LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Može netko pojasniti ova dva zadnja posta na zvzd??Ako niste pročitali,pogledajte.Jel to znači da ništa od migrosa??[undecid]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Kolege slažem se s vama apsolutno – Ledo ima ogromnu perspektivu i bez Migrosa. Čak bih rekao da bi bilo bolje da se ta špekulacija nikad nije ni pojavila, jer bi onda Ledo vjerojatno nastavio mirno rasti bez pompe, kao što je rastao s 9.000kn na 16.000kn od proljeća do jeseni 2007. Ali Migros je tu, nije pamteno to ignorirati. I ozbiljnosti teme radi, valja reći da će, ako propadne stvar s Migrosom, Ledo-R-A isti dan pasti puno više od 10-15%. Osobno, pokušat ću namaknuti što je više keša u portfelju od ponedjeljka nadalje, u očekivanju konačne odluke. Za dokup, naravno. Ledo i Zvzd.

Tu ste u pravu htjeli mi to priznati ili ne ovo je sve na razini špekulacije za sada a svi znamo kakav je špekulantski rast, no svejedno ako ne bude migros past će na 17,5 ili 18 k i onda opet polako gore, kroz naredni život dionice to je ionako samo mali povjesni trenutak koji u duljem periodu ne znači ama baš ništa. Uspona i padova je uvijek bilo i bit će ih

Padamo polako ali sigurno zajedno sa drugima[cry]
Ali mislim da nema razloga za brigu, jer se u odnosu na druge još dobro i držimo
Jedino ne shvaćam na ledu kako se nađe investitor koji prodaje po 18k
Pa prije par dana su nam dokazali da vrijedimo puno više, a dioničara leda nema puno ( kao recimo tht ili viro ili druge dionice gdje je jako puno vikend dioničara i sličnih investitora )
Pa morao bih biti u jako velikoj krizi da prodam ledo na 18k
U svakom slučaju lijepe vijesti su blizu, a ni ljeto nije daleko[rolleyes]

Oprostite kolega,a koje su dobre vijesti?


Padamo polako ali sigurno zajedno sa drugima[cry] Ali mislim da nema razloga za brigu, jer se u odnosu na druge još dobro i držimo Jedino ne shvaćam na ledu kako se nađe investitor koji prodaje po 18k Pa prije par dana su nam dokazali da vrijedimo puno više, a dioničara leda nema puno ( kao recimo tht ili viro ili druge dionice gdje je jako puno vikend dioničara i sličnih investitora ) Pa morao bih biti u jako velikoj krizi da prodam ledo na 18k U svakom slučaju lijepe vijesti su blizu, a ni ljeto nije daleko[rolleyes]

sve ti je to strah, prije par dana nisu htjeli prodati po 21, sad im je 18 ok, ma pusti, zati i zarađuje na burzi 10 % ljudi, a taj koji prodaje ledo na 18 i bolje da ga nema u LEDU!

IDEMO AP AP

@insajd
promijeni potpis[cool]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Kaže mi frend da nešto danaspiše u turskim novinama Cumhuryet da Agrokor preuzima Migros..Jel može netko da provjeri šta se događa?


dressroom: ” Padamo polako ali sigurno zajedno sa drugima[cry] Ali mislim da nema razloga za brigu, jer se u odnosu na druge još dobro i držimo Jedino ne shvaćam na ledu kako se nađe investitor koji prodaje po 18k Pa prije par dana su nam dokazali da vrijedimo puno više, a dioničara leda nema puno ( kao recimo tht ili viro ili druge dionice gdje je jako puno vikend dioničara i sličnih investitora ) Pa morao bih biti u jako velikoj krizi da prodam ledo na 18k U svakom slučaju lijepe vijesti su blizu, a ni ljeto nije daleko[rolleyes] ” sve ti je to strah, prije par dana nisu htjeli prodati po 21, sad im je 18 ok, ma pusti, zati i zarađuje na burzi 10 % ljudi, a taj koji prodaje ledo na 18 i bolje da ga nema u LEDU!

Ma kaj padamo.
To što se proda 3 po 18000 samo neka se proda.
Migros je tu to je gotova priča, a ovi neka samo idu van.
Ovo je i ovako i onako dionica koja nije za špekulante nego nas koji volimo ledo i vjerujemo u njega.

