LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega BYBER možete malo i nas razveselit,nismo svi profići [pray]

Hvala INSAJD.

Molim Vas nemojte ovo shavtiti kao drukanje ili “dokazivanje” ali ako ste imali priliku pročitati prilično opširan i informativan interview s gosp. Galićem u prosinačkom broju STRASTI, izdavač Euroline d.o.o.(nemojte se prije vremena pomamiti – radi se o STRASTIma prema autima, pošto su ovi dečki zastupnici Mercedesa), on tamo gotovo nedvosmisleno tvrdi da je Frikom Ledov, da su ga oni (Ledo) kupili itd…
E sad, znam da TO nije nikakv dokaz, može se uzeti eventualno kao indicija…
ali, valjda direktor zna o čemu priča i ne vjerujem da navlači male investitore…koji još TO neznaju…inače bi članak izašao u kojim drugim “uglednim” časopisima…
A STRASTI se teško nađu…valjda ih imaju samo auto dileri i ljudi iz branše, eventualno veliki poslovni kupci mercedesa…
Hvali on tamo i mercedesova dostavna vozila itd…
ali i druge stvari koje govori o firmi, prihodima i dobiti i projekcijama za budućnost su vrlo interesantne.
Čini mi se da opravdavaju sadašnju cijenu…dakako to je samo moje mišljenje i nije poziv na kupnju ili prodaju…


kolega BYBER možete malo i nas razveselit,nismo svi profići [pray]

koliko sam ja nacuo, konsolidirano izvješce bi zadivilo i najoptimističnije!!![thumbsup]

IDEMO AP AP

Hvala BYBER ak si ti zadovoljan onda OK.[thumbsup]

gdje ste mi LEDOLJUPCI,kaj je danas neka zabrana pisanja [smiley]


Molim Vas nemojte ovo shavtiti kao drukanje ili “dokazivanje” ali ako ste imali priliku pročitati prilično opširan i informativan interview s gosp. Galićem u prosinačkom broju STRASTI, izdavač Euroline d.o.o.(nemojte se prije vremena pomamiti – radi se o STRASTIma prema autima, pošto su ovi dečki zastupnici Mercedesa), on tamo gotovo nedvosmisleno tvrdi da je Frikom Ledov, da su ga oni (Ledo) kupili itd… E sad, znam da TO nije nikakv dokaz, može se uzeti eventualno kao indicija… ali, valjda direktor zna o čemu priča i ne vjerujem da navlači male investitore…koji još TO neznaju…inače bi članak izašao u kojim drugim “uglednim” časopisima… A STRASTI se teško nađu…valjda ih imaju samo auto dileri i ljudi iz branše, eventualno veliki poslovni kupci mercedesa… Hvali on tamo i mercedesova dostavna vozila itd… ali i druge stvari koje govori o firmi, prihodima i dobiti i projekcijama za budućnost su vrlo interesantne. Čini mi se da opravdavaju sadašnju cijenu…dakako to je samo moje mišljenje i nije poziv na kupnju ili prodaju…

cure takve price na sve strane kolega, a pitao sam i ovdje jel zna netko nesto o tome, pa su se neki smijali[cool]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Kakvih id….imana prodaji pa to je za poluditi.Zašto se uopće nalaze u Ledo dionici? Idite van i to što brže.

pa nemojte tako kolega svatko ima svoje razloge a možda mu i treba sitno da kupi neke druge
a u ledo ce se opet vratiti

Postanite Eu-robovi

Pogledajte na ležerno – okupljanje Ledaša

Dobra večer,Ledaši! Imam jedno pitanje: “Tko se natječe osim Agrokora za Migros?” (za administratora; znam da je ovo pitanje možda bolje postaviti na temi “Agrokormanija”,ali ova tema je aktivnija)


Dobra večer,Ledaši! Imam jedno pitanje: “Tko se natječe osim Agrokora za Migros?” (za administratora; znam da je ovo pitanje možda bolje postaviti na temi “Agrokormanija”,ali ova tema je aktivnija)

Private equity tvrtke koje se natječu za Migros Türk su Bain Capital; BC Partners, koji u natječaju sudjeluje zajedno sa turskim Turkvenom, i Kohlberg Kravis Roberts koji je prošle godine ušao na tursko tržište 1,3 milijarde dolara vrijednom kupnjom brodarskog prijevoznika UN Ro-Ro. [cool]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

New Report

Close