LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sada već na špekulaciji MIGROS-a cijena raste, a šta će biti kada dođe potvrda???
konačno malo sunca na ovu pokislu burzu.

INSAJD je sigurno happy, kao i ostala ekipa

mogli bi danas i u blokadi zavrsiti,ako se dan po jutru poznaje[proud][proud][proud]

Dobro jutro ekipa, malo smo izašli iz korekcije [thumbsup][proud]

Trenutno vodimo još da mi je danas prodati ht po 320 i dokupiti leda
Migros je samo jedan MALI dio koji znači ledu, puno više će se znati kada počne sezona sladoleda
Ledo je sve jači i u segmentu smrznute hrane, nemaju više svi vremena čistiti grašak s placa

Neznam kako da Vam kažem što je ledo i kako rade a da me ne moderiraju, pa Vam ostavljam da gledate cijenu leda koja govori umjesto mene
[cool][cool][cool][cool][cool][cool][cool][cool]

počelo je štopanje. Brana na 19k. Drugo se nije moglo ni očekivati

ovaj koji je sad lupio 6 komada po bidu , nek radije kupi NTNK- ra[lol]

IDEMO AP AP

smiješno je kako se mališani guraju ispod velikog naloga na 19k. Nadam se da im mame i tate znaju da se igarju na burzi. Bilo bi bolje da se igraju petardama, pa da stradaju samo oni

Samo polako molim da ne odemo danas u blokadu
Blokada je ok krajem tjedna[smiley]
pa i ona brana na 19[bye]
Idem ručati pozdrav

kako fond gura cijenu ispod 20k. stvarno ni kiša ne pada ni sunce ne sja na burzi bez njihove volje

Stvarno su bezobrazni ovi fondovi..Ne daju našem Ledu da raste..


Stvarno su bezobrazni ovi fondovi..Ne daju našem Ledu da raste..

mogu oni bit bezobrazni koliko god hoce, zaba ih sve skupa kupi, opet ih je sve izradila, najjaci su s kešom i opet diktiraju trzistem!!

IDEMO AP AP

u trenu otišlo 13 komada sa aska. ostalo još 13 na cijeni 19200, ali drugovi iz fondova će opet nakrcati količinu da zaustave rast

New Report

Close