LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne zaboravite da su desetci miliona ulupani na cijeni 20k, i da je ovo zaista žilava dionica!

INSAJD, daj ohrabri malo dioničare LEDA!

14.04.2008.

Potpora formirana na 16k, nećete se smijati he he.
Ovo društvo što se veseli još će trčati za LEDO-om.
A baš me interesira da li uopće znaju multiple da bi rekli koja je realna cijena… [smiley]

Aniway ljeto je pred nama, a mene samo interesira godišnji FI [cool]

Show me the Money!

Ne zaboravite da su desetci miliona ulupani na cijeni 20k, i da je ovo zaista žilava dionica!

INSAJD, daj ohrabri malo dioničare LEDA!

Ma nema še tu što ohrabrivati, prodaju samo maginaši i oni kratke pameti, a vidim da se općenito na temama o Todorićevim dionicama pojavila horda općepoznatih drukera koji idu kao hijene po ovom forumu i plaše ljude u želji da spuste cijenu i jeftino dokupe.


Ne zaboravite da su desetci miliona ulupani na cijeni 20k, i da je ovo zaista žilava dionica! INSAJD, daj ohrabri malo dioničare LEDA!

Ma čemu,
ledo se već oporavlja.

Oni koji kupuju ledo i imaju mozga u glavi ga ne kupuju radi migrosa već ga kupuju radi same tvrtke.

Ledo je In i ostat će, bez obzira kaj to mnogi ne bi željeli.

Popravlja se situacija

LEDO-R-A
Kupnja Prodaja
16.151,00 1
16.150,00 4
16.100,00 4
16.000,02 4
16.000,01 3

16.500,00 1
16.550,00 2
16.580,00 2
16.585,00 1
16.590,00 3

[cool]

14.04.2008.

Kako su se raspisali ovi kojih inače uopće nema na ovom topicu……He he, dečki sanjajte o jefinom LEDU. [smiley]

16 k i odbijanac, pa toliko smo bili u najdubljoj korekciji [smiley]

Show me the Money!

Pa, ljudi moji, nije Toda jedini koji nije htio kupiti pošto-poto. Neki veći igrači su također procijenili da Migros nije za njih, naravno, nakon dubinskoga snimanja.

Joj kad vidim lipe na ledu muka mi je
I od razlike ispod 100kn mi je muka
Pa koliko misliš kupiti ili prodati da ti je razlika od par kn bitna
Majstorima ispod 16900 preporučam da zarade dodatnih par sto kuna i povise naloge[embarass]

pozitivna stvar kod ove korekcije i migrosa je da nakon toga,mogu reci zasigurno da imamo najmanji ff,kad se zbroji prvih 10 plus ekipa na forumu koja u 99%slucajeva nema namjeru prodavati jos dosta dugo[thumbsup]


Neron korisnik od: 26.11.2007. lokacija: broj poruka: 20 opravdana cijena 10000??? sta bi onda ovi u zvijezdi tebali rec koja je prije mogrosa isla do 20000 sad je objektivno na 8 jel?? svak pise kak mu pase ove cijena od danas ce bit tu i sljedeci tjedan u to budite sigurnicool Nerone ma sljedećitjedan potop Leda .[bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][tongue][tongue][tongue]

Da li sam nešto propustio ? Da li je izbila neka bolest u LEDU, srušena tvornica na Žitnjaku…??!
Čuo sam za Migros. Life goes on. Koncer tipa Agrokor jednostavno mora ići u ovakve transakcije. Biti će još uspješnih i neuspješnih preuzimanja. Što se tiče cijene dionice, kao što je rečeno, i prije Migrosa na 16k očekivanja su rađena na očekivanim kons. rezultatima koja bi trebala biti jako dobra. Samo kratko, LEDO je vrhunska tvrtka sa odličnim proizvodom, rezultatima i što je nabitnije vrhunskom perspektivom bez obzira što se događa oko njega. Btw. čestitam znalcima i traderima koji izlaze sa minusom od 3-4k per share

ZSE is like a box of chocolates, you never know what you gonna get...


pozitivna stvar kod ove korekcije i migrosa je da nakon toga,mogu reci zasigurno da imamo najmanji ff,kad se zbroji prvih 10 plus ekipa na forumu koja u 99%slucajeva nema namjeru prodavati jos dosta dugo[thumbsup]

U potunosti se slažem to i mene veseli
Za par mjeseci ćemo dobivati pm jel bi možda prodali koju
Pa i sada vjerujem da ovo veliki sami sebi prodaju i kupuju ne bi li nekoga preplašili

U potunosti se slažem to i mene veseli
Za par mjeseci ćemo dobivati pm jel bi možda prodali koju
Pa i sada vjerujem da ovo veliki sami sebi prodaju i kupuju ne bi li nekoga preplašili
[/quote]

tako se to i radi
a tko nema zivaca bjezi van

New Report

Close