LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ako je kupovao na 4,5k zasto nebi prodao po 18 ako mu se zuri? e sad ako je kupovao po 20 onda je to druga prica

zato sto je isti taj ledo mogao prodat po 21, 5 k a sad radi panicno i nepromisljeno!!

IDEMO AP AP

tko hoće neka proda, a ja ću kupovati.

da imam više casha naozužao bih se i čekao dugo toplo ljeto

pozdrav svima

leon:

INSAJD: ” dressroom: ” Padamo polako ali sigurno zajedno sa drugima[cry] Ali mislim da nema razloga za brigu, jer se u odnosu na druge još dobro i držimo Jedino ne shvaćam na ledu kako se nađe investitor koji prodaje po 18k Pa prije par dana su nam dokazali da vrijedimo puno više, a dioničara leda nema puno ( kao recimo tht ili viro ili druge dionice gdje je jako puno vikend dioničara i sličnih investitora ) Pa morao bih biti u jako velikoj krizi da prodam ledo na 18k U svakom slučaju lijepe vijesti su blizu, a ni ljeto nije daleko[rolleyes] ” sve ti je to strah, prije par dana nisu htjeli prodati po 21, sad im je 18 ok, ma pusti, zati i zarađuje na burzi 10 % ljudi, a taj koji prodaje ledo na 18 i bolje da ga nema u LEDU! ” ako je kupovao na 4,5k zasto nebi prodao po 18 ako mu se zuri? e sad ako je kupovao po 20 onda je to druga prica

Čisto sumljam da onaj tko je u Ledu od tada, da sada pred migros i pred cvijetanje leda i pred ljeto prodaje ledo za ovu siću.
Možda jedino ako ima nekih opakih problema u životu (financijskih) ili je lud ko batina i dosta mu je burze.
Sve u svemu siguran sam 100% da onaj tko sada prodaje da je kupio ledo prije tjedan dana ili dva po 20k

zasto to mislis?
ja sam kupovao i po 20 i po 21k,pa sam to u ovoj korekciji popravio sa ulazima na 19 18 i 17xxx k

leon:

INSAJD: ” dressroom: ” Padamo polako ali sigurno zajedno sa drugima[cry] Ali mislim da nema razloga za brigu, jer se u odnosu na druge još dobro i držimo Jedino ne shvaćam na ledu kako se nađe investitor koji prodaje po 18k Pa prije par dana su nam dokazali da vrijedimo puno više, a dioničara leda nema puno ( kao recimo tht ili viro ili druge dionice gdje je jako puno vikend dioničara i sličnih investitora ) Pa morao bih biti u jako velikoj krizi da prodam ledo na 18k U svakom slučaju lijepe vijesti su blizu, a ni ljeto nije daleko[rolleyes] ” sve ti je to strah, prije par dana nisu htjeli prodati po 21, sad im je 18 ok, ma pusti, zati i zarađuje na burzi 10 % ljudi, a taj koji prodaje ledo na 18 i bolje da ga nema u LEDU! ” ako je kupovao na 4,5k zasto nebi prodao po 18 ako mu se zuri? e sad ako je kupovao po 20 onda je to druga prica

Čisto sumljam da onaj tko je u Ledu od tada, da sada pred migros i pred cvijetanje leda i pred ljeto prodaje ledo za ovu siću.
Možda jedino ako ima nekih opakih problema u životu (financijskih) ili je lud ko batina i dosta mu je burze.
Sve u svemu siguran sam 100% da onaj tko sada prodaje da je kupio ledo prije tjedan dana ili dva po 20k


prodaje za siću a ako je kupovao za 5k zaradio je “samo” 13 000 po dionici, sica…

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9


vlalonca: ” leon: ” INSAJD: ” dressroom: ” Padamo polako ali sigurno zajedno sa drugima[cry] Ali mislim da nema razloga za brigu, jer se u odnosu na druge još dobro i držimo Jedino ne shvaćam na ledu kako se nađe investitor koji prodaje po 18k Pa prije par dana su nam dokazali da vrijedimo puno više, a dioničara leda nema puno ( kao recimo tht ili viro ili druge dionice gdje je jako puno vikend dioničara i sličnih investitora ) Pa morao bih biti u jako velikoj krizi da prodam ledo na 18k U svakom slučaju lijepe vijesti su blizu, a ni ljeto nije daleko[rolleyes] ” sve ti je to strah, prije par dana nisu htjeli prodati po 21, sad im je 18 ok, ma pusti, zati i zarađuje na burzi 10 % ljudi, a taj koji prodaje ledo na 18 i bolje da ga nema u LEDU! ” ako je kupovao na 4,5k zasto nebi prodao po 18 ako mu se zuri? e sad ako je kupovao po 20 onda je to druga prica ” Čisto sumljam da onaj tko je u Ledu od tada, da sada pred migros i pred cvijetanje leda i pred ljeto prodaje ledo za ovu siću. Možda jedino ako ima nekih opakih problema u životu (financijskih) ili je lud ko batina i dosta mu je burze. Sve u svemu siguran sam 100% da onaj tko sada prodaje da je kupio ledo prije tjedan dana ili dva po 20k ” prodaje za siću a ako je kupovao za 5k zaradio je “samo” 13 000 po dionici, sica…

Oke u pravu si!
neda mi se raspravljat.
Ja ga nedam i to je to.
Može gore može dole može stagnirat, ja ostajem.
A ti prodaj sad i kupi sutra za 20 ako želiš tvoja stvar.


” prodaje za siću a ako je kupovao za 5k zaradio je “samo” 13 000 po dionici, sica…

pa sića, za ono koliko ce vrijediti za godinu dana, ja sam isto veliki dio kupio na 8k pa mi ne pada na pamet prodavat, moji targeti su debelo over 40 k

IDEMO AP AP


” pa sića, za ono koliko ce vrijediti za godinu dana, ja sam isto veliki dio kupio na 8k pa mi ne pada na pamet prodavat, moji targeti su debelo over 40 k

Kolega stvarno znate čovjeku uljepšat dan[thumbsup]

Kolege osobno sam kupovao na 10,7 i sad na 20 u omjeru cca 50/50 % .
Dakle nije vam teško izračunati prosjek ulaska .
Da ih sad sve prodam zarada bi bila ok , ali ak sam bio dovoljno lud da ih kupim na 20 , nisam glup da ih prodam ispod 30 K . A tu cijenu imamo sigurno čim se ovo sranje na burzi popravi.

A mora , kad tad , Ledo je PUN POGODAK sa sve vlasnike i da sad moram rasprodavati iz neke nužde
zadnje bih prodao INGRU i LEDO .

Sve drugo prije.


prodaje za siću a ako je kupovao za 5k zaradio je “samo” 13 000 po dionici, sica…

kolko je nekom puno drugom je malo i obratno. ja osobno za te novce ne bi prodavao makar i propao na ledu..eto i tocka..
radi se o tome da ako je vec kupio dionicu onda je sigurno sad ne treba prodavati jer je na najnizim vrijednostima u zadnjih mjesec dana i onaj tko je prodaje ili mu se jako zuri za lovu ili bas ne razmislja svojom glavom..nastranu sta postoji veeelika vjerovatnost da ta dionica naraste dosta jos ove godine

Možete li uopće zamisliti kakvo mi je zadovoljstvo objaviti ovaj post:

Blackstone-Agrokor favourite to buy Migros -sources

Vaš link

Evo ja sam kupovao po 20k, ali od sutra smanjujem prosjek (ako stignem) sjest će mi lombard. [thumbsup]

14.04.2008.

Evo na hrvatskom,
http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=36317

New Report

Close