sa 220.000 dionica, dobijemo EPS od 381 kn. Pri cijeni od 14.5k kn P/E je 38. Dalje nisam gledao.

Anyone? Gdje grijesim?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Bluemen: Što je to kukucanje?

a ja mislio kukičenje !


zmrklic:

Bluemen: Što je to kukucanje?

a ja mislio kukičenje !

Kukunješće.

No respect

Jel to neki natjecaj za najgluplju rijec?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Ono kaj ja ne kuzim je sljedece: Kad kliknem ticker ledo na vrhu stranice, dobijem sljedece podatke (izmedju ostalih): EPS 207,06 P/E 70,03 Daklem, po zadnjem izvjescu, LEDO ima dobit od 124M kn u prva tri kvartala u 2007. i gubitak u zadnjem kvartalu 2006. od cca 40M kn. Znaci, dobit je za ttm 84M kn. Kad to podjelimo sa 220.000 dionica, dobijemo EPS od 381 kn. Pri cijeni od 14.5k kn P/E je 38. Dalje nisam gledao. Anyone?
Gdje grijesim?

Ne griješiš nigdje P/E je 38
I na ovoj se dionici skupilo dosta paničara
Evo gledam od 15.10. do 31.10 protrgovano je sa 1482 dionice i napravljen je promet od 25 598 238kn
šta daje prosječnu cijenu od 17406,90kn i onda nije bilo skupo a za migros se još nije niti znalo
Evo tu imate dnevno izvješče od ilirike da vidite kako vam druge dionice stoje
http://www.ilirika.hr/files/userfiles/hr/Dnevni%20izvje%C5%A1taj/Dnevni%20izvje%C5%A1taj%20-%2015022008.pdf

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


Dobroje je reko Biber, za LEDO bi bilo bolje da Migrosa nije ni bilo nikad. Sad bi bio na 18000.

ma frende, pusti ih ionako se tu nakupilo smeca i previše!!! bolje čisti ledo na 14 nego pun svega i svacega na 20… bude to sve doslo na svoje, a pametnjakovicima koji se sad nasladjuju predlazem da dodu na sljedece okupljanje ledaša da se upoznamo!!!

IDEMO AP AP

Sad su se tu svi našli pametni, to što se neko možda istreso zbog margina, ne pokazuje generalni trend cijene. Sad mi je žao što sam maknuo nalog na 14600 od jucer, jer ce se dionica vjerojatno ustabiliti za koji dan na 16k . Mogli bi neki na svoju žalost ustanoviti da nije tako lako srusit LEDO.

Eh kolege Ledaši, možemo filozofirati koliko god treba, ali svi mi koji smo u dionicama smo naj….., i to je činjenica koju moramo prihvatiti. Ako bude išao crobex još dolje, a kako stvari stoje, vrlo vjerojatno i hoće neće niti jedna dionica ostati pošteđena pa tako ni naš voljeni Ledonja. Do kad li će ovako, nije valjda da ćemo kao u americi 2 godine potop recesija pa onda mrdnut gore.

Dobro se zna koliko vrijedi ova dioniica po DCM metodi !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Dobroje je reko Biber, za LEDO bi bilo bolje da Migrosa nije ni bilo nikad. Sad bi bio na 18000.

cista psihologija. dok nije bilo migrosa vecina je bila zadovoljan sta je u fenomenalnoj dionici i vidjela se samo svjetlost u daljini. sada je nastupila ona “dabogda imao pa nemao”. svi su migros vec “stavili u dzep” a golub je bio debelo na grani. sad se bez migrosa cini sve crno a situacija je i dalje fenomenalna za ledo i bez njega.
a i trziste nam ne ide u prilog

u ovakvim nevoljama šteta je samo što ledo skriva svoju pravu dobit ko zmija noge…

ja svoje nisam prodala i neću, ako padne cijena kupiti ću ih više. ovo je jedna od najzdravijih firmi na zse.

jednostavan posao ;sladoled smrznuti zrak i smrznuta hrana…bave se prodajom leda i zraka…

New Report

Close