LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

društvo bok!
pratim vas već mjesecima, uživam u vašim raspravama, a najviše uživam gledati kako mi najdraža dionice osvaja visine….nadam se da će nastaviti…valja na ljeto kupiti stančić 🙂


društvo bok!
pratim vas već mjesecima, uživam u vašim raspravama, a najviše uživam gledati kako mi najdraža dionice osvaja visine….nadam se da će nastaviti…valja na ljeto kupiti stančić 🙂

Lijep pozdrav!
Ja na tvom mistu bi sačekao sa stanom ako nije nužno jer bi za 4 godine mogla kupiti i 2 stana ako ostaneš sa nama u LEDU!!!
MUDROME DOSTA……….[cool]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


društvo bok!
pratim vas već mjesecima, uživam u vašim raspravama, a najviše uživam gledati kako mi najdraža dionice osvaja visine….nadam se da će nastaviti…valja na ljeto kupiti stančić 🙂

poz i dobro dosla

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.011 4,55 Skrb. račun
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 4.512 2,05 Skrb. račun kupili 13 komada
5. PBZ D.D. 2.713 1,23 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.166 0,53 Osnovni račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 739 0,34 Skrb. račun kupili 7 komada
8. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 517 0,23 Skrb. račun
9. DAMJANIĆ LORENCO 449 0,20 Osnovni račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 379 0,17 Skrb. račun
Ukupno: 90,35

Vlasnička top 10 struktura se ne mijenja samo blagi dokup…. Kad bi još jedan mirovinski fond upao u top 10 bilo bi idealno — volio bih vidjeti AZ mirovinski fond ovdje!!!!

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


društvo bok! pratim vas već mjesecima, uživam u vašim raspravama, a najviše uživam gledati kako mi najdraža dionice osvaja visine….nadam se da će nastaviti…valja na ljeto kupiti stančić 🙂

Samo neznaš ćemu će više narasti cijena, dionici ili nekretninama. Zato uzmi stančić odmah na kredit pa rate isplaćuj sa zaradom na dionicama.


Samo neznaš ćemu će više narasti cijena, dionici ili nekretninama. Zato uzmi stančić odmah na kredit pa rate isplaćuj sa zaradom na dionicama.

krajnje pametno!

a možda da ih uzme par pa na korekcijama da ih prodaje? [smiley]

Jel netko sinoć pratio dnevnik na HRT-u? Bilo nekog govora o Migrosu, ali sam se prekasno uključio pa nisam pohvatao informacije [embarass]


Jel netko sinoć pratio dnevnik na HRT-u? Bilo nekog govora o Migrosu, ali sam se prekasno uključio pa nisam pohvatao informacije [embarass]

Je, da je Agrokor favorit i tako dalje…Uglavnom ništa novo.Sve to već znamo,ali sa nestrpljenjem čekamo taj trenutak.Premda ni to nije ključno za LEDO,kako je već puno puta rečeno na ovim stranicama.

dobeo se tuce po ledu, sve ide po asku!!

IDEMO AP AP

jos malo pa nestalo,jos kada zaba ili netko drugi iz top 10 pokupi u jednoj transakciji ova dva naloga od 20 i 14 komada na 19500 sto se namjesta za njih,bit ce ap ap pa blokada pa ap ap[lol] [lol] [lol]

Warren: ” Samo neznaš ćemu će više narasti cijena, dionici ili nekretninama. Zato uzmi stančić odmah na kredit pa rate isplaćuj sa zaradom na dionicama. ”
krajnje pametno! a možda da ih uzme par pa na korekcijama da ih prodaje? [smiley]

[lol] [lol] [lol] [lol]


jos malo pa nestalo,jos kada zaba ili netko drugi iz top 10 pokupi u jednoj transakciji ova dva naloga od 20 i 14 komada na 19500 sto se namjesta za njih,bit ce ap ap pa blokada pa ap ap[lol] [lol] [lol]

polako.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close