LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.011 4,55 Skrb. račun
3. INVESTCO VRIJEDNOSNICE D.O.O. 4.821 2,19 Osnovni račun
4. HPB D.D. 4.499 2,04 Skrb. račun prodali 1 komad
5. PBZ D.D. 2.713 1,23 Skrb. račun
6. BAHOVEC SREČKO 1.166 0,53 Osnovni račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 732 0,33 Skrb. račun
8. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 517 0,23 Skrb. račun kupili 22 komada
9. DAMJANIĆ LORENCO 449 0,20 Osnovni račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 379 0,17 Skrb. račun
Ukupno: 90,34

Dakle novo stanje topa 10 nam govori da fond Ilirika ponovo kupuje jeftino nakon što je prodao 200 komada po cijeni preko 20 000 kuna…..
[thumbsup]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


Možete li uopće zamisliti kakvo mi je zadovoljstvo objaviti ovaj post:

Blackstone-Agrokor favourite to buy Migros -sources

Vaš link

majstoreeeeeee[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

bravo momci za post

SAM PROTIV SVIH

Sory, ovo mi je promaklo—dakle i oni su podebljali poziciju u top 10…..

7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 732 0,33 Skrb. račun kupili 20 komada[cool]

Još da Agrokor objavi preuzimanje—dobili bi dobar vjetar u leđa!!!!!
Zasad je solidno ali samo može bolje![thumbsup]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

decki svaka cast na ovome, kolega lav, moze bolje al i ovako je jakooooo dobro!!!

ŽIVJELI LEDAŠI

IDEMO AP AP


Možete li uopće zamisliti kakvo mi je zadovoljstvo objaviti ovaj post: Blackstone-Agrokor favourite to buy Migros -sources Vaš link

Ma kakve lijepe vijesti!
Sutra još kad mister Todo nešto kaže i ode naš dragi ledo natrag na one razine ako ne i više.
Ameri u zelenom cijeli dan i zeleni će ostat, i onda me pita kaj je 18k “sića”.
E pa drage kolege tko je ostao samnom tu, bezobzira kaj sam mali sutra će se veseliti, onaj tko je čekao recesiju vidimo se u drugim dionicama ili na ulovite.

ako ima tko zainteresiran da mi proda ledo po 18k kao danas nek pošalje PM
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Blackstone srušio danas Aliance Data (-36%,35mil),čini se da zatvaraju sve špine ( deal je bio 6.4bil).Zato Agrokorci držte se…Lijepo su nategnuli ADS (120mil. korisnika usluga) …

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Blackstone srušio danas Aliance Data (-36%,35mil),čini se da zatvaraju sve špine ( deal je bio 6.4bil).Zato Agrokorci držte se…Lijepo su nategnuli ADS (120mil. korisnika usluga) …

You’re either bad in English, or you just plain bad. [wink]

Vaš link

Alliance Data shares had plummeted 34 percent to $43.10 by midday, nearly half the $81.75 per share Blackstone agreed to pay last May for the Dallas-based firm.

If the merger falls apart, it would join a growing list of buyouts to collapse after last summer’s tightening in credit markets, which made it more difficult and costly for private equity firms to obtain financing.

But the problem with the Alliance Data deal is over regulatory issues and not a function of the price, a source familiar with the transaction said.

Nadam se da je uvaženi kolega Davids shvatio moj engleski. [smiley]

Malo nam prodaja jača na LEDO-u.
to je već bolje vidjeti

Poštovani kolege ne mogu pisati kako želim i znam jer mi moderator stalno briše tekstove
Pogledajte moj post od jučer ujutro, nisam htio napisati o čem se radi da ne budem moderiran, ali par sati kasnije ste dobili i link
O tome što sam Vam cijenjeni ledaši htio reći, najbolje će govoriti cijena leda u iduća dva tjedna[thumbsup]

Ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju, odlučite sami koje dionice kupiti ili prodati

Hoće li moderator objaviti moje postove od jučer ako se pokažu istinitim i ispravnim???????


Poštovani kolege ne mogu pisati kako želim i znam jer mi moderator stalno briše tekstove Pogledajte moj post od jučer ujutro, nisam htio napisati o čem se radi da ne budem moderiran, ali par sati kasnije ste dobili i link O tome što sam Vam cijenjeni ledaši htio reći, najbolje će govoriti cijena leda u iduća dva tjedna[thumbsup] Ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju, odlučite sami koje dionice kupiti ili prodati Hoće li moderator objaviti moje postove od jučer ako se pokažu istinitim i ispravnim???????

aj opusti se, onaj koji vjeruje u ledo nije tu zbog migrosa, a ovako bi samo mogao navuc lešinare, sve ce uskoro bit kako treba!!!

IDEMO AP AP

lupa se po asku i uskoro bi mogli prijeći 19k. smiješno je što ekipa koja je proteklih desteak dana prodavala po 17xxx sada kupuje po +19k. Gdje je tu logika, nemam pojma.
Mogu samo shvatiti one koji su pritisli margini i slične stvari, ali one “koji spašavaju što se spasiti da” ne shvaćam.

pozdrav svima i samo ližite

New Report

Close