LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“samo nas nebo rastavit moze i niiitko vise…”

neka neka. pozdrav svima kojima je sada pri srcu toplo jer misle da su se njihova “prorocanstva” ostvarila. to su bila cista naklapanja isto kao sto smo mi svoja predvidjanja bazirali na migrosu jer se on nemoze zanemariti.
isto tako nikoga nece iznenaditi ako sad sve malo rokne mada za to realnog razloga nema, ali ona zidovska “dabogda ti bog dao pa uzeo” ce sigurno uzeti maha.
dok migrosa nije bilo i ovako smo bili euforicni zbog todinih dionica i potrebno je samo koja dobra vijest i to ce se vratiti.
na kraju kad napravi neku novu akviziciju mislim da ce nas biti dosta sretnih sta nije usao u tursku zbog puno razloga…

glava gore i idemo dalje..

neznam na kolko bi se postavio… mogo bi okinut do 10 al nekak sumnjam da ce ic vise od 20 posto u minus

Glory, glory, Man United!!

u hebate ovo me je fakat iznenadilo. Sad će bit tarapane. Samo prodajte javit će se neko sa nalogom.
Da mi je neko ovo rekao jučer reko bi mu da je lud

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

barem će se oni koji su kupovali u zadnje vrijeme zbog Migrosa istresti i otići, nadam se zauvijek. Sigurno dobra investicija kupovati po 18, 19, 20k, a sada prodavati po 15,xxx.

Vratiti će se, ali ovo je prilika za jeftini dokup, jedino ne znam gdje da se postavim na kupnji.

Na Ledu već vidim kupnje ispod 9000 mogao bi to biti pravi pad. Turski trgovački lanac prodan Moonlightu
Agrokor ostao bez Migrosa

Agrokor nije uspio u pokušaju kupnje turskog trgovačkog lanca Migros, jer je jutros Koc Holding, većinski vlasnik Migrosa, priopćio da je 50,8 posto udjela u tvrtki prodao Moonlightu, kompaniji koju kontrolira BC Partners za 1,64 milijardi američkih dolara, javlja Reuters

Londonska private equity tvrtka BC Partners tako je pobijedila ostale ponuđače za Migros, među kojima i Agrokor koji je ponudu podnio zajedno s private equity tvrtkom Blackstone, te ponudu private equity tvrtke Kohlberg Kravis Roberts & Co. (KKR).

Osim što će kupiti većinski udjel od Koc Holdinga, BC Partners će ponuditi manjinskim dioničarima otkup dionica. Tom transakcijom ukupna vrijednost Migrosa procijenjena je na 3,2 milijarde dolara, odnosno oko 3,9 milijardi lira. Usporedbe radi, jučer je tržišna kapitalizacija Migrosa iznosila 3,5 milijardi lira.

“Migros je izravno pozicioniran da ostvari koristi od ubrzanog rasta organiziranog tržišta maloprodaje hrane”, kaže izvršni direktor BC Partnersa Nikos Stathopoulos u današnjem priopćenju.

Cijene dionica kompanija iz sastava Agrokora, kao što su Konzum, Ledo, Belje, Jamnica, Zvijezda i Tisak posljednjih su mjeseci rasle na Zagrebačkoj burzi jer su se ulagači nadali da će se Agrokor kupnjom Migrosa proširiti na tursko tržište. (H) [bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


persuader korisnik od: 21.05.2007. lokacija: broj poruka: 165 A pa ja sam za da padne ispod 10 k, ja ga čekam[smiley][smiley][smiley] Pridružujem se čekanju ispod 10 000 to bi sada bila opravdana cijena.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Pa prije migrosa je bio 16k [tongue]

14.04.2008.

opravdana cijena 10000??? sta bi onda ovi u zvijezdi tebali rec koja je prije mogrosa isla do 20000 sad je objektivno na 8 jel?? svak pise kak mu pase ove cijena od danas ce bit tu i sljedeci tjedan u to budite sigurni[cool]

Glory, glory, Man United!!


opravdana cijena 10000??? sta bi onda ovi u zvijezdi tebali rec koja je prije mogrosa isla do 20000 sad je objektivno na 8 jel?? svak pise kak mu pase ove cijena od danas ce bit tu i sljedeci tjedan u to budite sigurni[cool]

Bit će ja ne sumnjam ali kada pokupi moje sačekuše ali dosta niže od 16000
Ljudi nemojte se ljutit ali moram priznat da me je ovo oduševilo. Tuko sam se kad sam ga prodao na 8000.

Ma ovo bu božji dar ja Vam kažem i još jednom sori kaj se veslim tuđoj nesreći

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Pozdrav,Ledaši! Neka vas ove današnje ne baš ugodne vijesti ne obeshrabre,nemojte nasjedati na neke maštovite postove-“Pridružujem se čekanju ispod 10 000 to bi sada bila opravdana cijena.” Ledo mi je miljenica i planiram ga dugo držati-barem 3 do 4 godine.Nekima će ovo možda biti smiješno,ali ja ga ne prodajem ispod 60 000.Živi bili pa vidjeli! Ne dajte se,Ledoljupci!

Neron
korisnik od: 26.11.2007.
lokacija:
broj poruka: 20

opravdana cijena 10000??? sta bi onda ovi u zvijezdi tebali rec koja je prije mogrosa isla do 20000 sad je objektivno na 8 jel?? svak pise kak mu pase ove cijena od danas ce bit tu i sljedeci tjedan u to budite sigurnicool

Nerone ma sljedećitjedan potop Leda .[bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][tongue][tongue][tongue]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

tresla se brda… i ja sam se nadao ipak jeftinom dokupu… ali mozda i bolje ovako… do sljedeceg petka moj tip oko 17000

Glory, glory, Man United!!

sad su stavili skriveni nalog, to bi trebalo zabranit [angry]

New Report

Close