Ti isti koji prodaju ovih dana za 18 000 će stajati u redu na kupnji za 25k za koj dan i onda će im biti baš dobra cijena i nikako previska.
Ko voli nek izvoli, nedam ledo taman da me netko upuca.


” Ma kaj padamo. To što se proda 3 po 18000 samo neka se proda. Migros je tu to je gotova priča, a ovi neka samo idu van. Ovo je i ovako i onako dionica koja nije za špekulante nego nas koji volimo ledo i vjerujemo u njega. Ti isti koji prodaju ovih dana za 18 000 će stajati u redu na kupnji za 25k za koj dan i onda će im biti baš dobra cijena i nikako previska. Ko voli nek izvoli, nedam ledo taman da me netko upuca.

skazem se sa svakim slovom!

IDEMO AP AP


Padamo polako ali sigurno zajedno sa drugima[cry]
Ali mislim da nema razloga za brigu, jer se u odnosu na druge još dobro i držimo
Jedino ne shvaćam na ledu kako se nađe investitor koji prodaje po 18k
Pa prije par dana su nam dokazali da vrijedimo puno više, a dioničara leda nema puno ( kao recimo tht ili viro ili druge dionice gdje je jako puno vikend dioničara i sličnih investitora )
Pa morao bih biti u jako velikoj krizi da prodam ledo na 18k
U svakom slučaju lijepe vijesti su blizu, a ni ljeto nije daleko[rolleyes]

neka jos malo drhtavih rucica kojih je ostalno van,a mi ostali probajmo nabaviti jos malo casha dok je rasprodaja[thumbsup]

dressroom:

Padamo polako ali sigurno zajedno sa drugima[cry] Ali mislim da nema razloga za brigu, jer se u odnosu na druge još dobro i držimo Jedino ne shvaćam na ledu kako se nađe investitor koji prodaje po 18k Pa prije par dana su nam dokazali da vrijedimo puno više, a dioničara leda nema puno ( kao recimo tht ili viro ili druge dionice gdje je jako puno vikend dioničara i sličnih investitora ) Pa morao bih biti u jako velikoj krizi da prodam ledo na 18k U svakom slučaju lijepe vijesti su blizu, a ni ljeto nije daleko[rolleyes]

sve ti je to strah, prije par dana nisu htjeli prodati po 21, sad im je 18 ok, ma pusti, zati i zarađuje na burzi 10 % ljudi, a taj koji prodaje ledo na 18 i bolje da ga nema u LEDU!


ako je kupovao na 4,5k zasto nebi prodao po 18 ako mu se zuri? e sad ako je kupovao po 20 onda je to druga prica

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9


INSAJD: ” dressroom: ” Padamo polako ali sigurno zajedno sa drugima[cry] Ali mislim da nema razloga za brigu, jer se u odnosu na druge još dobro i držimo Jedino ne shvaćam na ledu kako se nađe investitor koji prodaje po 18k Pa prije par dana su nam dokazali da vrijedimo puno više, a dioničara leda nema puno ( kao recimo tht ili viro ili druge dionice gdje je jako puno vikend dioničara i sličnih investitora ) Pa morao bih biti u jako velikoj krizi da prodam ledo na 18k U svakom slučaju lijepe vijesti su blizu, a ni ljeto nije daleko[rolleyes] ” sve ti je to strah, prije par dana nisu htjeli prodati po 21, sad im je 18 ok, ma pusti, zati i zarađuje na burzi 10 % ljudi, a taj koji prodaje ledo na 18 i bolje da ga nema u LEDU! ” ako je kupovao na 4,5k zasto nebi prodao po 18 ako mu se zuri? e sad ako je kupovao po 20 onda je to druga prica

Čisto sumljam da onaj tko je u Ledu od tada, da sada pred migros i pred cvijetanje leda i pred ljeto prodaje ledo za ovu siću.
Možda jedino ako ima nekih opakih problema u životu (financijskih) ili je lud ko batina i dosta mu je burze.
Sve u svemu siguran sam 100% da onaj tko sada prodaje da je kupio ledo prije tjedan dana ili dva po 20k

New Report

Close